Порядок ліквідації підприємств в Україні

Порядок ліквідації підприємств в Україні існує наступний:

Ліквідація підприємства шляхом продажу частки в статутному капіталі.
Ліквідація фірми за рішенням власника компанії.
Ліквідація ТОВ і визнання його банкрутом.


Давайте розглянемо ці варіанти ліквідації компанії.

Порядок ліквідації підприємства в Україні шляхом продажу є найпопулярнішим методом, так як він є найшвидшим і найдешевшим. Звертаючись в нашу компанію для ліквідації ТОВ через продаж, ви економите час і гроші, так як інші два порядку ліквідації підприємства більш трудомісткі. Для ліквідації шляхом продажу нашим фахівцям потрібні дані підприємства і її засновників. Ми в короткі терміни готуємо документи і запевняємо їх нотаріально. Вся процедура ліквідації займає по часу 2-3 дня.

Порядок ліквідації підприємства в Україні за рішенням власника або власників. Для ліквідації компанії таким способом необхідно 2/3 голосів від загальних зборів засновників. У протоколі призначається ліквідаційна комісія, її повноваження та строки пред’явлення претензій від кредиторів до ліквідованої компанії. Мінімальний термін пред’явлення претензій два місяці. Протокол засвідчується нотаріально і в перебігу трьох днів подається реєстратору. Після реєстрації процедури повної ліквідації компанії необхідно пройти податкову аудиторську перевірку. При виявленні помилок в бухгалтерському та податковому обліку юридична особа повинна заплатити штрафи і пеню. У більшості випадків, податкова завжди знаходить помилки, за які необхідно заплатити. У разі відсутності грошей на рахунку компанії, засновники збільшують статутний капітал компанії і за цей рахунок погашають заборгованість. Потім документи подаються в архів і реєстратор вносить запис до реєстру, що компанія повністю закрита.

Порядок ліквідації підприємства в Україні шляхом визнання юридичної особи банкрутом. Процедуру банкрутства може ініціювати як один із засновників, так і один з кредиторів компанії. Визнати банкрутом компанію може тільки Господарський суд при наявності заборгованості більш ніж 300 мінімальних заробітних плат. За рішенням суду накладається арешт на майно компанії. Керівництву компанії пропонується пройти процедуру санації. Санація – це процедура відновлення платоспроможності компанії для погашення заборгованості перед кредиторами і бюджетом. У разі неможливості проведення процедури санації, боржник визнається Господарським судом банкрутом, з майна знімається арешт, арбітражний керуючий проводить аукціон з продажу майна боржника. За виручені гроші здійснюється погашення заборгованості по зарплатах, перед бюджетом, судові витрати і тільки потім здійснюються платежі по боргах перед кредиторами. Процедура банкрутства трудомістке і витратна справа, яка вимагає спеціальної підготовки як юристів, так і засновників, яким необхідно пройти всі ці інстанції.

Можна стелать висновок, що ліквідація ТОВ через продаж є найшвидшим і найдешевшим методом.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

Вам будет интересно почитать:

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...