Select Page

ЗМІНА ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ ПІДПРИЄМСТВА (ТОВ) послуга ціна 2100 грн.

Зміна юридичної адреси зі зміною податкової

Зміна юридичної адреси підприємства – це зміна місця знаходження органу управління підприємством. Коли створюється підприємство, обов’язковою умовою необхідно вказувати місце розташування підприємства. Однак не завжди «юридична адреса» збігається з фактичною адресою підприємства: фірма зареєстрована за однією адресою, а веде свою діяльність за фактичною адресою. Це не є порушенням законодавства, тим більше в ньому точного визначення «юридична адреса», а існує поняття «місцезнаходження».

Проте, адреса реєстрації підприємства обов’язковий реквізит для будь-якої юридичної особи, він внесений до установчих документів та в ЄДРПОУ.

У разі якщо зміна юридичної адреси ТОВ необхідна, як наприклад, при покупці вже готового підприємства, переїзд, всі дані повинні бути змінені в установчих документах, ЄДРПОУ, а також у всіх необхідних державних службах, де юридична адреса прописаний. Змінити юридичну адресу підприємства не становить великих труднощів, якщо не міняти район реєстрації. Як це здійснити, поговоримо нижче.

В першу чергу необхідно підготувати внутрішні документи підприємства: Проводиться Загальні збори засновників компанії при наявності кількості власників, які володіють більшістю% статутного капіталу. Вони повинні бути вказані в статуті при прийнятті рішень про зміни в статутних документах, але не менше 50%.

Які документи при зміні юридичної адреси повинні бути підготовлені:

  • оригінал статуту підприємства,
  • оригінал нової редакції статуту в 2-х примірниках, засвідчений нотаріально,
  • оригінал протоколу,
  • реєстраційна картка,
  • квитанція про сплату держмита.

Після підготовки документів, наші юристи подають документи державному реєстратору для внесення змін до ЄДР.

Після зміни юридичної адреси необхідно отримати нове свідоцтво платника податків, повідомити контрагенов і банк про зміни.

Після того як зміна адреси проведена, ви отримуєте новий статут, який пройшов реєстрацію, старий статут з відміткою «недійсний», виписку про державну реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ або єдиного податку.

Зміна юридичної адреси підприємства не становить особливих проблем в тому випадку, якщо перереєстрація відбувається в одному районі вашого місцезнаходження. Оформлення документів в зв’язку з переїздом з одного району в інший або зміна населеного пункту зі зміною юридичної адреси, процедура витратна, трудомістка і затягується на тривалий період.

Як це виглядає: в обов’язки держ. реєстратора протягом 10 робочих днів з дати державної. реєстрації зміни юридичної адреси передає за описом реєстраційну справу у відповідну службу нового юр.адреса. Після чого, нова держ. реєстраційна служба протягом 10 робочих днів з дати прийняття отриманих документів зобов’язана повідомити рекомендованим листом юридичну особу, про те що реєстраційна справа знаходиться за новою адресою. Відповідно до законів України, така форма перереєстрації може тривати протягом року і це не буде порушенням законодавства. Однак при такій тривалій затримці можуть виникнути проблеми в інших службах, необхідних для подальшої зміни юридичної адреси. Тому краще не затягувати.

Однак і в цьому випадку, такі питання вирішуються. Якщо ви хочете уникнути тяганини з документами, заощадити свій час, довіртеся нам. Команда кваліфікованих юристів допоможе вирішити вам не тільки цю, але і багато інших проблем.

Для замовлення послуги «Зміна Юридичного адреси» звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на пошту: info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ