Select Page

ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ КИЇВ І УКРАЇНА 2018

Швидка ліквідація ТОВ у Києві ціна 6000 грн. за 1 день

Наша допомога в ліквідації підприємства в Києві допомогла понад 800 директорам і засновникам забути про проблеми

Швидка ліквідація підприємства шляхом продажу швидкий і легальний спосіб закриття фірми.

Ліквідація ТОВ Київ – це юридична послуга, що включає в себе процес підготовки пакета документів компанії з їх подальшою реєстрацією у держреєстратора з метою закриття діяльності юридичної особи. Розрізняють два види ліквідації підприємств: швидка ліквідація підприємств за термінами займає 1-3 дні і має на увазі собою продаж корпоративних прав; повна процедура ліквідації підприємства, яка займає за термінами від 6 місяців і має на увазі собою подачу документів держреєстратору документів на закінчення діяльності компанії, проходження податкової перевірки зі сплатою штрафів, подача документів до архіву міста.

Ліквідація за один день

 

Гарантія якості

 

Конфіденціальність

 

v

Безкоштовна консультація

 

Власники бізнесу - сплять спокійно з нашою допомогою

Ліквідація ТОВ за 1 день Стандарт

Без боргів та проблем 6000 грн
 • Швидка ліквідація ТОВ за 1 день.
 • Зміна засновників і бенефіціарів.
 • Зміна директора.
 • Зміна телефону і юридичної адреси
 • Зміна назви.
 • ГАРАНТІЯ – Виписка з новими даними!
Замовити зараз

Ліквідація ТОВ з перевірками - Преміум

від 10 000 грн
 • Ліквідація ТОВ за рішенням засновників.
 • Збір і подача документів для ліквідації ТОВ.
 • Супровід перевірок в держорганах.
 • Врегулювання спірних питань з держорганами.
 • Внесення записи про ліквідацію ТОВ в ЄДР.
Замовити зараз

ЛІКВІДУЙ ТОВ ЗАРАЗ!! ПЕРЕСТАНЬ ЧЕКАТИ ЯК ВІН!

ликвидация ооо киев

ПЕРЕВАГИ І ВИГОДИ ЕКСПРЕС ЛІКВІДАЦІЇ ТОВ з Факторія Груп:

 • ШВИДКІСТЬ. Процедура по експрес ліквідації займає 1-2 дні. У той же час стандартна ліквідація за рішенням власників від двох місяців до півтора року.
 • ВИГІДНА ВАРТІСТЬ, так як в рази дешевше банкрутства, а в деяких випадках продовження подальшої роботи.
 • ВІДСУТНІСТЬ ПЕРЕВІРОК. При експрес ліквідації не потрібно проходити перевірку і платити штрафи. Скористатися послугою можна і при наявності заборгованості перед держорганами і кредиторами.
 • ЗНЯТТЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. При прискореною процедурою ліквідації з засновників, директора і бухгалтера знімається відповідальність за подальші дії, які будуть відбуватися з юридичною особою.
 • МІНІМУМ УЧАСТІ ВЛАСНИКА БІЗНЕСУ. Необхідно буде підписати документи у нотаріуса на передачу корпоративних прав.
 • ЗАКОННІСТЬ ПРОЦЕДУРИ. Вся процедура відповідає нормам законодавства України.

ЯК ПРАЦЮЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ:

Замовити послугу Ліквідація ТОВ

 

i

Надання документів

 

l

Підготовка пакету документів чи його підписання

 

v

Закриття компанії

 

ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ КИЇВ І УКРАЇНА 2018

Ліквідація ТОВ, як  швидко?  

Швидка ліквідація ТОВ відбувається через продаж. Іноді немає часу і бажання чекати весь процес ліквідації ТОВ, проведення перевірки податкової, так як він тривати дуже довго. Найчастіше, власник просто не хоче ризикувати тому немає впевненості, що бухгалтер на 100% вів все правильно, на підприємстві втрачено первичная документация або явно були допущені помилки, внаслідок чого підприємству загрожують штрафні санкції.

Ліквідація ТОВ Україна 2018 рік.  Ліквідація ТОВ відбувається в кілька етапів:    

 1. Узгодження з продавцем і покупцем корпоративних прав умов угоди. Можливих змін назви, КВЕД, юридичної адреси, повноважень директора, виключної компетенції Зборів Засновників ТОВ.  
 2. Підготовка і підписання документів щоб ліквідувати ТОВ. Наші юристи готують необхідний пакет документів – це статут на нових власників компанії, протокол про продаж частки в статутному капіталі, реєстраційні форми для держреєстратора, наказ про призначення нового директора, договір купівлі-продажу корпоративних прав (нотаріальний або «простий»).    
 3. Після підписання документів довірена особа нового власника подає документи державному реєстратору для внесення всіх необхідних змін до Єдиного Державного Реєстру юросіб і фізосіб-підприємців.  При необхідності, проводиться перереєстрація всіх розрахункових рахунків, отримання ключів у податковій (підготовка документів оплачується окремо).  

Експрес ліквідація ТОВ краще, ніж повна процедура закриття ТОВ?

 

 Якщо брати до уваги психологічне навантаження, обсяг часу, витрачений на обидві процедури ліквідації ТОВ, то однозначно, дешевим і швидким методом ліквідації є ліквідація шляхом продажу корпоративних прав.   

Чи треба платити податки, якщо продаєш корпоративні права (частку) в статутному капіталі ТОВ?  

На законодавчому рівні закріплено, що сума грошей, отримана від продажу частки в статутному капіталі, за умови, що вона не перевищує її номінальну вартість не підлягає оподаткуванню. Так само, частку в статутному капіталі можна продати за символічні 100 грн.  

Закрити ТОВ легко, якщо співзасновник не виходить на зв’язок, не хоче зустрічатися, йому це не цікаво?

 

Якщо у вас є підприємство і воно не працює, а думки про те, що необхідно нараховувати заробітну плату директору, подавати звіти гнітять настрій, то самим собою напрошується висновок, що настав час закривати фірму. Якщо ви не один засновник, то вашого єдиного рішення про ліквідацію мало. Вам необхідно як мінімум 60% голосів, щоб ліквідація ТОВ була повноважною.

 

 І так, ви всіх обдзвонили, але хтось в іншій країні, в іншому місті або просто не хоче займатися питанням ліквідувати ТОВ. На цей випадок існують законні важелі управління даною ситуацією – «примусове виключення» Учасника зі складу засновників. Ця процедура вимагає наявності письмових повідомлень учасників про проведення Зборів засновників і, звичайно ж, їх відсутність на цих зборах, наявність доказів про дії співзасновника, спрямованих проти підприємства. Якщо у вас немає таких письмових доказів, то їх можна накопичити за 1 рік шляхом розсилки листів з повідомленням про проведення Зборів засновників. Один рік – це довго і найкращим виходом для вирішення питання ліквідації, буде рішення з ними домовитися і самостійно підготувати документи, а потім розіслати співзасновників для їх підписання. Зібравши всі документи – ви можете подавати їх державному реєстратору для внесення до реєстру рішення про ліквідацію ТОВ.

 

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

 

 

 

Ліквідація підприємств чи може проходити перед перевіркою в податковій?

Ліквідація ТОВ без штрафівІ так, вам прийшов лист щастя з податкової про камеральної або виїзної перевірки, але ви її проходити не хочете, так як знаєте, що наша податкова все одно щось знайде в бухгалтерських документах. У даній ситуації вам підійде експрес ліквідація ТОВ шляхом продажу корпоративних прав з передачею всієї документації новому власнику Актом прийому-передачі. В даному випадку договір купівлі-продажу і статут краще оформляти нотаріально.

 

Тільки у нас Ви бачите покупця Вашої фірми наживо.

 

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

 

Це важливо, читайте далі.

 Існують різні види покупки корпоративних прав ТОВ для надання послуги ліквідація підприємств.

 

 • Купівля корпоративних прав за дорученням – ненадійний вид послуги ліквідація підприємств.
 • Купівля корпоративних прав юридичною особою.
 • Купівля корпоративних прав фізичною особою.

 

Ліквідація підприємства шляхом продажу корпоративних прав юридичної особи. У більшості випадків такі угоди можна визнати недійсними з різних причин. Одна з найголовніших – це наявність помилок в документах, так як їх велика кількість.

 Ліквідація ТОВ шляхом продажу корпоративних прав фізичній особі – це найнадійніший і в свою чергу, найшвидший спосіб. Ви бачите покупця, а не його довірена особа і документів максимальний мінімум.

 Ліквідація підприємств повинна здійснюватися до трьох років від дати реєстрації.

 Існує таке поняття як термін позовної давності. У податковій про нього прекрасно інформовані і розумію, що оштрафувати фірму можна за період діяльності до трьох років. Всі помилки, які були здійснені за межами цих трьох років не враховуються. Так само в податковій розуміють, що не завжди на перших етапах розвитку фірми був найнятий грамотний бухгалтер і чи був він взагалі тому найчастіше бухгалтерський облік намагаються вести один із засновників або директор підприємства. Вам належить самостійно прийняти рішення ліквідувати ТОВ чи платити за минулі помилки. Для тих, хто хоче ліквідувати ТОВ самостійно, рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею на цю тему.

 

 

Ліквідація ТОВ шляхом припинення діяльності підприємства, процедура:

1. Ліквідація ТОВ шляхом припинення діяльності здійснюється шляхом підготовки протоколу з рішенням власників про ліквідацію ТОВ згідно ч.1 ст.105 ЦКУ протягом трьох робочих днів з дати підписання, засновники, ліквідованого ТОВ зобов’язані повідомити письмово про припинення юридичної особи державному органу, який проводить державну реєстрацію юридичних осіб та вносить до ЄДР юридичних осіб та підприємців запис про ліквідацію ТОВ. Щоб державний РЕГІСТРАТОР здійснив реєстраційні дії, йому необхідно надати пакет документів відповідно до ч.9 ст.17 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»:

 

1) оригінал або нотаріальна копія протоколу зборів засновників з рішенням про ліквідацію ТОВ;

 

2) документ з затвердженою ліквідаційною комісією або ліквідатором.

 

3) якщо документи подає уповноважена особа, подається довіреність на його ім’я. Документи, на ліквідацію ТОВ, так само може подати директор ліквідованої фірми. Для цього, в протоколі, його необхідно призначити уповноваженим з даного питання.

 

4) паспорт уповноваженої особи або директора.

 

При призначенні ліквідаційної комісії необхідно визначити її повноваження, як комісія приймає рішення, терміни і порядок пред’явлення до кредиторам претензій до підприємства, що ліквідується. Строки пред’явлення претензій до підприємства, що ліквідується ТОВ, згідно законодавства визначено мінімум двома місяцями, в ті ж чергу, не більше шести місяців з дати публікації інформації на сайті Мін’юсту, що запущена ліквідація ТОВ.

 

Необхідно знати: Ліквідаційну комісію можна затвердити відразу при підписанні проткола з рішенням про ліквідацію ТОВ, які не готуючи окремого документа на затвердження ліквідаційної комісії.

 

Добровільна процедура ліквідації ТОВ 2. Після підготовки документів та подачі їх державному реєстратору, необхідно протягом трьох днів, з дати подачі держреєстратору, подати документи в податкову, з рішенням, що проходить ліквідація ТОВ. Процедура ліквідації ТОВ в податковій прописаний у Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого Наказом МФУ № 1588 від 09.12.2011 р

 

Документи, необхідні для подання до податкової служби:

 

 • форма 8-ОПП,
 • при наявності, форма4-ОПП;
 • копія протоколу (рішення власника) що запущена ліквідація ТОВ;
 • копія рішення про склад і повноваження ліквідаційної комісії.

 

Згідно п 11.6 Порядку обліку платників податків і зборів, до підприємства, яке ліквідується з боку податкової служби повинні бути пред’явлені вимоги по сплаті податків, в разі необхідності, протягом строку наданого для пред’явлення кредиторами своїх вимог до ТОВ, зазвичай два місяці.

 

За результатами проведення перевірки в податковій в зв’язку з тим, що йде ліквідація фірми, податківці зобов’язані видати форму 22-ОПП, що підтверджує відсутність боргів по податках. Необхідно закрити неосновие розрахункові банківські рахунки, здати свідоцтва і витяг за видами податків. З причини того, що штат аудиторів в податковій обмежений, процедура перевірки, в зв’язку з тим, що проходить ліквідація Товариства з обмеженою відповідальністю може затягнутися на необмежений період.

 

3. Ліквідація ТОВ у пенсійному фонді має просту форму, в порівнянні з іншими. Подавати повідомлення про ліквідацію немає необхідності. Потрібно зв’язатися з інспектором і домовитися про час проведення перевірки.

 

По закінченню 10 днів з дати отримання такого повідомлення, що проходить ліквідація ТОВ від державного регістратора, органи пенсійного фонду повинні провести перевірку (п. 5.1. Порядку прийняття на облік і зняття з обліку в органах Пенсійного фонду України платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого Постановою Правління ПФУ № 21-6 від 27.09.2010 р). Інформація, що ліквідація ТОВ запущена в Пенсійний фонд надходять в електронному вигляді.

 

В результаті перевірки в ПФ, при відсутності боргів зі сплати Єдиного соціального внеску (ЄСФ), Пенсійний фонд зобов’язаний видати довідку про відсутність заборгованості перед бюджетом.

 

4. Необхідно закрити філії та представництва.

 

5. Виходячи з Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземній валютах, затвердженої Постановою Правління НБУ від 12.11.2003 р № 492 потрібно закривати в банках всіх рахунків, за винятком гривневого, який буде використовуватися для ліквідації ТОВ.

 

 6. Проведення інвентаризації (порядок проведення – Положення про інвентаризацію активів і зобов’язань, затвердженим Наказом № 879 від 02.09.2014 р Міністерства фінансів України) на підприємстві та оцінку майна (порядок проведення регулюється відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночної діяльності в Україні »та Національними стандартами оцінки).

 

7. Стягнення дебіторської заборгованості з контрагентів при її наявності.

 

8. При наявності часткою в інших підприємств, необхідно вийти зі складу засновників цих ТОВ.

 

9. Ліквідація ТОВ після закінчення строку пред’явлення вимог від кредиторів перетікає в фазу формування проміжного ліквідаційного балансу, який затверджується на загальних зборах учасників ТОВ. Слідом за затвердження балансу, необхідно провести розрахунки за вимогами кредиторів, що були прийняті ліквідаційною комісією, згідно ст.112 ЦКУ.

 

10. У разі недостачі коштів для погашення заборгованості перед кредиторами в процесі ліквідації фірми, необхідно використовувати майно підприємства для погашення зобов’язань перед кредиторами.

 

11. Ліквідація ТОВ у разі недостатньої кількості активів на балансі підприємства проходить через банкрутство. Ліквідація ТОВ через банкрутство здійснюється через місяць, після прийняття рішення про погашення кредиторської заборгованості. Процес банкрутства ТОВ регулюється Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

 

12. Після закінчення розрахункових дій по кредітоской заборгованістю, ліквідаційна комісія складає ліквідаційний баланс та акт ліквідаційної комісії, потім стверджує на зборах засновників.

 

13. Закривається розрахунковий рахунок в банку.

 

14. Якщо, після проведення всіх розрахунків за кредиторською заборгованістю залишилися активи, їх розподіляють між засновниками відповідно до розміру часток в статутному капіталі.

 

15. Знищення печаток і штампів, згідно чинного законодавства не потрібно.

 

16. Необхідно здати документи в архів міста. Це стосується документів тривалого зберігання.

 

17. Документи, які необхідно подати державному реєстратору для завершення процедури ліквідації ТОВ, подаються не раніше, ніж через два місяці після звернення до державного реєстратора з повідомленням про рішення розпочати процедуру ліквідації ТОВ:

 

• заповнену заяву про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації;

 

• довідку архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

 

Починаючи з 2016 року вже не потрібно подавати держреєстратору довідки про відсутність заборгованості по податках від податкової служби та Пенсійного фонду. При цьому ПФУ та податкова можуть направити держреєстратору відомості, що юридична особа має заборгованість перед державою. З причини цієї інформації державний реєстратор буде зобов’язаний відмовити в прийнятті заяви про припинення юридичної особи шляхом ліквідації.

 

Ліквідація ТОВ через банкрутство, згідно Закону України «Про відновлення Процедура банкрутстваплатоспроможності боржника або визнання його банкрутом» – це процедура визнання господарським судом неможливості боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедур санації та мирової угоди, і погасити фінансові вимоги контрагентів, не інакше, як через застосування ліквідаційної процедури.

 

Процедура банкрутства підприємства регулюється Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

 

Стаття 5 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» передбачає заходи, які зобов’язують керівництво і засновників ТОВ запобігти банкрутству ТОВ. У разі Виникнення ознак банкрутства, директор ТОВ зобов’язаний відправити засновнику підприємства відомості про наявність ознак банкрутства. Засновниками підприємства, яке має ознаки банкрутства можуть надати фінансову допомогу в розмірі, достатньому для погашення грошових зобов’язань перед кредиторами, в тому числі, щодо виплати податків, пенсійних внесків і соціальних виплат. Гроші, які надійшли на підприємство у вигляді фінансової допомоги підлягають поверненню. Стаття 32 передбачає Збільшення Статутного капіталу ТОВ з метою Відновлення платоспроможності боржника згідно з планом санації.

 

Існує процедура відновлення платоспроможності ТОВ або санація. Ініціатором даної процедури може бути боржник або кредитор. Домовленість між боржником і кредитором щодо проведення відновлення платоспроможності боржника до відкриття справи про банкрутство може проводитися як до, так і після Виникнення заборгованості.

 

Згідно зі статтею 7 Закону «Про ліквідацію» щодо боржника застосовуються судові процедури банкрутства, це: Розпорядження майном боржника, мирова угода, санація, ліквідація. Заява про відкриття справи в суді про банкрутство може подати як боржник, так і кредитор в письмовому вигляді. До заяви додаються квитанції про оплату судового рішення, Довіреність на представника, докази, що сума безспірні вимоги кредитора або кредитори в сумі складають не менше 300 розмірів мінімальної заробітної плати. Рішення суду про задоволення вимог кредиторів, що вступило в законну силу. Постанова виконавчої служби про відкриття справи про вимоги кредитори. Докази того, що сума вимог кредиторів не забезпечена повністю заставою майна боржника. Господарський суд при наявності зобов’язань боржника перед бюджетом, накладає мораторій на виплату заборгованості перед кредитором до погашення боржником зобов’язань з податку і збори.

 

Процедура банкрутства КиївНад майном боржника встановлюється розпорядник. Розпорядження майном – це система заходів щодо нагляду та контролю за управлінням та розпорядженням майном боржника з метою забезпечення збереження та ефективного використання майнових актів боржника.

 

У разі неможливості проведення санації та погашення заборгованості перед кредиторами майном підприємства господарський суд приймає рішення про визнання боржника банкрутом. Банкрут – це боржник, неспроможність сплатити борги якого встановлено в судовому порядку.

 

Юридичні наслідки Визнання ТОВ банкрутом. У банкрута не виникає Додаткових податкових зобов’язань, зобов’язань перед кредиторами, крім витрат, пов’язаних з процедурою ліквідації підприємства. Припиняються калькуляції по нарахування неустойки, відсотків та інших санкцій за всіма видами заборгованостей банкрута, призупиняється арешт, накладений на майно боржника та інші обмеження щодо розпорядження майном.

Нам довіряють:

 

Звертайтеся до нас і ви обов’язково зможете закрити ТОВ швидко! Для замовлення послуги «Ліквідація підприємства» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (12 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

 

 

Купить строительную компанию Полтава

Купить строительную компанию в Полтаве от 1300 у.е. Купить готовую строительную фирму/компанию/предприятие с лицензией на строительство в Полтаве с юридическим адресом Если вам необходимо - срочно выполнить подряд - принять участие в тендере - либо Вы просто  не...
Читать далее

Купити будівельну компанію Полтава

Купити будівельну компанію в Полтаві від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Полтаві з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не любите...
Читать далее

Купити будівельну компанію Запоріжжя

Купити будівельну компанію в Запоріжжі від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Запоріжжі з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не любите...
Читать далее

Купить строительную компанию Запорожье

Купить строительную компанию в Запорожье от 1300 у.е. Купить готовую строительную фирму/компанию/предприятие с лицензией на строительство в Запорожье с юридическим адресом Если вам необходимо - срочно выполнить подряд - принять участие в тендере - либо Вы просто ...
Читать далее

Купити будівельну компанію Миколаїв

Купити будівельну компанію в Миколаєві від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Миколаєві з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не любите...
Читать далее

Купить строительную компанию Николаев

Купить строительную компанию в Николаеве от 1300 у.е. Купить готовую строительную фирму/компанию/предприятие с лицензией на строительство в Николаеве с юридическим адресом Если вам необходимо - срочно выполнить подряд - принять участие в тендере - либо Вы просто ...
Читать далее

Купить строительную компанию Херсон

Купить строительную компанию в Херсоне от 1300 у.е. Купить готовую строительную фирму/компанию/предприятие с лицензией на строительство в Херсоне с юридическим адресом Если вам необходимо - срочно выполнить подряд - принять участие в тендере - либо Вы просто  не...
Читать далее

Купити будівельну компанію Херсон

Купити будівельну компанію в Херсоні від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Херсоні з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не любите...
Читать далее

Купить строительную компанию Львов

Купить строительную компанию во Львове от 1300 у.е. Купить готовую строительную фирму/компанию/предприятие с лицензией на строительство во Львове с юридическим адресом Если вам необходимо - срочно выполнить подряд - принять участие в тендере - либо Вы просто  не...
Читать далее

Купити будівельну компанію Львів

Купити будівельну компанію у Львові від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво у Львові з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не любите...
Читать далее
Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (12 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ