Select Page

Ліквідація ТОВ з боргами по податкам ціна 6000 грн.

Як закрити ТОВ з боргами по податкам за 2 дні.


Ліквідація ТОВ з боргами по податках відбувається кількома шляхами. Ліквідація ТОВ з боргами по податках через банкрутство, процедура займає від 6 місяців. Ліквідація ТОВ з боргами по податках шляхом експрес ліквідації за термінами 2-3 робочих дня.

Ліквідація ТОВ з боргами по податках дуже актуальна, особливо коли у керівників або засновника немає фінансової можливості погасити борги перед податковою.

Ліквідація ТОВ з боргами по податкахЗакрити ТОВ з боргами по податках. Закриття ТОВ з боргами по податках швидким способом на увазі перепродаж частки в статутному капіталі зі зміною директора підприємства. Наші юристи професійно надають послуги ліквідації ТОВ з боргами по податках шляхом продажу частки у статутному капіталі і зміни директора. Ми надійно підбираючи покупця і проведемо реєстрацію зміни засновника і керівника у державного реєстратора.

Експрес ліквідація ТОВ вимагає підготувати новий пакет документів: статут, протокол, договір купівлі-продажу компанії. Так само необхідно нотаріально завірити статут, протокол і протягом трьох робочих днів їх подати держреєстратору. Коли будуть проведені реєстраційні змін до ЄДР, попередні директор і засновник фірми більше не будуть мають ніякого відношення до підприємства.

Ліквідувати ТОВ з боргами по податках через визнання її банкрутом – це захід витратне, трудомістке і потребує значного проміжку часу, щоб завершити весь комплекс заходів. Банкрутом компанію може визнати тільки господарський суд за ініціативою контрагента або з ініціативи самого підприємства. Для даної санкції необхідний борг в розмірі 300 мінімальних заробітних плат. Так само, при проведенні процедури банкрутства, боржнику буде запропонована процедура санації або збільшити статутний капітал за рахунок коштів засновників, щоб погасити борг.

Коли на підприємстві присутні незначні суми штрафів, то таку компанію можна сміливо ліквідувати шляхом перепродажу. Але коли на підприємстві є борг, який підпадає під відкриття кримінальної справи згідно зі статтею 212 ККУ, то варто подбати про пошук хорошого адвоката, так як борг перед державою понад 1000 податкових мінімумів для громадян – це кримінальна справа. НМДГ – це 50% від суми прожиткового мінімуму в Україні. Навіть якщо перереєструвати компанію, то все одно відповідальність за такого роду правопорушення несе керівник, яка її вчинила.

Звертайтеся в нашу компанію і ми надамо вам якісні юридичні послуги по закриттю компанії під ключ. Ліквідація ТОВ – це просто.

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ