Select Page

Як закрити непрацююче ТОВ в Україні за 2 дні?

Ліквідація непрацюючого підприємства ціна 6000 грн.

 

Як закрити непрацююче ТОВ в Україні? Таке питання задає практично кожен підприємець, у якого збанкрутував з бізнес або навіть не почався. Згідно з чинним законодавством України, існує тільки один спосіб ліквідації підприємства – це повне закриття компанії через госрегітсратора з перевіркою в податковій. Цей процес трудомісткий і матеріально витратний, так як перевірка в податковій тягне за собою штрафи та їх подальше погашення. Так само морально важко чекати 6-9 місяців повного закриття компанії.

Ліквідація непрацюючого підприємстваНерідко власники ТОВ стають заручниками корупції в податковій. Податковий інспектор довго не призначає перевірку, коли призначає, то придивляється практично до кожної папірці і намагається оштрафувати. Все це важко і хочеться закрити питання якомога швидко. Так як люди хочуть жити спокійно і щасливо, юристи запропонували клієнтам по ліквідації компанії дуже швидкий і альтернативний спосіб ліквідації компанії – це продаж корпоративних прав ТОВ.

Альтернативна ліквідація ТОВ – це законний спосіб умовної ліквідації компанії. В даному випадку, фактичної ліквідації не відбувається. У компанії змінюється директор і засновники. Як правило, компанія не продовжує вести свою діяльність.

Якщо на підприємстві присутні невеликі штрафи і заборгованість, то компанію можна сміливо ліквідувати альтернативним методом. Варто зазначити, що кримінальна відповідальність за умисну ​​невиплату податків державі передбачена Кримінальним Кодексом України в статті 212. Існує 3 порога ухилення від сплати податків: значний -1000 НМДГ, великий – 3000 НМДГ і особливо великий – 5000 НМДГ. НМДГ – це неоподатковуваний мінімум для громадян. Щороку НМДГ змінюється і становить 50% від прожиткового мінімуму. Якщо в ваших діях, як керівника компанії, немає складу злочину за статтею 212, то компанію можна ліквідувати шляхом альтернативної ліквідації без побоювань за свободу. Все інше є адміністративним правопорушенням і обов’язок по виплаті штрафів несе підприємство.

Можна зробити висновок, що непрацююче підприємство можна ліквідувати двома способами: швидким і дешевим (альтернативна ліквідація), тривалим і дорогим (повна ліквідація). Ліквідація ТОВ з юридичною компанією Факторія Груп – це якість послуг, швидкість вирішення питання, гарантія якості.

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ