Зміна директора ТОВ Київ і Україна 2017 рік ціна  2200 1800 грн.

Реєстрація зміни директора за 2 дні.

Більше 500 клієнтів скористалися нашою послугою зміна директора ТОВ

Зміна директора Товариства з обмеженою відповідальністю – це юридична послуга, пов’язана з підготовкою документів підприємства на звільнення старого директора і прийом на роботу нового директора з подальшою реєстрацією змін в державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Для реєстрації зміни директора ТОВ, юристи нашої компанії підготують повний пакет документів: протокол зборів засновників, наказ про призначення нового директора, реєстраційну картку відповідно до вимог законодавства, повідомлення в податкову про зміну керівника ТОВ.

smena-directora-ooo-ukrainaДля підготовки документів на зміну директора підприємства необхідні паспортні дані засновників компанії, ідентифікаційні податкові номери засновників; паспорт і ІПН старого директора; паспорт і ІПН нового директора, дані про номер останнього протоколу ТОВ.

Вартість зміни директора ТОВ у нашій компанії становить 1800 грн. У вартість входить державний збір за проведення реєстрації зміни директора ТОВ, нотаріальне завірення протоколу Зборів засновників ТОВ про зміну директора, реєстрація змін в держреєстрі юридичних осіб, подача повідомлення в податкову про зміну директора підприємства.

Причини, за якими відбувається зміна директора ТОВ:

Реєстрація зміни директора в зв’язку з особистою ініціативою директора.

Зміна директора підприємства за погодженням сторін.

Зміна директора на підприємстві в зв’язку зі зміною засновників.

Зміна вектора діяльності компанії і підбір профільного керівника.

Зміна директора в компанії в зв’язку з невиконанням посадових повноважень.

Непереборне протистояння між власником і керівником.

Ліквідація ТОВ шляхом продажу корпоративних прав.

Перед проведенням процедури зміни керівника ТОВ, юристи нашої компанії подають повідомлення встановленого зразка, про прийом на роботу нового співробітника компанії. Завантажити форму.

Після проведення процедури зміни директора ТОВ необхідно повідомити контрагентів про зміну керівництва Товариства з обмеженою відповідальністю в письмовій формі. Так само необхідно зробити нові картки зі зразком підпису і печатку ТОВ для банку, в якому обслуговується компанія.

Для того, щоб прийняти на роботу директора товариства з обмеженою відповідальністю, йому немає необхідності писати заяву про прийом на роботу. Директор особисто видає наказ по підприємству про прийняття на роботу згідно з протоколом зборів засновників.

Як правило, з керівником товариства з обмеженою відповідальністю підписують контракт, в якому зазначаються строки співпраці з директором, умови найму, грошову винагороду, відповідальність, порядок звільнення директора з посади, і інші умови. У трудову книжку директора робиться запис.

Зміна директора ТОВ і повідомлення в податкову:

Згідно зі статтею 66 пункту 4 Податкового кодексу України (ПКУ), платники податків до державного бюджету зобов’язані подавати до податкової в паперовому вигляді відомості щодо осіб, які несуть відповідальність за ведення податкового і бухгалтерського обліку на підприємстві і їх філій протягом 10 днів з дати реєстрації зміни директора в ЄДР. Дана інформація стосується Товариств з обмеженою відповідальністю, у яких обов’язки бухгалтера покладено на директора.

17 червня 2017 вийшла постанова №413 Кабінету міністрів України, яке обтяжило підприємства України подавати в податкову повідомлення про прийняття на роботу співробітників. Це стосується і тих випадків, коли необхідна зміна директора ТОВ. Постанова говорить, що повідомлення про прийом директора на роботу подається власником ТОВ, директором або довіреною особою в територіальні органи Державної фіскальної служби за місцем реєстрації ТОВ. Інформацію про те, що відбулася зміна директора ТОВ подається в письмовому вигляді. Дані, зазначені в повідомленні про прийняття на роботу і вносяться до реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування».

Інформація про функції та обмеження директора.

Зміна директораЗгідно зі статтею 145 Господарського кодексу України, управління Товариством з обмеженою відповідальністю здійснюється виконавчим органом. Орган управління може бути колегіальним і одноосібним. Колегіальний орган управління або дирекція увазі собою наявність генерального директора, виконавчого директора, фінансового директора, директора з розвитку, комерційного директора та інше. Одноосібний орган управління ТОВ – це директор. Директор Товариства з обмеженою відповідальністю здійснює поточне управління діяльністю підприємства і є підзвітним загальним зборам засновників. Директором може бути як один із засновників, так і людина, що не входить до складу учасників ТОВ.

Компетенція директора ТОВ регулюється Господарським Кодексом та статутом підприємства. Питання, які не може вирішувати директор ТОВ:

визначення основних напрямків діяльності ТОВ;

затвердження планів; внесення змін до статуту ТОВ;

визначення форм контролю за діяльністю директора;

затвердження річних звітів і бухгалтерських балансів;

розподіл прибутку;

прийняття рішення про придбання частки учасника;

прийняття рішення про ліквідацію ТОВ.

Юридична компанія Факторія Груп більше 5 років працює в області надання юридичних послуг бізнесу, і зокрема надання послуги зміна директора ТОВ. За цей час ми отримали великий досвід роботи і надаємо послуги якісно і швидко. Ми дбаємо про те, щоб наш клієнт був завжди задоволений і радив наші послуги іншим людям. Зміна директора ТОВ протокол Завантажити.

Для замовлення послуги Зміна директора звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Звертаючись до нас, ви отримаєте сервіс і гарантію якісного виконання роботи.

Працюючи з професіоналами – ви гарантовано прийдете до успіху!

Вам будет интересно почитать:

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...