Select Page

ЗМІНА ЗАСНОВНИКА ТОВ

Україна і Київ ціна 2100 грн. за 2 дні

smena-uchreditelya-oooЗміна засновника ТОВ або декількох одночасно, є угодою, у якій корпоративні права одного або декількох учасників підприємства передаються нових власників. Будь-співзасновник підприємства має право продати, а також поступитися свою частину, яка належить йому в статутному капіталі. Вартість частки визначають між собою продавець і покупець, який надалі буде співзасновником даного підприємства. В першу чергу право викупу належить чинним засновникам ТОВ. Якщо покупець частки не є учасником компанії, тоді продавець акцій сповіщає про майбутню операцію власника і всіх співзасновників підприємства. Ці умови є обов’язковими при здійсненні такої угоди.

Зміна складу засновників ТОВ може привести до вирішення деяких ситуацій. Зокрема якщо домашня адреса засновника є юридичною адресою підприємства. При виході засновника із складу компанії, вносяться та реєструються зміни в статуті, пов’язані з юр. адресою підприємства.

Внесення змін до статуту, коли відбувається зміна засновника ТОВ здійснюється шляхом підготовки і підписання протоколу зборів засновників ТОВ, підготовкою і підписанням нової редакції статуту підприємства з подальшою реєстрацією зміни засновників в органах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Є інший варіант оформлення при зміні засновника ТОВ. В цьому випадку готується НЕ нова редакція статуту з даними про зміну засновника підприємства, а робиться доповнення до статуту ТОВ, протокол про зміну складу засновників і проводитися державна реєстрація даних змін.

Варто врахувати, що реєстраційна дія, пов’язане зі зміною засновника ТОВ необхідно провести протягом 3х днів з моменту підписання статуту і протоколу у нотаріуса.

Підготовлені документи, що подаються державному реєстратору, щоб здійснити зміну засновника ТОВ:

  • Надати статут з підписами нових засновників.
  • Протокол зборів засновників про зміну складу засновників.
  • Надати квитанцію про оплату.
  • Надати завірений нотаріально Заява засновників про вихід зі складу засновників / договір.
  • Надати реєстраційну картку на проведення реєстраційних змін.


Самостійне оформлення всіх перерахованих вище документів відбувається в досить довгий період, що може доставити дискомфорт учасникам переоформлення. Зверну в нашу компанію, така зміна засновників ТОВ нами оформляється за 2-3 дня.

Якщо ви хочете заощадити свій час і сили, довірте професіоналам цю роботу. Кваліфіковані юристи нашої компанії готові прийти вам на допомогу. Для нашої швидкої і чіткої роботи нам необхідні документи, пов’язані зі змінами в статуті підприємства (відомості та необхідні для початку перереєстрації документи) паспорта і довідки з ідентифікаційним номером (для фізичних осіб), статут, свідоцтво про державну реєстрацію (Виписка), паспорт і довідку з ідентифікаційним номером керівника компанії.

У разі, якщо у вас немає необхідності в компанії, ви можете скористатися нашою послугою ліквідація ТОВ за 1-2 дня.

Для замовлення послуги Зміна засновника ТОВ звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з фахівцями – ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ