Select Page

Факторія Груп

Юридична компанія «Факторія Груп» – це об’єднана команда досвідчених юристів та бухгалтерів, що працює на загальний результат компанії та клієнтів. Ми постійно вдосконалюємось у сфері послуг та послуг для ефективних та прозорих взаємин з клієнтами.

 

Реєстрація Бізнесу

Реєстрація бізнесу компаній, некоммерційних організацій та об’єднань. Внесення змін в основні документи.

Аудиторські послуги

Аудиторська консультація. Обов’язковий аудит. Аудит на вимогу. Податковий аудит. Ініціативний аудит.

Судові спори

Представництво в суді. Адміністративні, господарські суперечки. Трудові. житлові, спадкові та інші суперечки.

Ліквідація Бізнесу

Ліквідація юридичних осіб – Продаж корпоративних прав, Банкрутство, Ліквідація за рішенням власників. Експрес ліквідація ТОВ.

Бухгалтерські послуги

Бухгалтерський аутсорсинг. Бухгалтерське обслуговування. Бухгалтерські консультації. Ведення бухгалтерського обліку. Хто приходить бухгалтер. Подача нульової звітності.

Інтелектуальна власність

Реєстрація Торгової марки. Пошук ТМ. Передача прав по ТМ.

Ліцензування

Будівельне ліцензування. Дозвіл на будівництво. Введення в експлуатацію. Ліцензії на охорону. Ліцензії на медичну практику та інше.

Іноземцям

Прописка. Вид на проживання. Ідентифікаційний код для іноземця. Працевлаштування.

Фінансові компанії

Реєстрація фінансових компаній. Продаж готових фінансових компаній

h

Прозорість

Ми вибудовуємо взаімотоношенія з клієнтами на основі чесності, довірі та відкритості.

R

Результатівність

Досвід і знання наших фахівців гарантовано приведуть до успіху Ваш бізнес!

~

Конфіденціальність

Нам дорога наша репутация и мы строго соблюдаем проффесиональную этику.

Індивідуальный підхід

Для кожного клієнта ми знаходимо рішення саме його питання і не працюємо за шаблоном.

Років досвіду роботи

%

Гарантія надання послуг

%

Вирішених питань

Задоволених клієнтів

Юридичні послуги

Юридична фірма Факторія Груп пропонує комплексні юридичні послуги, що охоплюють всі аспекти ведення бізнесу великими компаніями, а також індивідуальними підприємцями. Підприємцям, які починають підприємницьку діяльність, повідомляється про вибір відповідної форми її проведення, створенні компаній, підготовці проектів угод, статутів і правил та поданні до компетентних органах. Наші клієнти – це в основному підприємці – з різних областей економіки, з усієї країни, яким ми пропонуємо комплексні юридичні послуги як в рішенні одноразових завдань, так і при постійному, поточному діловому веденні. Наша юридична фірма спеціалізується на веденні цивільних і комерційних справ.

 

 

Ліцензування

Юридична компанія Факторія Груп спеціалізується в області ліцензування діяльності підприємств. Це Будівельна ліцензія, Ліцензія на медичну практику, Ліцензування охоронної діяльності. Ліцензування – це механізм контролю з боку держави, суб’єктів господарювання, для допуску до видів робіт, які вимагають спеціальної підготовки і освіти найманих співробітників компанії. Процес підготовки, подання та отримання ліцензії досить бюрократичний і вимагає певних знань. Фахівці Юридичної компанії Факторія Груп мають багаторічний досвід отримання будівельних, охоронних, медичних ліцензій. Юридична компанія Факторія Груп, в короткі терміни готує повний пакет документів для ліцензування, навіть якщо клієнт не може надати всіх необхідних відомостей про співробітників, обладнанні. Юридична компанія Факторія Груп, запрошує всіх бажаючих для ліцензування своєї діяльності.

Послуги адвоката

На даний момент існує безліч адвокатських бюро та об’єднань, які пропонують послуги адвоката, однією з яких є і наша компанія. Ви можете отримати індивідуальну консультацію адвоката високого рівня з прекрасною освітою. Якщо справа буде стосуватися суду або оскарження будь-яких судових вироків, то наші фахівці зроблять все можливе, щоб ви опинилися виграшною стороною. Ви будете отримувати повну підтримку і супровід протягом усього процесу і до фінального результату. Також, наші фахівці готові представляти інтереси своїх клієнтів в державних органах і приватних організаціях. Вони допоможуть правильно скласти будь-які заяви, скарги, позови та інші документи. Протягом всієї нашої роботи ми завжди домагалися поставлених цілей і успішного завершення справ. Ціни на послуги адвоката у нас відрізняються своєю адекватністю і доступністю. На нашому сайті розміщена більш повна інформація про нашу роботу і послуги, що надаються. Крім цього, ви можете зв’язатися з нами по телефону і отримати відповіді на всі запитання. Нам ви можете повністю довіряти, адже для нас дуже важливо, щоб наші клієнти залишалися задоволені.

Аутсорсинг послуг

Наша організація рада запропонувати вам свої послуги з юридичного та бухгалтерського аутсорсингу. У нас працюють тільки найкращі адвокати і юристи високого рівня, які регулярно підвищують свою кваліфікацію. Ми готові допомогти вам зробити своє життя набагато краще. Для нас немає нічого неможливого! З вами будуть працювати справжні фахівці, що мають великий досвід роботи і які допоможуть зробити все швидко і якісно. Якщо ви потребуєте наших послугах, то телефонуйте прямо ця година. Зв’язавшись з нами, ви отримаєте всю більш детальну інформацію та відповіді на всі запитання. Всі наші працівники стежать за змінами в закон і право, тому ви можете на нас покластися. Ми завжди працюємо на результат. До того ж, наша команда – це справжні професіонали, які прекрасно знають свою справу. Високий сервіс обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта вам гарантовані. Протягом всього періоду роботи ми стикалися з проблемами будь-якої складності, але з кожною змогли знайти вихід. На нашому сайті ви знайдете всю детальну інформацію. Ми будемо раді допомогти вам побудувати своє світле і надійне майбутнє! Для нас важливий кожен клієнт! Ви обов’язково залишитеся дуже задоволені нашою роботою. Ми зробимо все, щоб виправдати вашу довіру!

Бухгалтерія

Юридична компанія Факторія груп працює в області бухгалтерських послуг для бізнесу більше 5 років. Клієнти, що працюють з нами, зменшили податкове навантаження, привели документи в повний порядок, їх відносини з фіскальною службою завжди знаходяться в доброзичливому тоні. Бухгалтерські послуги в нашій компанії надаються досвідченими фахівцями з великим стажем роботи. Все бухгалтера мають вищу освіту, закінчену в престижних економічних вузах України. Бухгалтера щоквартально відвідують першокласні курси аудиту та бухгалтерського обліку. Ми працюємо на результат і у наших клієнтів назву нашої компанії «Факторія груп» асоціюється з надійністю, гарантією і впевненістю в успіху їх фінансової діяльності.

Досить швидко зробили для мого чоловіка іноземця ідентифікаційний код і зареєстрували компанію, а також допомогли визначитися з вибором системи оподаткування. Хороший бухгалтер відповів відразу на всі наші запитання. Дякую за швидкість у вирішенні питання.

Марина Лук'яненко

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Іванов

Директор , ТОВ "Смарт Груп Іновації"

Результати, які я отримала при оформленні будівельної ліцензії були наступні:
1) допомогли зібрати повний пакет документів для ліцензії без наявності необхідного обладнання;
2) прийнятна вартість послуг;
3) уважне ставлення персоналу;
4) відповідали відразу на всі питання;
5) документи надіслали кур’єром.

Жанна

Директор будівельного департаменту, ТОВ "Будівельна компанія БК Богдан"

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Спасибі за оперативність.

Ілля

Директор , ТОВ "Веб Імидж"

Купити будівельну компанію Кропивницький (Кіровоград)

Купити будівельну компанію в Кропивницькому (Кіровограді) від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Кропивницькому (Кіровограді)  з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти...
Читати далі

Купити будівельну компанію Ірпінь

Купити будівельну компанію в Ірпіні від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Ірпіні з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не любите...
Читати далі

Купити будівельну компанію Івано-Франківськ

Купити будівельну компанію в Івано-франковську від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Івано-Франковську з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви...
Читати далі

Купити будівельну компанію Чернівці

Купити будівельну компанію в Чернівцях від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Чернівцях з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не любите...
Читати далі

Купити будівельну компанію Ужгород

Купити будівельну компанію в Ужгороді від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Ужгороді з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не любите...
Читати далі

Купити будівельну компанію Луцьк

Купити будівельну компанію в Луцьку від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Луцьку з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не любите...
Читати далі

Купити будівельну компанію Тернопіль

Купити будівельну компанію в Тернополі від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Тернополі з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не любите...
Читати далі

Купити будівельну компанію Рівне

Купити будівельну компанію в Рівному від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Рівному з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не любите...
Читати далі

Купити будівельну компанію Хмельницький

Купити будівельну компанію в Хмельницькому від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Хмельницькому з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не...
Читати далі

Купити будівельну компанію Вінниця

Купити будівельну компанію в Вінниці від 1300 у.о. Купити готову будівельну фірму / компанію / підприємство з ліцензією на будівництво в Вінниці з юридичною адресою Якщо вам необхідно - терміново виконати поспіль - взяти участь в тендері - або Ви просто не любите...
Читати далі

Юридическая компания Фактория Групп

ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ