Купити будівельну ліцензію Україні Київ 2017 ціна від 700 у.о.

На початоку будівництва будь-якого об’єкта архітектури, усіма відповідальними особами повинні бути чітко дотримано всі правила, які забезпечують безпеку будівництва. Це стосується і архітектора, і проектанта, і навіть інвестора. В кінцевому підсумку, всі ці норми будуть враховані під час перевірки якості і безпеки зведеної будівлі.

Строительная лицензия купитьДля того щоб виконати всі умови і зробити процес будівництва максимально безпечним, необхідно наймати тільки досвідчених працівників і використовувати якісні матеріали та обладнання. Всі будівельні організації стикаються з досить жорсткими умовами по відношенню до них. Всі будівельні роботи, які підпадають під п’яту і четверту категорію повинні бути під контролем і у керівника повинна бути ліцензія на будівництво. Це державний документ, який дає право виконувати будівельні роботи будь-якої складності і категорії. Його можна отримати в ДАБІ, але важливо дотримуватися певних правил для його отримання. Серед критеріїв, які повинні бути для отримання ліцензії можна відзначити такі:

  • Профільна освіта у фахівців компанії
  • Вся необхідна нормативно-правова документація
  • Ліцензійна комп’ютерне забезпечення та інше.


Для того щоб оформити ліцензію можна задіяти власні сили або звернутися до спеціалізованих юристам, які допоможуть швидко оформити необхідну документацію або ж купити будівельну ліцензію. Якщо Ви вирішили самостійно займатися оформленням, то Вам необхідно буде оплатити послуги держави. Щоб отримати номер рахунку, куди можна переказати гроші, Вам необхідно відвідати сайт інспекції. Після того, як Ви оплатите, Ви зможете отримати квитанцію, з якою Вам слід піти до ліцензійного відділ.

Якщо проаналізувати вартість на послуги фірм, які допомагають з оформленням ліцензії, то можна помітити суттєву різницю в ціні від 2000 до 40000.

Вникнувши в дану ситуацію більш детально, можна помітити, що багато фірм вказують недостовірну вартість. Або на сайті вказана некоректна ціна, або початкова, до якої не входять додаткові витрати.

Вартість оформлення ліцензії залежить від того, яка кількість видів діяльності і від їх категорій складності. На сьогоднішній день є п’ять категорій складності і три класи наслідків. Ліцензією повинні володіти п’ята і четверта категорії і СС2-СС3 класи. У кодифікаторі Ви можете переглянути докладний перелік робіт. Вартість на виконанні ліцензії залежить від багатьох факторів, тому складно назвати остаточну суму, вона варіюється від багатьох показників, в тому числі від курсу долара.

Серед всіх існуючих способів отримання ліцензії, Ви можете вибрати найбільш зручний для Вас. Але пам’ятайте, що ліцензія- це дуже важлива складова, без якої Ви не зможете проводити будівництво. В іншому випадку, відповідні органи зможуть закрити будівництво і залучити Вас до відповідальності. Звертайтеся до нас, щоб купити будівельну ліцензію. Читайте так же: будівельна ліцензія Київ за оптимальною ціною.

Для замовлення послуги Будівельна ліцензія звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Вам будет интересно почитать:

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...