Select Page

Ліцензія на будівництво доріг

Ліцензія на дороги “під ключ”


Ліцензія на будівництво автомобільних доріг на увазі під собою в тому числі і ремонтно-монтажні операції автомобільних, а також залізничних шляхів і / або магістралей. В цьому випадку ліцензуванню підлягають такі будівельні і монтажно-ремонтні роботи за наступними напрямками:

1. Залізничні колії: державного призначення загального призначення промислового призначення;
2. Автомобільні дороги: державного призначення, місцевого призначення, внутрішньогосподарські та сільськогосподарські шляху; вулиці, дороги, площі населених пунктів,
3. Мости, шляхопроводи, переходи. довжиною понад 300 м для мостів, понад 600 м для шляхопроводів, переходів до 300 для мостів, до 600 м для шляхопроводів, переходів тимчасових.

Юридична компанія Факторія Груп вже більше 7 років надає широкий спектр послуг з ліцензування, в тому числі в сфері будівельної діяльності на всій території України. Наші фахівці допоможуть підготувати і подати повний пакет документів для отримання ліцензії на будівництво автомобільних доріг з 100% гарантією отримання ліцензії.

Ліцензія на будівництво доріг це гарна підмога для участі в тендерах вона надає широкий спектр робіт в будівництві доріг різних категорій складності та наслідків по всій території країни без прив’язки до міста або області.

Окремі об’єкти будівництва вимагають обов’язкового врахування галузевої специфіки при визначенні класу наслідків (відповідальності) та категорії складності.

Це можливо завдяки впровадженню галузевих будівельних норм і передбачено змінами до Порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів (подп. 11.1), затвердженими наказом Мінрегіону від 10 серпня 2015 190 і зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 серпня 2015 по 1040 27485 [11].

Особливості визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності для автомобільних доріг регламентовано галузевими будівельними нормами ДБН В.2.3-37641918-5522015, затвердженими наказом Мінінфраструктури від 19 червня 2015 223 [22], які вступили в силу з 1 листопада 2015 року.
При розрахунках класу наслідків (відповідальності) та категорії складності автомобільних доріг визначальними є характеристика «Припинення функціонування об’єктів дорожнього будівництва» (п. 6.2) і таблиці 1, 2 зазначених галузевих будівельних норм.

Перелік об’єктів дорожнього будівництва загальнодержавного рівня, які ставилися до V категорії складності за ознакою можливого припинення функціонування

Таблиця 1. 4.4. Об’єкти дорожнього будівництва загальнодержавного рівня
1 Автомобільні дороги державного значення міжнародні і все дороги I категорії
2 Мости великі, позакласні
3 Мости середні на автомобільних дорогах державного значення національних
4 Тунелі незалежно від категорії дороги
5 Транспортні розв’язки в різних рівнях на автомобільних дорогах державного значення національних
6. Підпірні стінки, протилавинні і селезахісні споруди, споруди від каменепаду на автомобільних дорогах державного значення національних
7 Надземні (підземні) пішохідні переходи прольотом (довжиною) більше 40 м на автомобільних дорогах державного значення національних
8 Ділянки автомобільних доріг державного значення національних, мають:
8.1 насипу висотою понад 12,0 м
8.2 виїмки глибиною понад 12,0 м в нескельних грунтах, більш 16,0 м в скельних породах

Перелік об’єктів дорожнього будівництва, що належать до IV категорії складності

Таблиця 2. 4.4. Об’єкти дорожнього будівництва регіонального рівня
2 Автомобільні дороги державного значення національні, регіональні та територіальні
2 Мости середні, які не віднесені до загальнодержавного рівня, і малі мости в У-ГУ дорожньо кліматичній зоні (згідно з Додатком А ДБН В.2.3-4)
3 Транспортні розв’язки в різних рівнях, на дорогах, які не віднесені до загальнодержавного рівня
4 Підпірні стінки, протилавинні і селезахісні споруди, споруди від каменепаду на дорогах, які не віднесені до загальнодержавного рівня
5 Надземні (підземні) пішохідні переходи на дорогах, які не віднесені до загальнодержавного рівня
6 ділянки з постійно затопленими схилами, дамби
7 Ділянки з насипом висотою від 6,0 м до 12,0 м
8 Ділянки з виїмкою глибиною від 6,0 м до 12,0 м в нескельних грунтах і до 16,0 м в скельних породах
9 Дороги в гірській місцевості (згідно з таблицею 4.4 ДБН В.2.3-4) і ділянки з серпантинами
10 Ділянки з насипами на болотах глибиною понад 4,0 м
11 Перетин з газопроводами високого тиску

Підставою для віднесення автомобільних доріг до об’єктів будівництва IV і V категорії складності є ст. 8 Закону України «Про автомобільні дороги» [3], яка передбачає поділ доріг загального користування на дороги державного та місцевого значення.

До доріг державного значення належать:
міжнародні (індекс «М»);
національні (індекс «Н»);
регіональні (індекс «Р»);
територіальні (індекс «Т»).

До доріг місцевого значення відносяться:
обласні (індекс «В»);
районні (індекс «С»),

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Нам довіряють:

Замов будівельну ліцензію зараз

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ