Select Page

ЛІЦЕНЗІЯ НА БУДІВНИЦТВО зміни і нововведення 2018

За 2017 рік з боку державних органів був зроблений ряд нововведень у сфері будівельного ліцензування:
– Вступили в силу нові ліцензійні умови для оформлення будівельної ліцензії з 2017 року. Постановою Кабінету Міністрів України №401 від 07.06.2017 актуалізований перелік видів будівельно-монтажних робіт (що відносяться до класу наслідків СС2 і СС3). Дана постанова набрала сілу3 з 10.08.2017 року.
– Будівельна ліцензія з 14.04.2017 року видаеться на безстроковій основі.
– Ліцензуванню підлягають будівельно-монтажні роботи III, IV, і V категорії складності (СС2 і СС3 класів наслідків). На об’єктах, які підпадають під першу і другу категорію складності тепер можливе виконання всіх будівельних робіт без отримання ліцензії, однак за умови що будуть дотримані всі вимоги до подібного типу робіт.

 

Було раніше (02.2012-06.2017)  Діє з 10.06.2017
Об’єкти I-II категорії складності не ліцензується  Об’єкти класу СС1 об’єкти з незначними наслідками не ліцензується
Об’єкти III категорії складності не ліцензується  Об’єкти класу СС2 об’єкти із середніми наслідками  ліцензується 
Об’єкти IV категорії складності  ліцензується  Об’єкти класу СС2 об’єкти із середніми ліцензується
Об’єкти V категорії складності  ліцензується Об’єкти класу СС3 об’єкти зі значними наслідками ліцензується 

Ліцензія на будівельну діяльність 2018 з урахуванням всіх змін:
У 2018 році ліцензуванню підлягають будівельні роботи III, IV, і V категорій складності. Монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж, будівництво транспортних споруд і общесстроітельние роботи на об’єктах першої і другої категорії складності можуть виконуватися при відсутності будівельної ліцензії, але при обов’язковому дотриманні чинним вимогам законів України за цими видами будівельно-монтажних робіт.
Останніми змінами, а саме Постанова Кабміну від 07.06.17 року № 401, актуалізовані ліцензійні умови (вимоги для отримання будівельної ліцензії в 2018 році) і перелік видів монтажно-будівельних робіт затверджених в Постанові Кабміну № 256 від 30.03.2016 року.

У вищевказаних ліцензійних умовах позначений порядок отримання ліцензії на провадження будівельної діяльності на об’єктах треьей, четвертої та п’ятої категорії складності (СС2 і СС3) на 2018 рік і та вимоги до субєктам господарювання, які бажають отримати ліцензію на будівництво: кадровий склад, матеріально-технічна база і так далі.

категории сложности при строительстве

Для отримання будівельної ліцензії звертайтеся до професіоналів. Ми гарантуємо отримання ліцензії на будівництво своїм клієнтам і надаємо допомогу в підборі обладнання та кваліфікованого персоналу.
Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Нам довіряють:

Замов будівельну ліцензію зараз

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ