Select Page

Перелік будівельних робіт, що підлягають ліцензуванню

Для того, щоб не допустити шкоди законним інтересам і правам, обов’язково необхідно проходити ліцензування для виконання деяких робіт. Така шкода може бути завдана в результаті діяльності юридичних осіб або індивідуальних підприємців.

Існує певний закон, виходячи з якого, визначаються типи діяльності, які підлягають обов’язковому проходженню в комісії з видачі ліцензій. Також у ній і контролюється виконання цього закону відповідними органами і виконання їх повноважень у даній сфері.

Для того щоб здійснювати роботи, пов’язані з будівництвом архітектурних об’єктів, необхідна спеціальна будівельна ліцензія. У Ліцензійних умовах чітко прописані всі роботи, які необхідно здійснювати тільки при наявності ліцензії. Кожен з цих видів робіт знаходиться в списку під певним кодом і називається він «перелік будівельних робіт , що підлягають ліцензуванню».

У будівельних компаніях часто виконується відразу кілька видів робіт, на які необхідно мати ліцензію. У подібних випадках комісія видає одну ліцензію, в якій прописані всі роботи, дозволені для виконання даної компанії.

ДАБІ видає такі ліцензії або в інспекції, або в її регіональних представництвах. Завдяки будівельної ліцензії, компанія отримує дозвіл на будівництво об’єктів в перебігу трьох років, в разі, якщо отримана вперше. Якщо ж така ліцензія вже була видана, то повторно вона видається на п’ять років. (З квітня 2017 року ліцензію видається на безстроковий період) Якщо у компанії є філії, то їм необхідно мати завірені копії всіх ліцензій.

Якщо компанія тільки недавно почала своє існування, то, швидше за все, їй не видадуть одразу ліцензію на багато видів робіт. Можливо, при старанне виконання всіх зобов’язань ліцензію можна буде розширити. При цьому Вам не доведеться повністю переоформляти документ, адже всі додатки будуть додані в окремому додатку.

Для будь-якого виду діяльності, який Ви вказуєте для отримання ліцензії, Вам необхідно мати необхідних фахівців з профільною освітою, а також необхідну спецтехніку і устаткування. У Ліцензійних умовах Ви зможете знайти повний перелік всіх необхідних складових для того, щоб комісія схвалила Ваше звернення.

Після того, як ви отримали ліцензію, до неї будуть додані відомості про кількість працівників підприємства, а також про технічну базу, яка існує на виробництві. На підприємствах існують такі ж правила для того, щоб отримати ліцензію, як і для юридичної особи.

Важливо відзначити, що перелік будівельних робіт підлягають ліцензуванню, який існує, виходячи із закону про ліцензування, не має меж. Отримання ліцензії деяким сферам діяльності, можливо виходячи із законів, які їх контролюють. Наприклад, діяльність банківської системи, системи освіти або ЗМІ.

Для замовлення послуги Готова будівельна компанія звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ