Select Page

Продам фірму з ліцензією на будівництво

У тому випадку, якщо у вас горить замовлення або ви прийняли рішення брати участь в тендері, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших співробітників. За короткий час ми зможемо організувати вам покупку компанії, яка має всі нормативно-правові акти та дозвіл на проведення необхідних вам робіт.

Замов готову будівельну компанію зараз

Слід зазначити, що дана послуга досить дорога, тому ви можете замовити в нашій компанії ліцензію на вже створене раніше ваше підприємства. Однак, це займе більше часу.
У зв’язку з усім вищесказаним, слід зробити висновок про те, що в тому випадку, якщо терміни дуже стислі, найвигідніше зробити покупку вже готової організації. Ви можете покластися на наших фахівців, які в короткі терміни організують всі заходи для того, щоб ви отримали компанію, яка ж має всі необхідні документи та дозволи.
Наші досвідчені співробітники здатні провести реєстрацію компанії, яка буде працювати за готівковим або безготівковим розрахунком. Також ми допоможемо вам визначитися з переліком робіт, які ви зможете виконувати після придбання компанії. Фахівці Факторія Груп зможуть швидко провести оформлення компанії, яка працює з ПДВ, а також має ліцензію. Тому після цього власник зможе моментально приступати до виконання термінових замовлень.
Для того, щоб створити компанію, яка буде відповідати всім нормам, ми готові надати такий список послуг:

Виконуємо оформлення всіх установчих документів;
Проводимо реєстрацію підприємства;
Проводимо консультації будівельних компаній на предмет відповідності вимогам ліцензії;
Розробка внутрішніх порядків компанії;
Розробка договорів про продаж або купівлю компаній, оренди різних об’єктів нерухомості комерційного призначення, оренди обладнання;
Розробка договорів з професійними співробітниками;
Отримання ліцензії в стислі терміни;
Отримання сертифікатів для співробітників компанії.
Замов готову будівельну компанію зараз

Замовити послугу «Купівля будівельної ліцензії» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@faktoria-group.com.ua. Ліцензія на будівельну діяльність з нами – це швидко і просто.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Нам довіряють:

 

Замов готову будівельну компанію зараз

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ