ПРОДОВЖЕННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ЛІЦЕНЗІЇ

від 700 у.о.

Під поняттям «ліцензія» мається на увазі дозвіл на виконання певної діяльності, з чітким, безпрікословно виконанням всіх поставлених вимог.

Продовження будівельної ліцензіїЛіцензія на будівельну діяльність представляє собою спеціальний документ, який дозволяє здійснювати будівництво об’єктів архітектури. Як доповнення, до неї додається КВЕД, в якому перераховуються всі виконувані роботи.

Перед тим, як подати заяву на отримання вищевказаного документа, потрібно визначитися, які саме роботи ви будете проводити. Оформляти ліцензію потрібно в тому випадку, якщо ви плануєте:

займатися інжірінговой діяльності на території споруди;

розробкою документів на дозвіл містобудування;

виконувати монтажно-будівельні роботи;

встановленням інженерних мереж і т.д.

Ціна на даний дозвіл може варіюватися, залежно від складності запланованих робіт. Після отримання ліцензії необхідно дотримуватися необхідних норм і правил здійснення будівельної діяльності.

За виданої ліцензії можна працювати або 3 роки (якщо отримуєте її вперше), або 5 років (якщо вже колись отримували її раніше). По закінченню терміну придатності даного документа, необхідно буде зробити продовження будівельної ліцензії. Займається цією справою Державна Архітектурно-Будівельна Інспекція України (інша назва – ДАБІ) та ніякий інший орган. Для цього, необхідно зібрати весь пакет необхідної документації:

довідка, що підтверджує наявність всієї необхідної будівельної техніки та робочих інструментів;

список об’єктів, які були збудовані за час дії попередньої ліцензії;

довідка, що підтверджує наявність в штабі достатньої кількості працівників і керівних (не обов’язково).

Для того, щоб підтвердити або відхилити продовження будівельної ліцензії, два рази на місяць (перша і третя п’ятниця) збирається спеціальна комісія, а документи потрібно подати не менше, ніж за тиждень до їх першого засідання, інакше не встигнете вчасно.

На нашому сайті подана вся необхідна і важлива інформація, щодо повторного отримання будівельної ліцензії: етапи оформлення, перелік робіт, які підлягають ліцензуванню, вартість і ін. Свою роботу ми завжди виконуємо швидко і якісно. Вам не потрібно ні про що турбуватися, щоб весь процес пройшов гладко, адже за це візьмуться наші професіонали і зроблять все самі в найкращому вигляді. Вони зберуть всі необхідні документи і подадуть до компетентних органів. Всі наші співробітники – це професійні фахівці, відмінно розбираються в своїй справі. Вислухавши вас, вони визначать, які документи вам потрібно буде надати, скільки часу займе весь процес продовження будівельної ліцензії і у скільки вам все це обійдеться. Якщо у вас виникли будь-які питання чи недостатнє розуміння, то ви можете задати їх нашим менеджерам, які неодмінно на них дадуть відповідь. Крім цього, наш сервіс обслуговування і доброзичливий персонал вас неодмінно порадують. За весь час роботи ми не отримали жодного поганого відгуку, тому завжди намагаємося ставати ще краще.

Чому саме ми?

надійність, порядність і безпеку;

висока швидкість роботи;

адекватна вартість за послуги;

доброзичливий, приємний персонал;

якісна консультація.

Телефонуйте нам прямо зараз і професійна, якісна допомога по продовженню будівельної ліцензії вам забезпечена. Тепер у вас є можливість заощадити власний час, сили і витратити їх на щось більш приємне і корисне. Телефонуйте – будемо раді допомогти кожному з вас!

Для замовлення послуги “Продовження будівельної ліцензії” звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Вам будет интересно почитать:

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...