Select Page

Як створити власний будівельний бізнес

Володіння власним будівельним бізнесом може бути дуже корисним, але воно також вимагає багато роботи. Вам не тільки потрібно думати про те, як ви збираєтеся оплачувати початкові витрати, але вам потрібно придумати процедури маркетингу і виконання ваших проектів. Якщо ви присвятіть себе і приділіть час планування наперед, у вас може бути успішний будівельний бізнес!

Крок 1. Об’єднання вашого плану воєдино.

Дослідження ринку. Перш ніж ви навіть подумаєте про початок будівельного бізнесу, вам потрібно вивчити свій ринок. Почніть дослідження потенційної прибутковості будівельного бізнесу в вашому регіоні, звернувшись до галузевих публікацій за інформацією про тенденції ринку, характерних для будівельної галузі в вашому регіоні. Крім того, ви повинні дізнатися, що інші компанії пропонують аналогічні послуги в вашому регіоні, скільки вони стягують і яка у них репутація.
Ви також можете дізнатися більше про потреби вашого ринку в будівельних послугах, поговоривши з місцевими жителями і власниками бізнесу.
Обов’язково розгляньте демографію вашого району. Вам необхідно надати послуги, які клієнти захочуть і зможуть собі дозволити.

Крок 2. Напишіть бізнес-план.
Складання бізнес-плану, який встановлює ваші бізнес-цілі і процедури, є важливим кроком до початку будь-якого бізнесу. Цей офіційний документ допоможе вам зрозуміти все, що пов’язано з запуском вашого бізнесу. Вам також необхідно буде представити свій бізнес-план будь-яким потенційним кредиторам, тому не забудьте витратити багато часу на його розробку.
У вашому бізнес-плані повинні бути окремі розділи, які докладно пояснюють, як ви будете структурувати і керувати своїм бізнесом, які послуги ви надаєте, хто буде вашим цільовим ринком, скільки співробітників ви будете наймати, як ви будете продавати себе, яка конкуренція, з якою ви зіткнетеся, як ви будете відрізняти свій бізнес від конкурентів, скільки це буде коштувати, щоб почати і підтримувати свій бізнес, і скільки грошей ви очікуєте заробити.
Якщо ви ніколи раніше не писали бізнес-план, вам може знадобитися найняти професіонала, щоб допомогти вам написати його.

Крок 3. Приміщення.
Вирішіть, де ви будете керувати своїм бізнесом. Вам знадобиться майно, яке надає офіс для ваших адміністраторів, великий простір для зберігання інструментів і обладнання та парковку для ваших будівельних машин.

Крок 4. Отримайте необхідні кошти.
Витрати на запуск, пов’язані з будівельною компанією, можуть значно варіюватися в залежності від того, де ви працюєте і які послуги ви надаєте. Майте на увазі, що вам знадобляться кошти для оренди або купівлі транспортних засобів, обладнання та інструментів. Крім того, вам доведеться оплачувати рахунки, витрати по рекламі і платити зарплату. Припускаючи, що у вас немає доступних засобів, вам необхідно подати заявку на фінансування.

Крок 5. Дотримання законодавства
Зареєструйте свій бізнес на державному рівні. Першим кроком до створення законного бізнесу є його реєстрація. Процес реєстрації будівельного бізнесу в Україні почнеться одразу з реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або фізичної особи-підприємця. Кожен з цих варіантів має свої плюси і мінуси, а також свої власні юридичні вимоги і податки.

Крок 6. Обладнання.
Дуже важливо мати відповідне обладнання для завершення проектів, на які ви найняті. Необхідне обладнання буде сильно відрізнятися в залежності від типів проектів, які ви плануєте приймати. Купівля вживаного обладнання – відмінний спосіб заощадити гроші, особливо коли ви тільки починаєте. Оренда може бути економічною і для обладнання, яке ви рідко використовуєте.

Крок 7. Наймання співробітників.
Для виконання будівельних підрядів, а також для отримання будівельної ліцензії вам знадобиться команда кваліфікованих і надійних працівників. Ви можете знайти співробітників, розмістивши списки вакансій на популярних дошках оголошень. Переконайтеся, що ви наймаєте кваліфікованих фахівців.
Якщо у вас багато роботи, найм власної команди штатних і неповних співробітників може заощадити вам гроші. Наймання співробітників також означає, що у вас будуть додаткові обов’язки, такі як сплата податків на заробітну плату і надання допомоги.
Інший варіант – найняти незалежних підрядників або субпідрядників. Це дає вам більше гнучкості, тому що вам не потрібно постійно оплачувати персонал в тихий період. Крім того, якщо вам не подобається працювати з конкретним підрядником, вам більше не потрібно наймати цю людину.

Крок 8. Отримайте будівельну ліцензію
Щоб законно управляти вашим бізнесом, вам необхідно подати заявку на отримання будівельної ліцензії в ДАБК. Крім того, в заявці на отримання будівельної ліцензії потрібно вказати конкретні види послуг, які ви пропонуєте.

Не забувайте про дозволи на будівництво! Вам необхідно буде знати правильну процедуру подачі заявок на отримання дозволів, і для проведення перевірок ваша робота повинна відповідати стандартам будівельних норм.Соблюдайте свої податкові зобов’язання. Як власник бізнесу, ви будете нести відповідальність за сплату бізнес-податків, тому для вас дуже важливо стежити за всіма вашими витратами і витратами. Можливо, ви захочете найняти бухгалтера або бухгалтера для управління цим аспектом своєї діяльності, якщо у вас немає часу зробити це самостійно.

Крок 9. Зв’язки.
Не менш важливо налагодити відносини з постачальниками, субпідрядниками, будівельними інспекторами і розробниками. Ці люди допоможуть вам завершити ваші проекти, і вони можуть також передати вам новий бізнес.

Крок 10. Реклама.

Встановіть маркетингову кампанію. Маркетинг вашого бізнес-бізнесу в сфері будівництва повинен бути одним з ваших пріоритетів при запуску, тому не забудьте виділити необхідний час і гроші, щоб зробити це правильно

Вкрай важливо мати зручний веб-сайт, який з’являється в пошукових системах. Гарне уявлення про соціальні мережі – хороша ідея. Це дозволить потенційним клієнтам бачити фотографії вашої роботи і читати відгуки інших клієнтів.
Інвестуйте в якісні друковані маркетингові матеріали, такі як листівки, листівки та візитні картки. Переконайтеся, що у вас є професійний логотип, який відповідає всім вашим маркетинговим матеріалами.
Не варто недооцінювати силу з вуст в уста і просту рекламу, наприклад, розміщувати знаки перед будинками, над якими ви працюєте, і на всіх ваших будівельних машинах.
Якщо у вас є більший бюджет, вам може знадобитися реклама на телебаченні, радіо, газетах або рекламних щитах.
По можливості вирушайте на виставки. Це відмінний спосіб познайомитися з потенційними клієнтами і дати їм знати, що ви можете запропонувати.
Ваш маркетинг може бути набагато більш цілеспрямованим, якщо ви знаєте, якого клієнта ви шукаєте. Подумайте про такі чинники, як обсяг необхідної роботи, бюджет і стиль життя, а також вкажіть маркетингову кампанію для людей, які відповідають цим вимогам. Ви, ймовірно, зможете стати більш конкретними в своєму маркетингу, як тільки у вас буде небагато.

Юристи компанії Факторія Груп допоможуть вам зареєструвати юридичну особу і отримати будівельну ліцензії з мінімальною кількістю персоналу і обладнання.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ