Select Page

Ліквідація благодійного фонду за 2 дні ціна 8000 грн.

Ліквідація благодійної організації або благодійного фонду проводитися декількома методами. Найпоширеніший метод ліквідації – це експрес ліквідація благодійної організації шляхом продажу. На другому місці, ліквідація благодійного фонду шляхом повного припинення діяльності або ж за рішенням органу управління.

Згідно зі статтею 1, частиною 4 Закону України «Про діяльність благодійних організацій» благодійна організація – це юридична особа приватного права, статутні документи якого визначають благодійну діяльність як основну.

Ліквідація благодійного фондуЛіквідація благодійного фонду регулюється статтею 18 Закону України «Про діяльність благодійних організацій». З огляду на цей закон, реєстрація повного припинення діяльності благодійного фонду здійснюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців». Правонаступники благодійного фонду, в разі його реорганізації можуть бути одна або кілька благодійних фондів. Ухвалення рішення про ліквідацію благодійного фонду здійснює орган управління, уповноважений статутними документами благодійного фонду. Суд може прийняти рішення про ліквідацію благодійної організації маючи на це підстава. При наявності майна або грошових коштів, які залишилися після задоволення вимог кредиторів, це майно передається однією або кількома благодійним організаціям в законному порядку або за рішенням суду. У разі відсутності активів після ліквідації благодійної організації, ці активи спрямовуються до державного бюджету України.

Швидка ліквідація благодійного фонду шляхом продажу частки в статутному капіталі займає по часу 2 робочих дня. Для швидкої ліквідації необхідно підготувати нову редакцію статуту, протокол, договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі.

Ліквідація благодійного фонду за рішенням засновників заняття трудомістке і матеріально затратна. Ми рекомендуємо скористатися послугою експрес ліквідація благодійного фонду. Ми в короткі терміни допоможемо закрити БО.

Так само наша компанія займається ліквідацією бізнесу. Ліквідація ТОВ у Києві за оптимальними цінами.

Замовити зараз Ліквідацію БФ

Для замовлення послуги «Ліквідація благодійного фонду» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ