Select Page

Ліквідація проблемних підприємств за 6000 грн.

Закрити проблемне підприємство за 2 дні


Ліквідація проблемного підприємства зачіпає кожного другого підприємця на етапі завершення діяльності компанії. Проблемним підприємство ставати, коли невірна бухгалтерія, є заборгованість перед кредиторами, за документами є залишки на складі і багато інших причин.

Рішення даних проблем займає багато часу, сил і засобів. Простіше ліквідувати проблемне підприємство через продаж корпоративних прав.

Закрити проблемне підприємствоЗакрити проблемне підприємство через зміну директора та засновника можна за 2 дні. Наша компанія має багаторічний досвід роботи з ліквідації проблемних підприємств шляхом продажу корпоративних прав. Цей спосіб закриття юридичної особи є абсолютно законним і швидким в порівнянні з процедурою банкрутства або повним закриттям підприємства.

Ліквідація проблемного ТОВ, починається з протоколу зборів засновників компанії. Наші юристи готують повний пакет документів. У нього входить підготовка протоколу, статуту, договорів купівлі-продажу, доручення, реєстраційних карток.

Після підписання пакету документів, ми на наступний день подаємо їх державному реєстратору для проведення змін в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Документи подаються на наступний день держреєстратору в зв’язку з тим, що в день підписання протоколу звільняється старий директор, а новий директор призначається наступним числом, після звільнення старого.

Фактично, після офіційного переоформлення власників компанії, колишній засновник і директор компанії, фактично не має ніякого юридичного відношення до компанії.

Всі обов’язки по проблемному підприємству лежать на нового власника і директора ТОВ.

Ліквідація проблемного ТОВ – це питання кількох днів. Звертайтеся в нашу юридичну компанію для вирішення питань з ліквідації ТОВ. Ліквідація ТОВ Київ і Україна.

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ