Select Page

Ліквідація ТОВ без діяльності України 2018 ціна 6000 грн. Порядок ліквідації підприємства без діяльності.

Закрити підприємство без діяльності за 2 дні.

Ліквідація ТОВ без діяльності за рішенням засновників – це юридичний процес спрямований на підготовку документів, що стосуються повного припинення діяльності ТОВ з подальшою реєстрацією даного рішення в державних органах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, у податковій з подальшою здачею документів ТОВ в районний архів міста.

Ліквідація ТОВ без діяльності Процедура ліквідації починається з рішення загальних зборів засновників про повне припинення діяльності підприємства. Для прийняття цього рішення, згідно з Господарським кодексом України необхідно 3/4 голосів від загальної кількості учасників. У протоколі про ліквідацію ТОВ призначається ліквідаційна комісія, затверджуються повноваження ліквідатора, терміни пред’явлення претензій від кредиторів до підприємства, що ліквідується. Мінімальний термін пред’явлення претензій від 2х до 6 місяців. Протокол з рішенням про ліквідацію ТОВ нотаріально посвідчується і протягом трьох днів з моменту підписання подається державному реєстратору.

Протягом трьох днів, після подачі документів держреєстратору, необхідно подати до податкової документи про рішення ліквідувати ТОВ без діяльності. Ліквідація ТОВ без діяльності в податковій проходить за такою ж процедурою як ліквідація ТОВ з діяльністю. Необхідно надати податковому аудитору необхідну документацію. Аудитор перевіряє всі звіти, виписки з банку, нарахування заробітної плати. Якщо будуть виявлені порушення з боку платника податків, то аудитор буде змушений нарахувати штрафні санкції, які необхідно погасити. У разі, якщо на розрахунковому рахунку відсутні кошти для погашення штрафів, засновники Товариства з обмеженою відповідальністю зобов’язані внести гроші на рахунок компанії і таким чином ліквідувати заборгованість перед бюджетом.

Після закінчення перевірки в податковій в зв’язку з ініціюванням ліквідації ТОВ, і закінчення строку пред’явлення претензій з боку кредиторів складається ліквідаційний баланс, закриваються розрахункові рахунки, а документи подаються в архів міста.

У більшості випадків, закрити підприємство без діяльності стосується тих підприємців, у яких була необхідність в реєстрації ТОВ на першому етапі здійснення бізнес-ідей, але в зв’язку з непередбаченими обставинами щось пішло не так і зареєстроване Товариство з обмеженою відповідальністю втратило свою актуальність.

Звертайтеся в нашу компанію, щоб закрити ТОВ без діяльності пройшла без проблем. Ми маємо багаторічний досвід надання послуг в області ліквідації бізнесу. Так само, якщо вас не влаштовують терміни ліквідації ТОВ, ви можете скористатися послугою експрес ліквідація ТОВ за 2 дні шляхом продажу корпоративних прав.

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

Для замовлення послуги Ліквідація підприємства без діяльності звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ