Select Page

Ліквідація ТОВ без документів за 2 дні

Закрити ТОВ без документів ціна 6000 грн.

Ліквідація ТОВ без документів можлива з консалтинговою компанією Факторія Груп. Повна ліквідація підприємства без документів можлива тільки у разі відсутності діяльності на підприємстві протягом останніх трьох років, коли податкова не може вимагати первинну документацію. У разі, якщо відсутня первинна документація і 3 роки не пройшло з моменту закінчення діяльності, то закрити ТОВ можна шляхом альтернативної ліквідації компанії.

Для ліквідації компанії без документів нам необхідний код ОКПО або назва ТОВ, а так само паспорта та ІПН засновників.

Ліквідація ТОВ без документівЗакрити ТОВ без документів починається з відновлення друку. Наша компанія може відновити друк за 30 хвилин. Після відновлення друку наші юристи готують нову редакцію статуту, протокол зборів засновників, договір купівлі-продажу ТОВ, реєстраційні картки.

Ліквідація ТОВ без документів через продаж – це вихід для засновників, які хочуть позбутися від підприємства і не починати знову документи. Ситуації втрати документів можуть бути різними, від крадіжки, пожежі або швидкого виїзду із зони АТО, коли документи не мали ніякого значення в порівнянні з предметами першої необхідності і цінними речами.

Ліквідувати підприємства без діяльності через продаж корпоративних прав набагато вигідніше, ніж відновлення первинної документації, відновлення статутних документів з подальшою ліквідацією бізнесу в загальному порядку. Ліквідація ТОВ з Факторія Груп – це завжди просто і швидко.

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ