Select Page

Ліквідація ТОВ шляхом продажу ціна 6000 грн. за 2 дні

Ліквідація ТОВ шляхом продажу – це швидка ліквідація Товариства з обмеженою відповідальністю шляхом переуступки 100% частки в статутному капіталі підприємства третій особі зі зміною директора.

Ліквідація ТОВ шляхом продажуЛіквідація ТОВ через продаж законний метод позбавлення від юридичної особи за короткий проміжок часу. Велика частина юридичних осіб в Україні ліквідовано саме таким способом. Це пов’язано з тим, що повна ліквідація підприємства дуже бюрократична захід.

Для ліквідації ТОВ шляхом продажу необхідно зв’язатися з нашим менеджером і узгодити зручний для вас час, щоб підписати необхідні документи. Процедура займає по часу всього кілька годин.

Ліквідація ТОВ шляхом продажу, етапи:

  1. Для ліквідації ТОВ через продаж, ми підбираємо відповідного покупця – фізичну особу.
  2. З вашого боку, нашим юристам необхідно надати мінімальний пакет статутних документів підприємства (виписка з держреєстру, паспортні дані та інн засновників, друк). 
  3. Підготовка юристами нашої компанії нової редакції статуту з новими власниками, протокол зборів засновників з рішенням про продаж 100% частки в статуті, наказ про призначення нового директора, реєстраційні картки, договір купівлі-продажу частини в ТОВ.
  4. Підписання у нотаріуса пакету статутних документів.
  5. Реєстрація у державного реєстратора змін щодо нового складу засновників і зміни директора. При побажанні, можна змінити назву, юридичну адресу, КВЕДи підприємства. 
  6. Після проведення реєстраційних дій у продавця залишаються екземпляри протколов, договору купівлі-продажу. 
  7. За бажанням, продавець може скласти акт прийому-передачі документів новому директору підприємства.Вся процедура ліквідація ТОВ шляхом продажу займає 2 робочих дня. За 1 день не можна провести процедуру ліквідації у зв’язку з юридичними моментами. Не можна звільнити і призначити директора в один день. У зв’язку з цим, документи можна подавати тільки на наступний день після проведення загальних зборів засновників.

Після зміни засновника і директора на підприємстві всі зобов’язання по підприємству переходять під відповідальність нового директора.

Ліквідація ТОВ шляхом зміни засновників поширене явище в Україні в зв’язку з небажанням власників компанії вплутуватися в бюрократичні заходи, пов’язані з повною процедурою закриття ТОВ. Ліквідація ТОВ у цьому випадку перетворюється на справжнє пекло. Необхідно оббивати пороги держреєстратора, податкової, пенсійного фонду, архівів. Самим трудомістким процесом в цій ліквідації є проходження перевірки в податковій, коли будуть виявлені порушення і пред’явлені вимоги до виплати державі штрафів. Ліквідація ТОВ шляхом продажу є реальним виходом для уникнення цих проблем.

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

Для замовлення послуги Ліквідація ТОВ шляхом продажу звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ