Select Page

Ліквідація ТОВ з боргами Київ

Ліквідація підприємств з боргами ціна від 7000 грн.

Ліквідація ТОВ з боргами здійснюється декількома методами. Ліквідація ТОВ з боргами через процедуру банкрутства займає час близько 6 місяців. Ліквідація ТОВ з боргами експрес методом тривалість якого 2-3 робочих дня.

Ліквідація ТОВ з боргами ставає актуальною, коли у директора або засновників немає можливості погасити заборгованість перед контрагентом або перед державою.

Ліквідація тов з боргамиЛіквідація підприємства з боргами експрес методом має на увазі собою продаж корпоративних прав одного засновника іншій зі зміною директора ТОВ. Наша компанія професійно займається ліквідацією ТОВ з боргами шляхом продажу. Ми підбираємо покупця і проводимо перереєстрацію зміни засновників і директора у держреєстратора.

Для експрес ліквідації ТОВ, від засновників вимагається мінімальний пакет документів:

  • паспорт,
  • ІПН,
  • печатку підприємства,
  • Виписка ТОВ.

Швидка ліквідація ТОВ вимагає підготовки нової редакції статуту, протоколу, договору купівлі-продажу ТОВ. Нотаріально посвідчується статут і протокол і в перебігу трьох днів з дати завірення нотаріусом документів необхідно їх подати державному реєстратору. Після проведення державної реєстрації змін до ЄДР та статуті ТОВ старі директор і засновники фірми більше не мають юридично ніякого відношення до компанії.

Закрити ТОВ з боргами шляхом визнання компанії банкрутом процедура витратна, трудомістка і вимагає великого проміжку часу для завершення всіх заходів. Ліквідація підприємств з боргами шляхом банкрутства ініціюється власниками компанії або кредиторами. Ліквідація компанії з боргами шляхом банкрутства розглядається господарським судом. Для прийняття рішення про банкрутство, необхідно 3/4 голосів від загальних зборів засновників, наявність заборгованості перед кредиторами не менше 300 мінімальних зарплат. Перед прийняттям рішення судом про визнання юридичної особи банкрутом, боржнику рекомендують пройти процедуру санації. Санація – це процес відновлення платоспроможності підприємства-боржника. Якщо санація неможлива, то відбувається арешт майна боржника, яке продається на аукціоні, проводяться розрахунки по боргах і компанія визнається банкрутом.

Юридична компанія Факторія Груп професійно надає послуги ліквідації ТОВ з боргами. Звертайтеся до нас за якісними послугами.

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

Для замовлення послуги Ліквідація ТОВ з боргами звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на пошту: info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ