Select Page

Ліквідація ТОВ з нульовим балансом Київ ціна 6000 грн.

Ліквідація ТОВ з нульовим балансом терміни 2 дня.


Ліквідація ТОВ з нульовим балансом – це вид повного закриття підприємства з нульовою звітністю.

Ліквідація ТОВ з нульовим балансом, так само може мати вигляд продажу корпоративних прав без запису в реєстрі про призупинення діяльності.

Ліквідація ТОВ з нульовим балансомДавайте розберемося з тим, яке підприємство можна вважати таким, у якого нульовий баланс. ТОВ з нульовим балансом – це юридична особа, у якого діяльність не велася більше 3 років; не було надходжень на розрахунковий рахунок і витрати грошових коштів, що відображено в деклараціях з прибутку; звіти підприємства були подані вчасно; ТОВ без штрафних санкцій; на підприємстві немає заборгованості по податках і перед кредиторами.

Процес ліквідації ТОВ з нульовим балансом можемо назвати одночасно зрозумілим, а також складним. Ліквідувати ТОВ з нульовим балансом по суті своїй простіше, ніж за умови ведення діяльності.

Ліквідація підприємства з нульовим балансом шляхом повного припинення діяльності починається з загальних зборів засновників, які визначають склад ліквідаційної комісії, терміни пред’явлення претензій до компанії від кредиторів (не менше двох місяців), складають проміжний ліквідаційний баланс. Протокол засвідчується підписами учасників, але не менше 2/3 від загальної кількості голосів. Варто зазначити, що протокол засвідчується так само нотаріально. Протягом трьох днів, з моменту підписання протоколу, його необхідно подати госрегістатору, після чого він вносить запис до реєстру, що компанія в процесі припинення. За поданням документів госрегістатору слід подача повідомлення в податкову. Згідно черзі призначається перевірка у податкового аудитора. Перевірку можуть відкладе в дальній ящик в зв’язку з завантаженістю інспекторів і її можна чекати довгими місяцями. Після проходження перевірки і при відсутності зауважень з боку податкової, а так само при відсутності претензій з боку кредиторів складається кінцевий ліквідаційний баланс, закривається розрахунковий рахунок, здаються документи в архів і після цього подаються документи держреєстратору для фінального закриття компанії. Після цього в реєстрі буде внесено запис, що ТОВ закрито.

Найбільш швидкий і непроблематично спосіб ліквідації ТОВ з нульовим балансом – це експрес ліквідація. Вона зажадає всього два дні і одна зустріч з нашими юристами для оформлення необхідного пакету документів. Експрес ліквідація ТОВ з нульовим балансом – процедура є цілком законною і наші фахівці допомогли вже не одну сотню клієнтів. Ліквідація ТОВ через продаж – це вихід для людей, які хочуть вирішити питання швидко і не витрачати на закриття компанії місяці, ходити на перевірки в податкову, в архів і оббивати пороги бюрократичних державних кабінетів.

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ