Select Page

Ліквідація за рішенням власника ТОВ від 6 місяців.

Закриття за рішенням власника ТОВ ціна від 8000 грн.


Ліквідація ТОВ за рішенням власника чи власників – це процес закриття ТОВ у державному реєстрі при дотриманні всієї процедури підготовки і подачі документів державному регітсратору, в фірскальную службу, в архів з виключенням компанії з державного реєстру.

Наша компанія, Факторія Груп надає послуги ліквідація ТОВ за рішенням власників «під ключ». Спеціально для зручності клієнтів розроблені кілька видів послуг для закриття ТОВ за рішенням власників: Ліквідація ТОВ за рішенням власника «бюрократична», в цьому випадку клієнт бере участь у всіх процедурах, власник платить всі штрафи. Другий вид послуги – Ліквідація підприємства за рішенням власника «Спокійний», в цьому випадку власник компанії продає 100% частки покупцеві – третій особі, після цього продавець не приймає участі у всіх перевірках. Так само, у разі нарахування штрафів фіскальною службою, колишній власник компанії більше не буде нести відповідальність за виплату штрафів.

Звертаємо Вашу увагу, що під час проходження всієї процедури податкового, ви не зможете скасувати процедуру ліквідації за рішенням власника, а так же перепродати статутний капітал третім особам.

Наша юридична практика говорить, що більшу частку всього процесу ліквідації ТОВ за рішенням власника займає податковий аудит. Так само, існує інформаційний вакуум у часових рамках призначення податкової перевірки.

Наша компанія пропонує зайнятим людям звертатися до нас для вирішення питання повної ліквідації компанії. Послуга перепродажу компанії з подальшою повною ліквідацією ТОВ дає Вам гарантію, що ви не будете брати участь в перевірках і зборах засновників.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ