Select Page

Повна ліквідація ТОВ від 6 місяців

Повний Закриття ТОВ ціна від 8000 грн.


Повна ліквідація ТОВ – це процедура закриття компанії в держреєстрі з дотриманням всіх процедур подачі документів госрегітсратору, в податкову, в архів міста з подальшим виключенням компанії з держреєстру.

Юридична компанія Факторія Груп надає послуги повної ліквідації ТОВ під ключ. Для Вашої зручності ми розробили для виду послуг з ліквідації ТОВ за повною процедурою: Ліквідація ТОВ за повною процедурою «бюрократична», коли клієнт бере участь у всіх процесах, платить можливі штрафи. Ліквідація підприємства за повною процедурою «Спокійний», коли клієнт продає корпоративні права третій особі і клієнт не бере участі в перевірках. У разі наявності штрафів з боку податкової, клієнт вже не несе відповідальності за їх виплату.

Варто зазначити, що на момент проходження процедури аудиту в податковій, вже не буде можливості скасувати ліквідацію і перепродати корпоративні права третій особі.

Повна ліквідація ТОВ може проходити коли підписано протокол загальних зборів засновників з рішенням власника (ів) ТОВ.

Існує варіант альтернативної ліквідації ТОВ шляхом зміни засновника і керівника. В процесі альтернативної ліквідації можна змінити юридичну адресу фірми, назва і все контактні телефони.

Повну ліквідацію ТОВ може бути розбитий на основні етапи:

Організація проведення зборів учасників компанії і прийняття 2/3 від загального числа засновників рішення про повну ліквідацію ТОВ.

Більшістю голосів учасників, а саме (2/3) від 100% приймається рішення про повну ліквідацію юридичної особи. При цьому, всі обов’язки і повноваження директора будуть передані комісії по ліквідації – це орган, який очолює процес повної ліквідації ТОВ.

Подача документів державному реєстратору:

Процедура ліквідації ТОВ і подача документів на повну ліквідацію не передбачає платежів до бюджету. Держреєстратор приймаючи документи, ознайомлюється з їх змістом і відповідністю з законом про реєстрацію юридичних осіб. Після прийняття документів під опис, до реєстру буде внесено запис про початок процедури закриття ТОВ з повідомленням податкової, ПФ і органів статистики про цю процедуру.

Проходження податкового та бухгалтерського аудиту:

Сьогодні немає певних тимчасових рамок за призначенням аудиту компанії в податковій. Це може зайняти не менше 6 місяців. Є випадки, коли податкова не призначає перевірки понад рік. При проходженні перевірок є велика ймовірність нарахування штрафів і пені, які повинні будуть погасити засновники з власних коштів в процентному співвідношенні.

Повне закриття в реєстрі:

Після проходження перевірки в податковій і отримання довідки про відсутність заборгованості, голова ліквідаційної комісії або повірений подає в архів документи тривалого зберігання і отримує довідку. Потім, з довідками з податкової і з архіву повірений звертається до держреєстратора, який, в свою чергу вносить запис в реєстрі про повне припинення діяльності компанії.

Юридичний досвід говорить, що левову частку часу, при повній ліквідації ТОВ, займає проходження податкового аудиту. Утворений інформаційний обрив в тимчасових рамках призначення податкової перевірки.

Наша компанія пропонує зайнятим людям звертатися до нас для вирішення питання повної ліквідації компанії. Послуга перепродажу компанії з подальшою повною ліквідацією ТОВ дає Вам гарантію, що ви не будете брати участь в перевірках і зборах засновників

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ