Select Page

Ліквідація ТОВ з одним засновником Київ ціна 6000 грн.

Закриття ТОВ з одним учасником за 2 дні

Ліквідація ТОВ з одним засновником за процедурою нічим не відрізняється від ліквідації ТОВ з кількома засновниками.

Ліквідувати ТОВ можна шляхом повного закриття через держреєстратора або ж шляхом продажу корпоративних прав.

Ліквідація ТОВ з одним засновником через держреєстратора проводитися в кілька етапів. Спочатку необхідно провести збори засновників на якому визначаються моменти по пред’явленню претензій від кредиторів і призначається ліквідаційна комісія. Претензії від кредиторів пред’являються протягом, щонайменше, двох місяців. Варто зазначити, що директор до складу ліквідаційної комісії не може входити.

Закриття ТОВ з одним учасникомСтатут завіряється підписом засновника і нотаріусом. Протягом трьох днів, з моменту підписання документів, їх необхідно подати держреєстратору. Якщо документи відповідають вимогам законодавства, то держреєстратор проводить реєстраційна дія і в реєстрі відображається запис, що компанія в процесі припинення. Потім, після подачі документів держреєстратору, необхідно подати форму в податкову інспекцію протягом 10 днів. Згідно черги, податковий аудитор призначає дату проведення перевірки на підприємстві, яке закривається. Як правило, призначення дати перевірки сповіщається письмово і будь-яких обмежень в строках проведення перевірок немає. Податковий інспектор може провести перевірку і через півроку і через кілька років і за затягування його ніхто не покарає. Після перевірки і виплати можливих штрафів і пені в архів міста подаються документи тривалого зберігання. Закінченням такої ліквідації є подача держреєстратору довідки про здачу документів до архіву та запис до ЄДР, що компанія повністю припинена.

Ліквідація ТОВ через продаж корпоративних прав значно швидше процедура, ніж повна процедура ліквідації. Для ліквідації ТОВ через продаж немає необхідності проходити перевірки в податковій і їздити по архівах, реєстраторам. Для альтернативної ліквідації досить відвідати наш офіс один раз для підписання пакету документів (протокол зборів засновників, договір купівлі-продажу).

Звертайтеся в нашу компанію і ми допоможемо швидко позбутися вам від проблемної компанії. Ліквідація ТОВ з нами – це швидко!

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ