Ліквідація ТОВ через продаж ціна 6000 грн.


Ліквідація ТОВ через продаж, розглядаючи це питання, з юридичної точки зору, не несе в собі функцій повної ліквідації в держреєстрі. Сенс ліквідації підприємства через продаж полягає в розриві юридичного зв’язку з ТОВ. Найбільшою перевагою процесу продажу корпоративного права на ТОВ і заміна керівника ТОВ – це те, що при виконанні процесу вас не перевірятимуть податкові або інші перевірки в ту ж чергу це законний метод ліквідації.

Причини, за якими стоїть ліквідувати ТОВ через продаж.

Ліквідація фірми через продаж, особливо популярна для підприємств, які мають борги перед кредиторами або ж, податкові зобов’язання, але при цьому вони не зацікавлені в проходженні податкової перевірки. Також, до проведення даної процедури схиляються компанії, які хочуть поміняти юридична особа для ведення бізнесу, для того щоб мати можливість уникнути проблем, які вони можливо отримали за період існування. Цей процес, в основному, допомагає оновити компанію. Саме завдяки цим факторам, ліквідувати ТОВ через продаж – це хороший спосіб для того, щоб альтернативно ліквідувати його.

Мінімальний пакет документів для ліквідації ТОВ через продаж:

Виписка, отримана в ЄДР;
Паспорти і коди засновників;
Печатка.
Мінімальний пакет документів для ліквідації – це друк і ІПН засновників, інше ми відновимо в короткий час.

Оформлення закриття компанії через продаж корпоративного права.

Закриття компанії в Україні – це тривалий і трудомісткий бюрократичний процес. Для ліквідації підприємства потрібно багато зусиль. Найкраще виконувати цю процедуру з фахівцями, адже, в разі, якщо щось піде не за планом, можуть виникнути неприємні наслідки. Наша компанія допоможе вам оформити всі за відповідним законодавством за максимально короткі терміни. Наші фахівці мають великий досвід в питаннях реєстрації та закриття підприємств, що дає їм можливість швидко і якісно проходити всі пов’язані з цією процедурою етапи. При виконанні їх ми зможемо:

Приготувати всю необхідну документацію для того щоб зареєструвати зміни;
Проведемо купівлю-продаж корпоративного права;
Державно зареєструємо зміну складу засновників і директора;
Звертайтеся до нас, ліквідація ТОВ займе 2-3 дні.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Вам будет интересно почитать:

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...