Select Page

ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ КИЇВ І УКРАЇНА 2018

 Термінова ліквідація Товариства за 5500 грн.  1-2 дні

Ліквідація ТОВ (Товариства з обмеженою відповідальністю) – це юридична послуга, що включає в себе підготовку пакета документів компанії з їх подальшою реєстрацією у держреєстратора з метою закриття діяльності юридичної особи. Розрізняють два види ліквідації підприємств: швидка ліквідація Товариства за термінами займає 1-3 дні і має на увазі собою продаж 100% частки в статутному капіталі; повна процедура ліквідації підприємства, яка займає за термінами від 6 місяців і має на увазі собою подачу документів держреєстратору документів на закінчення діяльності компанії, проходження податкової перевірки зі сплатою штрафів, подача документів до архіву міста.
Ліквідація ТОВ 2017 процедураЯк швидко ліквідувати бізнес?  Іноді немає часу і бажання чекати весь процес ліквідації ТОВ, проведення перевірки податкової, так як він тривати дуже довго. Найчастіше, власник просто не хоче ризикувати тому що немає впевненості, що бухгалтер на 100% вів все правильно, на підприємстві втрачено первинна документация або явно були допущені помилки, внаслідок чого підприємству загрожують штрафні санкції.

Ліквідація ТОВ України 2018 рік. процедура.
Ліквідація підприємства відбувається в кілька етапів:
– Узгодження з продавцем і покупцем корпоративних прав умов угоди. Можливих змін назви, КВЕД, юридичної адреси, повноважень директора, виключної компетенції Зборів Засновників ТОВ.
– Підготовка і підписання документів для ліквідації Товариства. Наші юристи готують необхідний пакет документів – це статут на нових власників компанії, протокол про продаж частки в статутному капіталі, реєстраційні форми для держреєстратора, наказ про призначення нового директора, договір купівлі-продажу корпоративних прав (нотаріальний або «простий»).
– Після підписання документів довірена особа нового власника подає документи державному реєстратору для внесення всіх необхідних змін до Єдиного Державного Реєстру юросіб і фізосіб-підприємців.
– При необхідності, проводиться перереєстрація всіх розрахункових рахунків, отримання ключів у податковій (підготовка документів оплачується окремо). 

Що краще, експрес ліквідація підприємства або повна процедура – ліквідація ТОВ?
Якщо брати до уваги психологічне навантаження, обсяг часу, витрачений на обидві процедури ліквідації ТОВ, то однозначно, дешевим і швидким методом ліквідації є ліквідація шляхом продажу корпоративних прав.
Чи треба платити податки, якщо продаєш корпоративні права (частку) в статутному капіталі ТОВ?
На законодавчому рівні закріплено, що сума грошей, отримана від продажу частки в статутному капіталі, за умови, що вона не перевищує її номінальну вартість не підлягає оподаткуванню. Так само, частку в статутному капіталі можна продати за символічні 100 грн.
Як закрити фірму, якщо співзасновник не виходить на зв’язок, не хоче зустрічатися, йому це не цікаво? Якщо у вас є підприємство і воно не працює, а думки про те, що необхідно нараховувати заробітну плату директору, подавати звіти гнітять настрій, то самим собою напрошується висновок, що настав час закривати фірму. Якщо ви не один засновник, то вашого єдиного рішення про ліквідацію мало і ви не є власником “керуючого пакету”. Вам необхідно як мінімум 60% голосів, щоб ліквідація ТОВ була повноважною.
І так, ви обдзвонили всіх співзвсновників, але хтось в іншій країні, в іншому місті або просто не хоче займатися питанням ліквідувати ТОВ. На цей випадок існують законні важелі управління даною ситуацією – «примусове виключення» Учасника зі складу засновників. Ця процедура вимагає наявності письмових повідомлень учасників про проведення Зборів засновників і, звичайно ж, їх відсутність на цих зборах, наявність доказів про дії співзасновника, спрямованих проти підприємства. Якщо у вас немає таких письмових доказів, то потрібно бути готовим до судових тяганин.
Ще один випадок, еоли вам прийшов “лист щастя” з податкової про камеральну або виїзну перевірку, але ви її проходити не хочете, так як знаєте, що наша податкова все одно щось знайде в бухгалтерських документах. У даній ситуації вам підійде експрес ліквідація ТОВ шляхом продажу корпоративних прав з передачею всієї документації новому власнику Актом прийому-передачі. В даному випадку договір купівлі-продажу і статут краще оформляти нотаріально. Тільки у нас Ви бачите покупця Вашої фірми наживо. Це важливо, читайте далі.
Існують різні види купівлі корпоративних прав ТОВ для надання послуги ліквідації підприємств. Купівля корпоративних прав за дорученням – не нанадійний вид послуги ліквідації ТОВ. Купівля корпоративних прав юридичною особою. Купівля корпоративних прав фізичною особою.
Ліквідація компанії шляхом продажу корпоративних прав юридичної особи. У більшості випадків такі угоди можна визнати недійсними з різних причин. Одна з найголовніших – це наявність помилок в документах, так як їх велика кількість. Ліквідація ТОВ шляхом продажу корпоративних прав фізичній особі – це найнадійніший і в свою чергу, найшвидший спосіб. Ви бачите покупця, а не його довірена особа і документів максимальний мінімум.
Чому після трьох років діяльності варто ліквідувати підприємство?
Існує таке поняття як термін позовної давності. У податковій про нього прекрасно інформовані і розумію, що оштрафувати Товариство можливо лише за період діяльності до трьох років. Всі помилки, які були здійснені за межами цих трьох років не враховуються. Так само в податковій розуміють, що не завжди на перших етапах розвитку фірми був найнятий грамотний бухгалтер і чи був він взагалі, тому найчастіше бухгалтерський облік намагаються вести один із засновників або директор підприємства. Вам належить самостійно прийняти рішення ліквідувати ТОВ чи платити за минулі помилки.
Звертайтеся до нас і ви обов’язково зможете закрити ТОВ в стислі терміни! Так же читайте на русском Ликвидация ООО в Украине и Киеве.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ