Select Page

Ліквідація юридичної особи в Україні ціна 6000 грн.

Ліквідація юридичних осіб під ключ Київ і вся Україна

Ліквідація юридичної особи – це процедура припинення діяльності компанії шляхом продажу або шляхом повного припинення діяльності. Швидка ліквідація юридичної особи  займає 2-3 робочих дні. Звичайна ліквідація юридичної особи триває близько 6 місяців і потрібно виплата всіх зобов’язань перед кредиторами.

Экспрес ліквідація юридичних осіб проводитися шляхом продажу корпоративних прав зі зміною директора, юридичної адреси і назви шляхом підписання протоколу, статуту та договору купівлі-продажу.

Для повної процедури припинення діяльності юридичної особи потрібне проведення зборів засновників і прийняття рішення про припинення діяльності з подальшою подачею документів держреєстратору для внесення запису до реєстру. І так:

1. Після того, як було зроблено запис в Єдиному державному реєстрі фізичних і юридичних осіб про рішення власників, засновників юридичної особи, або ж суду здійснити ліквідацію підприємства, створюється ліквідаційна комісія, яка зобов’язана зробити все необхідне, щоб стягнути всю дебіторську заборгованість юридичної особи, що проходить процедуру ліквідації. В такому випадку, кожен боржник письмово повідомляється про припинення функціонування юридичної особи в терміни, що встановлені Кодексом.

2. Ліквідатор зобов’язань також повинен повідомити засновників, суд або орган, що прийняв рішення про ліквідацію особи, про свою участь в інших юридичних особах, і те, що ліквідаційна комісія повинна надати інформацію про створені нею дочірніх підприємствах та господарських товариствах.

3. Під час здійснення ліквідаційних процедур юридичної особи, і до того, як завершиться термін подачі вимог кредиторів, ліквідатор зобов’язаний закрити всі відкриті в банках рахунки, крім того, який буде використаний для того, щоб здійснити розрахунки з кредиторами, які виставили претензії.

4. Ліквідаційна комісія приймає необхідні заходи з інвентаризації майна підприємства, що проходить процедуру ліквідації, а також майно його представництв і філій, дочірніх компаній, господарських товариств. Крім цього інвентаризації підлягають підтверджені корпоративні права в інших компаніях. Майно, що перебуває у третіх осіб, виявляється і повертається.

5. Ліквідаційній комісією вживаються заходи з закриття наявних підрозділів, представництв та філій.

6. Всі ліцензії та дозвільні документи, штампи і печатки, що необхідно повернути державним органам і органам місцевого самоврядування, ліквідатором повертаються.

7. Ліквідаційна комісія повинна забезпечити надання фіскальним органам, Пенсійному фонду і фонду соціального страхування всіх необхідних документів ліквідовується юридичної особи, враховуючи при цьому його представництва та філії, всіх необхідних фінансових, бухгалтерських і податкових документів, що потрібні для обов’язкових перевірок з визначення відсутності або наявності заборгованості по податках.

Ліквідаційна комісія складає ліквідаційний баланс та подає його і звітність останнього періоду в фіскальні органи і фонди.

8. Коли термін пред’явлення кредиторами вимог закінчується, ліквідатор робить проміжний ліквідаційний баланс. У ньому є відомості про майно юридичної особи, що ліквідується, і пред’явлені вимоги, результат їх розгляду.

Такий проміжний баланс повинен обов’язково бути затверджений учасниками підприємства, органом, що прийняв рішення ліквідації або судом.

9. Виплата кредиторам грошових коштів, в тому числі податків і зборів місцевий або державний бюджет, різного роду фонди, проводиться відповідно статті 112 Кодексу, в порядку черговості.

У разі, коли у особи, що ліквідується недостатньо коштів, щоб задовольнити всі вимоги, ліквідатор здійснює продаж наявного майна.

10. Після проведення і затвердження всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор робить ліквідаційний баланс, який затверджується усіма засновниками підприємства, що ліквідується особи, судом або органом, що прийняв рішення про ліквідацію. Після цього баланс передається в фіскальні органи.

11. Все майно, що залишилося після того, як вимоги кредиторів задоволені (в тому числі податків і зборів), розподіляється між засновниками юридичної особи, якщо інше не встановлено законом або установчими документами. Також майно, що залишилося, може використовуватися за бажанням і вказівкою власника або власників.

12. Документи, які підлягають обов’язковому зберіганню, передаються до архівних установ у встановленому законом порядку.

13. Ліквідаційна комісія повинна надати державному реєстратору всіх передбачених законом документи для реєстрації припинення діяльності юридичної особи, в ті терміни, що передбачені законодавством.

Вважаються погашеними такі вимоги кредиторів, які не були визнані ліквідатором, якщо кредитор не подавав позов до судових органів, і вимоги, яким за рішенням суду відмовлено в задоволенні.

Бувають випадки, коли крім ліквідаційного балансу, потрібно мати висновок незалежного аудитора щодо повноти та достовірності такого балансу.

Якщо підстави для залишення наявних документів, що представлені для реалізації процесу державної реєстрації ліквідації підприємства в результаті ліквідації юридичної особи відсутні, то реєстратору необхідно внести запис до Єдиного державного реєстру про те, що була проведена державна реєстрація припинення діяльності особи в результаті її ліквідації.

Ліквідація підприємства від юридичної компанії за низькими цінами.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ