Умови отримання будівельної ліцензії в Україні 2017 рік.

Ліцензія на будівельну діяльність від 700 у.о

Ситуація в будівельному бізнесі на 2017 рік практично не змінилася, навіть з урахуванням коригування ліцензійного переліку допустимих робіт, зміни процедури видачі будівельної ліцензії та посилення контролю над підприємствами, що здійснюють цей вид діяльності.

Ні для кого не секрет, скількох зусиль вимагають корективи в порядок оформлення будь-якої документації. До цього переліку може входити зміна у формуванні штату співробітників, які стверджують документи за структурою компанії, складу членів комісії і обласних центрів експертних послуг, встановлення компетенції їх дій і взаємодій з Міністерством, а також багато іншого.

Міністерством РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ в доступній формі було озвучено про скорочення термінів дії будівельних ліцензій. Цей досвід прийшов в Україну з Росії, де він зміг успішно себе зарекомендувати (нині існуюче Федеральне агентство по будівництву і житлово-комунальному господарству Російської Федерації).

Мінбуд України також пропонував зміни до переліку архітектурно-проектних і будівельно-монтажних робіт. Спочатку цей список був збільшений в три рази, що він ідентичний російським каталогом підходило до 100%. У 2010 році в Україні перелік значно скоротили, але при цьому укрупнили, що спричинило за собою нові процедурні зміни щодо отримання будівельних ліцензій та проходженню експертизи ліцензійної діяльності.

Навіть з урахуванням того, що влітку 2017 роки ситуація в сфері отримання ліцензійних документів стабілізувалася, є певні сумніви, пов’язані з останніми ініціативами КМУ. Можливе додаткове коригування після призначення нового Міністра.

З нами будівельна ліцензія дешевше і гарантована – телефонуйте!

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Вам будет интересно почитать:

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...