Select Page

Як самому зареєструвати ТОВ в Україні 2018. Покрокова інструкція.

Більшість людей хочуть жити в достатку і ні в чому собі не відмовляти. Одним з виходів у цій ситуації є реєстрація власного бізнесу. Як же відкрити власний бізнес без залучення юридичної компанії?

Одним з найпоширеніших видів організаційно-правової форми власності є ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Основними витратами при реєстрації бізнесу є нотаріальні витрати. Це нотаріальне завірення статуту. Вартість даної послуги складає від 250 грн. в залежності від цінової політики нотаріуса. Уникнути цих витрат можна вдавшись до вибору модельного статуту. Що таке модельний статут? Модельний статут – це статут затверджений Кабінетом міністрів України.

Органом реєстрації ТОВ, є державна реєстраційна служба юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або органи нотаріату. Державна реєстраційна служба зобов’язана безкоштовно проводити реєстрацію, а органи нотаріату стягують оплату від 500 грн.

Пакет документів для самостійної реєстрації ТОВ:

1. Перший протокол про створення ТОВ. завантажити

2. Статут підприємства, якщо він затверджений Загальними зборами засновниками. Завантажити.

3. Реєстраційне Заява про створення юридичної особи.

Після подачі заяви про реєстрацію ТОВ, органи статистики, ПФ, Податкова бере на облік в свої відомства підприємство без участі (біганини) директора або повіреного ТОВ. Вся інформація про взяття на облік відображається в Виписуванню (свідоцтві про реєстрацію ТОВ). Статутні документи скануються і відображаються в державному реєстрі. Доступ до цих документів здійснюється через сайт Мін’юсту, за допомогою коду, зазначеного на Описи поданих документів держреєстратору.

За замовчуванням, Товариство з обмеженою відповідальністю реєструється на Загальній системі оподаткування (податок на прибуток на загальних підставах). Для отримання ПДВ або Єдиного податку (податків за новим кодексом системи оподаткування) необхідно подавати відповідні заяви до Податкової або разом з реєстраційними документами. Читайте наші статті: Як отримати ПДВ? і Як отримати Єдиний податок?

Після того, як ви самостійно зареєстрували ТОВ, необхідно відкрити розрахунковий рахунок підприємства. Для відкриття гривневого або мультивалютного рахунку підприємства необхідний пакет документів: Статут, Виписка, протокол про призначення директора, наказ про призначення директора, нотаріальні картки підпису директора і печатки підприємства. Для подачі звітності відкритого підприємства необхідно отримати електронно-цифрові ключі в податковій (безкоштовно) або Платні ключі (медок, соната, айфін, інше).

Ви можете самостійно зареєструвати свій бізнес і витратити на це кілька тижнів на ознайомлення з юридичною базою для реєстрації бізнесу, на формальне вивчення реєстраційних карт і заяв про отримання певного виду податку, а можете скористатися нашою послугою Реєстрація ТОВ і витратити час всього на 2 зустрічі з нашими юристами, отримавши вичерпну інформацію про реєстрацію та вибрати правильну систему оподаткування. Ми рекомендуємо, передати роботу професіоналам і займатися розвитком власного бізнесу. Цінуйте свій час! Ця стаття так само гойдається запитів: Як відрити фірму самому? Як зареєструвати підприємство в Україні? Як зареєструвати компанію? Як зареєструвати бізнес в Україні?

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ