Select Page

Ліквідація ТОВ без боргів Київ за 2 дні

Закрити ТОВ без боргів ціна 6000 грн.


Ліквідація ТОВ без боргів в юридичній компанії Факторія Груп – це швидко, надійно і якісно.

Як закрити ТОВ без боргів?

Давайте розберемося, коли можна вважати підприємство без боргів по зарплаті, податках, перед контрагентами. Суб’єктивної думки директора або засновника, що ми все робили правильно і податки платили і контрагенти не скаржаться мало. Юридично, компанія вважається без боргів, коли складено остаточний ліквідаційний баланс і податкова не просить заплатити штрафи.

Як відбувається процедура ліквідації?

Закрити ТОВ без боргівЛіквідація підприємства без боргів починається з рішення власника про припинення діяльності компанії. Дане рішення має вигляд протоколу зборів засновників, в якому прописується причина закриття ТОВ, призначається ліквідаційна комісія і терміни пред’явлення претензій від кредиторів, не менше двох місяців. Протокол зборів засновників посвідчується нотаріально і подається державному реєстратору для внесення запису про припинення діяльності компанії в ЄДР.

Протягом 10 днів, після подачі документів держреєстратору, необхідно подати документи в податкову, щоб призначили перевірку.

Після закінчення строку пред’явлення претензій від кредиторів, і після проходження аудиту в податковій, формується кінцевий ліквідаційний баланс, в архів подаються документи підприємства, які підлягають тривалому зберіганню.

Тільки після цих дій можна офіційно заявити, що компанія не має боргів. Як показує практика, що компанія без боргів швидко може стати компанією, яка повинна в бюджет. Не було ще жодного випадку, що компанія мала тривалий термін діяльність не отримувала штрафів від податкової при закритті. Завжди можна знайти помилки в звітності і в первинній документації. А враховуючи, що бюджет країни порожній, то податківці завжди будуть шукати способи його наповнення.

Тому, наша компанія рекомендує скористатися нашим клієнтам послугою експрес ліквідації компанії. Ліквідація ТОВ через продаж корпоративних прав – це завжди швидко і законно. Навіщо ж ви чекали від 6 місяців повну ліквідацію компанії, якщо все можна зробити за 2 дні і приділивши всього 2 години свого часу.

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

Працюючи з професіоналами – ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ