Select Page

Послуги щодо закриття ТОВ за 2 дні

Послуги по ліквідації компанії ціна від 7500 грн.

Послуги по ліквідації ТОВ – це послуги юридичної компанії по реєстрації повного припинення діяльності компанії або послуги з ліквідації компанії шляхом її продажу.

Послуги по ліквідації ТОВ в Києві від юридичної компанії Факторія Груп – це гарантія якості, вирішення питання за короткий проміжок часу, робота з усіма клієнтами.

Послуги по ліквідації компаніїЯк показує багаторічна практика, повна процедура закриття компанії в держреєстрі з перевіркою в податковій – це довго, дорого і складно, в порівнянні з процедурою ліквідації підприємства через продаж. Ліквідація ТОВ шляхом реєстрації повного закриття у держреєстратора за часом становить близько 6 місяців, перевірка в податковій може виявити помилки в бухгалтерії, що спричинить за собою сплату штрафів і пені. Послуги ліквідації ТОВ через продаж компанії за часом займають 2-3 дня, перевірок в податковій не потрібен, відповідальність за документацією і штрафів лежить на нового власника компанії.

Послуги по ліквідації Товариства з обмеженою відповідальністю шляхом продажу корпоративних прав починається з підготовки статутних документів, договору купівлі-продажу. Для ліквідації ТОВ досить оригіналу паспорта та ІПН засновників, а так само назви компанії або коду ОКПО. Навіть, якщо у вас немає печатки компанії, статуту та свідоцтва про реєстрацію, то це не є перешкодою для оформлення документів. У реєстрі є необхідні дані, друк скасована Законом, посвідченням особи є паспорт засновників.

Послуги щодо закриття фірми шляхом повного припинення діяльності проводиться в кілька етапів. Проводитися збори засновників, на якому приймається рішення про закриття компанії, призначаються ліквідатори, терміни передавальний претензій від кредиторів. Потім документи подають держреєстратору, здійснюється публікація з інформацією про ліквідацію ТОВ. Проводиться перевірка в податковій. Якщо будуть виявлені порушення, то необхідно заплатити штрафи. При відсутності грошей на рахунку, засновники збільшують статутний капітал і за ці кошти погашають борги. Варто зазначити, що процедуру банкрутства можна ініціювати тільки при наявності заборгованості понад 300 мінімальний заробітних плат. Після перевірки в податковій і здачі документів в архів, держреєстратору подаються документи про закінчення перевірки, після чого в реєстрі компанія повністю припинена.

Можна зробити висновок, що послуги з ліквідації підприємства шляхом продажу корпоративних прав – це швидко і недорого, в порівнянні з процедурою повної ліквідації підприємства. Звертайтеся в нашу компанію і ліквідація ТОВ буде для вас легким та приємним заходом.

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ