РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ (Товариства) З ПДВ під ключ в Києві та області ціна 1000 грн.

Реєстрація ТОВ – це підготовка установчих документів компанії та державна реєстрація юридичної особи в державних органах. Юристи нашої компанії протягом двох-трьох робочих днів зареєструють Вашу фірму в ЄДР, Податковій, органах статистики, ПФ з подальшим вибором системи оподаткування: Загальна система оподаткування, Єдиний податок, Податок на додаткову вартість.

Реєстрація ТОВ буває з різними видами засновників:

Засновником резидентом (громадянином України).

Засновником нерезидентом фізичною особою.

Засновником резидентом юридичною особою.

Засновником нерезидентом юридичною особою.

Реєстрація ТОВ з одним засновником громадянином України:

Вартість реєстрації ТОВ з одним засновником:

1000 грн. – підготовка документів, їх подача і супровід.

250 грн. – нотаріальне завірення статуту

300 грн. – нотаріальна довіреність на реєстрацію ТОВ в держреєстрі і податкової.

250 грн. – печатка підприємства.

Загальна вартість реєстрації ТОВ на загальній системі оподаткування становить 1800 грн.

Реєстрація платником ПДВ (подача заявки) – 500 грн. (Оплачується окремо).

Реєстрація платником єдиного податку – 500 грн. (Оплачується окремо).

Якщо засновників більше одного – додатково оплачується кожна довіреність на реєстрацію в сумі 300 грн. за 1 шт.

Отримання Електронно-цифрового підпису – 1000 грн.

Після проведення реєстрації, яка становить 3 робочих днів, Ви отримуєте документи:

Статут підприємства;

Печатка підприємства;

Виписку (Свідоцтво про реєстрацію) в якій прописана інформація про постановку на облік в Податковій, Статистикою, Пенсійному фонді.

У вартість реєстрації не включені витрати по відкриттю розрахункового рахунку в банку.

Вартість прискореної (1 день) реєстрації ТОВ обмовляється індивідуально.

Реєстрація ТОВ з одним засновником громадянином України.

Щоб відкрити ТОВ з одним засновником резидентом нам необхідні наступні документи:

– паспорт засновника

– ІПН засновника

– паспорт директора (ним може бути і засновник)

– ІПН директора

Додатково нам необхідна інформація:

– назва підприємства. Вона повинна бути унікальною і не сходитися з назвою іншого ТОВ.

Чи можна зареєструвати ТОВ з назвою, яке раніше вже було в Єдиному державному реєстрі? Так, можна зареєструвати ТОВ, якщо Старе підприємство було перейменовано або воно ліквідовано. Якщо ж підприємство в «стані припиненням», то зареєструвати ТОВ з такою ж назвою буде неможливо. Якщо ж ви, все-таки хочете, щоб зареєстрували ТОВ з такою ж назвою, або хоча б схожим з ним, для цього можна використовувати додаткові дозволені символи.

– статутний капітал підприємства. Статутний капітал не лімітований законом, його розмір може бути від 1 грн.

Формування статутного капіталу ТОВ. Законом статутний капітал не обмежений ні мінімально ні максимально. Ви можете починати від 1 грн., Але наскільки це буде презентабельно в очах контрагентів – вирішувати вам. Немає такого поняття як відкриття попереднього рахунку, щоб на нього вносити статутний капітал. Тепер дається рівно 12 місяців для його формування. Статутний капітал ТОВ може формуватися як грошима, так і майном або комбіновано – грошима і майном. Майно оцінюється засновниками, але має відповідати ринковій вартості.

– КВЕД – види економічної діяльності. Кількість КВЕД не обмежена. Підібрати КВЕД.

– Вибрати систему оподаткування: Податок на прибуток, Єдиний податок, Податок на прибуток + ПДВ. Єдиний податок + ПДВ.

– юридична адреса підприємства. При первинній реєстрації ТОВ договір оренди і суборенди на офіс не потрібно. Так само це може бути квартира одного із засновників, або ж квартира у власності одного із засновників. У цьому випадку необхідна копія правовстановлюючих документів. Або ж, Ви можете замовити у нас послугу «реєстрація ТОВ з юридичною адресою». Вартість юридичної адреси з поштовим обслуговуванням на рік становить 3000 грн.

Якщо, при реєстрації фірми, вам важко підібрати КВЕДи або перевірити назву підприємства – ми завжди раді допомогти Вам у цьому.

З 1го січня 2016 року процедура реєстрації ТОВ в Україні зазнала суттєвих змін. Зміни торкнулися реєстраційної форми. Тепер державний реєстратор не ставить печатку і свій підпис на статуті, а так само на ньому не пишеться реєстраційний номер в ЄДР та дата реєстрації. Статут сканується і зберігатися в реєстрі, до якого мають доступ державні служби та сама юридична особа за допомогою коду, зазначеного в Опису документів, яку видає державний реєстратор.

Акцентуємо вашу увагу:

1. Ми реєструємо в усіх необхідних фондах.

2. Реєстрація ТОВ в Київській області здійснюється за тією ж процедурою, як і реєстрація ТОВ в Києві.

Реєстрація ТОВ з модельним статутом.

  ТОВ Реєстрація на модельному статуті – це реєстраційний процес без затвердженого паперового статуту Зборами засновників. Що краще, реєстрація ТОВ на модельному статуті або на статуті, затвердженому Загальними зборами засновників? Хтось скаже, що модельний статут це краще, так як його немає і немає необхідності витрачати гроші на його нотаріальне завірення. Ми ж, в свою чергу, можемо твердо заявити, що наше суспільство ще не готове до електронного документообігу та більшості контрагентів необхідно подавати паперові документи. Наявність «папірців» дає більше впевненості людям у тому, що їх не обдурять. Реєстрація ТОВ на документах затверджених Загальними зборами засновників дає можливість обмежити або розширити повноваження директора, додати в перелік виняткових повноважень Загальних зборів засновників додаткові повноваження. Модельний статут позбавляє цих можливостей. Якщо ж ви реєструєте ТОВ на себе як на одного засновника, то обмеження і додаткові повноваження не потрібні. Але чи варто вам витрачати час на суперечки з людьми про те, що модельний статут є, але його немає в паперовому виді?

Реєстрація ТОВ на одного засновника, який вже є єдиним засновником іншого підприємства.

Закон «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» на пряму забороняє бути єдиним засновником двох підприємств, але закон не забороняє купувати корпоративні права іншої юридичної особи. Це означає, що ви будучи єдиним учасником однієї юридичної особи (ТОВ) можете купити 100% частки іншої юридичної особи. Так само, звертаючись в нашу юридичну компанію, ви зможете вирішити питання РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ на одного засновника, якщо він є одноосібним власником 100% статутного капіталу іншого ТОВ без покупки корпоративних прав.

Реєстрація ТОВ без печатки.

На початку 2016 року набули чинності законопроекти, що дозволяють працювати юридичним особам без печатки. Але чи працює цей закон сьогодні? По закінченню декількох кварталів, можна з упевненістю заявити, що цей закон не працює навіть в державних установах. Люди, які беруть документи відкрито говорять, що «у них» потрібна печатка. Мотивуючи це тим, що раптом документи підроблені …

Електронна реєстрація ТОВ.

Так само, з 2016 року є закон про реєстрацію юридичних осіб через Інтернет, самостійно. Цей закон передбачає реєстрацію електронно-цифрового підпису (ЕЦП) в податковій і на її підставі ви самостійно зможете через сайт Міністерства Юстиції здійснити реєстрацію ТОВ. Закон є, але він ще не працює. І сам процес вивчення отримання ЕЦП, вивчення непростого інтерфейсу сайту Міністерства Юстиції забере у вас більше часу, ніж традиційний.

Реєстрація ТОВ через нотаріуса.

2016 рік став щедрим на зміни і щедрим на роботу для нотаріусів – їм віддали шмат роботи в області реєстрації юридичних осіб та підприємців. Нотаріуси зраділи але не на довго. У чому ж проблема? Проблема реєстрації ТОВ за допомогою нотаріату полягає в тому, що їх можуть підставити. Заробіток відносно невеликий, а проблем вони можуть отримати чимало. З відгуків, нотаріус через реєстрацію ТОВ може стати жертвою (співучасником) рейдерського захоплення, коли документи підроблені. Як наслідок – це обшуки, дача свідчень. «Заробивши» грошей нотаріуси тепер реєструють ТОВ тільки для «своїх» або зовсім не реєструють від гріха подалі.

Реєстрація ТОВ з засновником Юридичною особою.

Реєстрація ТОВ з засновником юридичною особою вимагає наступні документи:

Копія свідоцтва про реєстрацію юридичної особи (Витяг);

Копія статуту;

Копія Статистики;

Протокол зборів засновників про рішення створення підприємства;

Копія паспорта, ІПН директора нового підприємства;

Довіреність від підприємства.

Всю документацію для реєстрації розробляють наші юристи.

Вартість реєстрації ТОВ з засновником юридичною особою становить 2500 грн. без урахування нотаріальні витрати.

Реєстрація ТОВ з засновником нерезидентом

Вартість наших послуг з реєстрації ТОВ з нерезидентом становить 2500 грн., Нотаріальні витрати від 800 грн. Термін реєстрації 2-3 робочих дня. Для нерезидента необхідно отримати в Україні індивідуальний податковий номер (ІПН). Вартість наших послуг складає 700 грн., Термін 5 робочих днів. Вартість перекладу паспорта на українську мову – від 300 грн.

 Щоб нерезидент міг працювати директором, йому необхідно отримати Дозвіл на роботу.

З документів необхідно: паспорт, ІПН, Диплом (з апостилем), 6 матових фотографій 3,5 * 4,5.

Вартість наших послуг для отримання дозволу на роботу становить 3500 грн., Держмито 6000 грн. Після отримання дозволу на роботу необхідно виїхати в свою країну і в консульстві України отримати візу D (для роботи). Після отримання візи необхідно в’їхати в Україну і отримати посвідку на проживання – вартість 5000 грн. +700 грн. страховка. Протягом місяця після отримання посвідки на проживання необхідно прописатися. Якщо вам необхідна прописка в Києві на рік – послуги надання прописки становлять 4200 грн.

Термін отримання дозволу на роботу з видом на проживання становить 4 тижні.

Для економії грошей і часу, щоб не чекати на території України видачі ІПН, нерезидент може видати в своїй країні перебування нотаріальну довіреність з подальшим переведенням її на українську мову на довірену особу, яка буде підписувати статут і протокол з правом передоручення третім особам для реєстрації юридичної особи в державних органах.

Чому державний реєстратор може видати рішення-відмова про реєстрацію ТОВ:

1. Невідповідність документів Закону «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців». Їх необхідно доопрацювати і по-новому подати державному реєстратору.

2. Невідповідність інформації в ЄДР та поданих документів. За засновнику або директору в ЄДР може перебувати раніше занесена інформація (паспортні дані), які на дату подачі документів змінилися. В цьому випадку, необхідно вносити зміни до ЄДР.

3. Неправильно заповнена реєстраційна форма.

4.Неповний пакет документів.

Згідно з чинним законодавством, всі суб’єкти господарської діяльності зобов’язані вести бухгалтерський і податковий облік після реєстрації бізнесу. Для зменшення витрат на штат бухгалтерії, ми рекомендуємо звернутися до наших фахівців для бухгалтерського обслуговування на аутсорсинг.

Реєстрація ТОВ у Шевченківському районі, Подільському районі, Оболонському районі, Святошинському районі, Деснянському районі, Солом’янському районі, Деснянському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі. Наші адреси:

Метро Житомирська: вул. Феодори Пушиної, 23/25

Метро Шулявка: вул. А Довженка 12-А офіс 312. Основний офіс.

Метро КПІ: просп. Перемоги, 33

Метро Університет: вул. Пирогова, 5а

Метро Театральна: вул. Богдана Хмельницького, 9б

Метро Арсенальна: вул. Московська, 5 / 2б

Метро Лівобережна: вул. Раїси Окіпної, 4

Метро Чернігівська: вул. Попудренка, 54

Метро Героїв Дніпра: вул. Г. Дніпра 43

Метро Мінська: Оболонський просп., 21

Метро Петрівка: Московський просп., 23

Метро Контрактова Площа: вул. Хорива, 25/12

Метро Льва Толстого: вул. Толстого Льва, 6

Метро Палац Україна: вул. Червоноармійська, 111/113

Метро Голосіївська: просп. 40-річчя Жовтня, 70

Метро Іподром: просп. Академіка Глушкова, 10

Метро Бориспільська: Харківське ш., 201/203

Метро Харківська: вул. Декабристів, 12/37

Метро Осокорки: просп. Бажана Миколи, 10

Метро Дружби Народів: бул. Приймаченко Марії, 6

Метро Кловська: вул. Мечникова, 3

Метро Лук’янівка: вул. Дегтярівська, 9

Метро Дорогожичі: вул. Щусєва, 4

Для замовлення послуги «Реєстрація ТОВ» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-meil: info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

Вам будет интересно почитать:

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...