УКЛАДАННЯ І ПРАВОВА ЕКСПЕРТИЗА ДОКУМЕНТІВ: ПРЕТЕНЗІЇ, СКАРГИ, позовних заяв та інше.

Юридично грамотно складений договір це в першу чергу  гарантія успішного досягнення поставлених Вами цілей і завдань, а також ефективний спосіб захисту своїх прав і законних інтересів у разі виникнення спірних ситуацій, як в судовому, так і в позасудовому порядку.
Некоректний і непродуманий договір тягне за собою можливість виникнення суперечок, позбавлення майна, сплати великих сум податків і т.д.
Краще попередити проблему, ніж усувати її наслідки Юристи  Консалтингової компанії Факторія Групна основі всебічного об’єктивного аналізу майбутньої угоди в найкоротші терміни розроблять текст договору, оптимально враховує цілі і побажання клієнта.
Ми складемо договір так, щоб він, перш за все, захищав Ваші інтереси!

Наші фахівці здійснюють наступні послуги по договірній роботі:

1. Ведення переддоговірної роботи, включаючи переговори з контрагентами Клієнта з питань укладення договорів, аналіз умов майбутньої угоди і визначення оптимального типу (виду) договору для конкретних правовідносин (в тому числі з урахуванням мінімізації оподаткування)

2. Юридична допомога по складанню договорів: складання договору купівлі-продажу нерухомості: квартири, будинки, земельної ділянки та ін. Майна складання договору дарування нерухомості: квартири, житлового або садового будинку, земельної ділянки та ін. Майна складання договору оренди нерухомості, договору найму житлового приміщення (квартири) складання шлюбного договору (контракту) складання договору міни складання договору про поручительство, заставу, відступне, інших способах забезпечення зобов’язань складання договору позики складання договору уступки права вимоги (цесії) складання договору підряду, в тому числі будівельного підряду складання агентських договорів, договорів доручення та комісії складання інших договорів

3. Складання угод про розірвання, зміну договорів; складання документів, супутніх договору (акт приймання-передачі, розписки та ін.)

4. Експертиза діючих договорів і встановлення їх правових наслідків для клієнта, складання протоколів розбіжностей або додаткових угод, коригувальних умови укладених договорів

5. Правовий аналіз (експертиза) проекту договору, наданого Клієнту його контрагентом, і вироблення рекомендацій щодо його вдосконалення на предмет максимальної захищеності інтересів Клієнта

6. Претензійна діяльність в зв’язку з невиконанням (неналежним виконанням) зобов’язань.

7. Повний супровід угод з нерухомістю.

Вартість послуги зі складання договору визначається виходячи зі складності від 600 грн
Термін підготовки також залежить від складності документа і може скласти як 1-3 години, так і 1-3 днів.

Детальну інформацію про наші послуги та їх вартість Ви можете отримати за тел +380932002011, +380443830676

Будемо раді Вам допомогти!

Пролистать наверх