Юридична Компанія
"Факторія Груп"

Юридична компанія «Факторія Груп» - це згуртована команда досвідчених юристів і бухгалтерів, що працює на загальний результат компанії і клієнтів. Ми постійно вдосконалюємо в сервісі і послугах для ефективних і прозорих взаємовідносин з клієнтами.

1
Років Успішною роботи
1 %
Гарантія якості
1 %
вирішених питань
1
задоволених клієнтів
Фактория групп стоп паника

Аутсорсинг послуг з Факторія Груп

Наша організація рада запропонувати вам свої послуги з юридичного та бухгалтерського аутсорсингу. У нас працюють тільки найкращі адвокати і юристи високого рівня, які регулярно підвищують свою кваліфікацію. Ми готові допомогти вам зробити своє життя набагато краще. Для нас немає нічого неможливого! З вами будуть працювати справжні фахівці, що мають великий досвід роботи і які допоможуть зробити все швидко і якісно. Якщо ви потребуєте наших послугах, то телефонуйте прямо ця година. Зв’язавшись з нами, ви отримаєте всю більш детальну інформацію та відповіді на всі запитання.

Всі наші працівники стежать за змінами в закон і право, тому ви можете на нас покластися. Ми завжди працюємо на результат. До того ж, наша команда – це справжні професіонали, які прекрасно знають свою справу. Високий сервіс обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта вам гарантовані. Протягом всього періоду роботи ми стикалися з проблемами будь-якої складності, але з кожною змогли знайти вихід. На нашому сайті ви знайдете всю детальну інформацію. Ми будемо раді допомогти вам побудувати своє світле і надійне майбутнє! Для нас важливий кожен клієнт! Ви обов’язково залишитеся дуже задоволені нашою роботою. Ми зробимо все, щоб виправдати вашу довіру!

Наші послуги

Реєстрація ТОВ

Реєстрація бізнесу - компаній, некомерційних організацій та об'єднань.

Реєстрація ФОП

Реєстрація фізичних осіб-підприємців на єдиному податку і на загальній системі оподаткування..

Внесення змін до ЄДР ТОВ

Внесення змін до установчих документів - зміна директора, засновників, юридичної адреси, КВЕД, назви юридичної особи, контактних даних, бенефіціарів, зміна розміру статутного капіталу.

Внесення змін до ЄДР ФОП

Зміна прописки ФОП, зміна ПІБ ФОП, зміна КВЕД для ФОП.

Юридичний аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг. Юридичне обслуговування ТОВ та ФОП. Договірні відносини. Позови. Представництво в суді. Авторське право. Реєстрація торгової марки.

Закрити ФОП

Припинення діяльності ФОП до ЄДР. Закриття ФОП в податковій і ПФУ.

Бухгалтерські послуги

Бухгалтерський аутсорсинг. Бухгалтерське обслуговування. Бухгалтерські консультації. Ведення бухгалтерського обліку. Віддалений бухгалтер. Подача нульової звітності.

Аудиторські послуги

Аудиторська консультація. Обов'язковий аудит. Аудит на вимогу. Податковий аудит. Ініціативний аудит.

Послуги адвоката

Послуги адвоката - адвокат у спадок, адвокат по сімейних спорах, по страхових спорах, по ДТП, адміністративні та житлові спори.

Ліцензування

Ліцензії на алкогольну продукцію і тютюн. Ліцензія для кальянної. Ліцензія на оптову та роздрібну продаж алкоголю.

Юридичні послуги

Юридична фірма Факторія Груп пропонує комплексні юридичні послуги, що охоплюють всі аспекти ведення бізнесу великими компаніями, а також індивідуальними підприємцями. Підприємцям, які починають підприємницьку діяльність, повідомляється про вибір відповідної форми її проведення, створенні компаній, підготовці проектів угод, статутів і правил та поданні до компетентних органах. Наші клієнти – це в основному підприємці – з різних областей економіки, з усієї країни, яким ми пропонуємо комплексні юридичні послуги як в рішенні одноразових завдань, так і при постійному, поточному діловому веденні. Наша юридична фірма спеціалізується на веденні цивільних і комерційних справ.

Послуги адвоката

На даний момент існує безліч адвокатських бюро та об’єднань, які пропонують послуги адвоката, однією з яких є і наша компанія. Ви можете отримати індивідуальну консультацію адвоката високого рівня з прекрасною освітою. Якщо справа буде стосуватися суду або оскарження будь-яких судових вироків, то наші фахівці зроблять все можливе, щоб ви опинилися виграшною стороною. Ви будете отримувати повну підтримку і супровід протягом усього процесу і до фінального результату. Також, наші фахівці готові представляти інтереси своїх клієнтів в державних органах і приватних організаціях. Вони допоможуть правильно скласти будь-які заяви, скарги, позови та інші документи. Протягом всієї нашої роботи ми завжди домагалися поставлених цілей і успішного завершення справ. Ціни на послуги адвоката у нас відрізняються своєю адекватністю і доступністю. На нашому сайті розміщена більш повна інформація про нашу роботу і послуги, що надаються. Крім цього, ви можете зв’язатися з нами по телефону і отримати відповіді на всі запитання. Нам ви можете повністю довіряти, адже для нас дуже важливо, щоб наші клієнти залишалися задоволені.

Бухгалтерія

Юридична компанія Факторія груп працює в області бухгалтерських послуг для бізнесу більше 15 років. Клієнти, що працюють з нами, зменшили податкове навантаження, привели документи в повний порядок, їх відносини з фіскальною службою завжди знаходяться в доброзичливому тоні. Бухгалтерські послуги в нашій компанії надаються досвідченими фахівцями з великим стажем роботи. Все бухгалтера мають вищу освіту, закінчену в престижних економічних вузах України. Бухгалтера щоквартально відвідують першокласні курси аудиту та бухгалтерського обліку. Ми працюємо на результат і у наших клієнтів назву нашої компанії «Факторія груп» асоціюється з надійністю, гарантією і впевненістю в успіху їх фінансової діяльності.

Що кажуть наші клієнти:

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
- грамотний підхід до кожного клієнта; - все шикарно пояснили мені, з огляду на ситуацію; - допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо! Велике дякую!
Жанна
Дизайнер
Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур'єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Спасибі за оперативність.
Ілля
Директор, Веб Имидж
Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції - отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.
Богдан Іванов
Директор , Смарт Груп Інновації

Відвідайте нас

м. Киев, вулиця провулок Магнітогорський 1, офіс 603

Телефонуйте нам

+38(098) 8778071

+38(093) 2002011

Пишіть нам

info@faktoria-group.com.ua

Догори