ЗМІНА ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ ПІДПРИЄМСТВА (ТОВ) послуга ціна 2700 грн.

Зміна юридичної адреси зі зміною податкової

Зміна юридичної адреси підприємства – це зміна місця знаходження органу управління підприємством. Коли створюється підприємство, обов’язковою умовою необхідно вказувати місце розташування підприємства. Однак не завжди «юридична адреса» збігається з фактичною адресою підприємства: фірма зареєстрована за однією адресою, а веде свою діяльність за фактичною адресою. Це не є порушенням законодавства, тим більше в ньому точного визначення «юридична адреса», а існує поняття «місцезнаходження».

Проте, адреса реєстрації підприємства обов’язковий реквізит для будь-якої юридичної особи, він внесений до установчих документів та в ЄДРПОУ.

У разі якщо зміна юридичної адреси ТОВ необхідна, як наприклад, при покупці вже готового підприємства, переїзд, всі дані повинні бути змінені в установчих документах, ЄДРПОУ, а також у всіх необхідних державних службах, де юридичнзміна юридичної адресиа адреса прописаний. Змінити юридичну адресу підприємства не становить великих труднощів, якщо не міняти район реєстрації. Як це здійснити, поговоримо нижче.

В першу чергу необхідно підготувати внутрішні документи підприємства: Проводиться Загальні збори засновників компанії при наявності кількості власників, які володіють більшістю% статутного капіталу. Вони повинні бути вказані в статуті при прийнятті рішень про зміни в статутних документах, але не менше 50%.

Які документи при зміні юридичної адреси повинні бути підготовлені:

  • оригінал статуту підприємства,
  • оригінал нової редакції статуту в 2-х примірниках, засвідчений нотаріально,
  • оригінал протоколу, завірений нотаріально
  • реєстраційна картка,
  • квитанція про сплату держмита.

Після підготовки документів, наші юристи подають документи державному реєстратору для внесення змін до ЄДР.

Після зміни юридичної адреси необхідно отримати нове свідоцтво платника податків, повідомити контрагенов і банк про зміни.

Після того як зміна адреси проведена, ви отримуєте новий статут, який пройшов реєстрацію, протокол, опис, виписку про державну реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ або єдиного податку.

Зміна юридичної адреси підприємства не становить особливих проблем в тому випадку, якщо перереєстрація відбувається в одному районі вашого місцезнаходження. Оформлення документів в зв’язку з переїздом з одного району в інший або зміна населеного пункту зі зміною юридичної адреси, процедура витратна, трудомістка і затягується на тривалий період.

Як це виглядає: в обов’язки держ. реєстратора протягом 10 робочих днів з дати державної. реєстрації зміни юридичної адреси передає за описом реєстраційну справу у відповідну службу нового юр.адреса. Після чого, нова держ. реєстраційна служба протягом 10 робочих днів з дати прийняття отриманих документів зобов’язана повідомити рекомендованим листом юридичну особу, про те що реєстраційна справа знаходиться за новою адресою. Відповідно до законів України, така форма перереєстрації може тривати протягом року і це не буде порушенням законодавства. Однак при такій тривалій затримці можуть виникнути проблеми в інших службах, необхідних для подальшої зміни юридичної адреси. Тому краще не затягувати.

Однак і в цьому випадку, такі питання вирішуються. Якщо ви хочете уникнути тяганини з документами, заощадити свій час, довіртеся нам. Команда кваліфікованих юристів допоможе вирішити вам не тільки цю, але і багато інших проблем.

Для замовлення послуги «Зміна Юридичного адреси» звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на пошту: info@www.faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Scroll to top