Select Page

БУДІВЕЛЬНА ЛІЦЕНЗІЯ 2019 ПІД КЛЮЧ УКРАЇНА КИЇВ

Ліцензія на будівельну діяльність ціна від 700 у.о.

Ліцензія на будівництво є у більш ніж 300 наших клієнтів.

Гарантія отримання будівельної ліцензії навіть БЕЗ необхідного персоналу та обладнання по всій території України.

Ліцензія на будівельну діяльність – це вид ліцензійного дозволу, яке отримує юридична особа або фізична особа підприємець в Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю України на здійснення будівельної діяльності.

Будівельну ліцензію на даний момент можна оформити тільки в місті Київ, так як в інших регіонах немає необхідного органу ліцензування для отримання ліцензії на будівельну діяльність. Фахівці нашої компанії мають практичний успішний багаторічний досвід в ліцензуванні. Якщо Вас цікавлять ліцензія на будівництво доріг, містобудівна ліцензія, ліцензія на монтаж зовнішніх та внутрішніх мереж, ліцензія для генпідряду юристи Факторія Груп зможуть проконсультувати Вас з усіх питань пов’язаним з підготовкою пакету документів, а також при необхідності допоможуть при відсутності необхідного обладнання та укомплектування кваліфікованого персоналу.

}

Успішний баготолітній досвід

 

Гарантія якості

 

Допомога в підготовці документів

 

Комплексне рішення задач

 

Отриманих будівельних ліцензій

Продовження будівельної ліцензії

від 700 у.е.
 • Продовжити будівельну ліцензію від 24 днів.
Замовити зараз

Наступна комісія 06.12.2019 року. Крайній термін подачі документів на комісію 29.11.2019

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

БУДІВЕЛЬНА ЛІЦЕНЗІЯ 2018 ПІД КЛЮЧ УКРАЇНА КИЇВ

Для чого необхідна будівельна ліцензія?

Згідно з чинним законодавством передбачено отримання будівельної ліцензії для виконання на законних підставах будівельно-монтажних робіт на об’єктах III, IV і V категорії складності. З недавніх пір будівельно-монтажні роботи по об’єктах I-II категорії складності дозволено без отримання будівельної ліцензії (Постанови КМУ №256 від 30.03.2016 р, №238 від 10.03.2017 р та постанову №401 від 07.06.2017 р) .

Як отримати будівельну ліцензію в Києві?

Щоб оформити будівельну ліцензію СС2, СС3 на підприємство необхідні наступні документи:

Паспорт та ІПН Директора

Виписка з ЄДР

Витяг з Статистики

Статут ТОВ

Наказ і протокол про призначення Директора.

Перелік будівельних робіт.

Термін будівельної ліцензії в Україні?

У 2017 року були проведені деякі зміни в законодавстві, згідно з якими видається ліцензіату будівельна ліцензія ДАБІ України безстрокова. При цьому поточним будівельним компаніям з терміновими ліцензіями безстрокові будуть видаватися після завершення терміну діючої будівельної ліцензії.

Скільки необхідно в постійному штаті інженерно-технічних працівників (ІТП)?

Залежно від категорії складності будівельно-монтажних робіт (БМР) різнитися і кількість ІТП прийнятих в штат на постійну основу:

 • не менше 50% ІТП від загального складу працівників, зайнятих у виконанні СМР для IV категорії складності.
 • не менше 80% ІТП від загального складу працівників, зайнятих у виконанні СМР для V категорії складності.

За кількістю спеціальностей вимоги відсутні. Головне правило – достатня кількість сертифікованих співробітників для виконання всіх заявлених видів БМР в заяві на отримання ліцензії.

Ліцензія на будівельну діяльність - які терміни отримання?

Будівельна ліцензія видається в терміни, обумовлені простим правилом. Засідання ліцензійної комісії з питання видачі ліцензії юридичним особам, що подали заявки на її отримання, проходить кожну першу та останню п’ятницю місяця. Заявку на отримання ліцензії, бажано, подати за сім днів до засідання комісії. Через два тижні після засідання комісії ліцензія видається заявнику. Так, подати документи до ліцензійної комісії для отримання ліцензії можна і за день до її засідання, але це буде дорожче на 3000-3500 грн.

Ліцензія на будівельну діяльність і види будівельних робіт

licenzirovanie-stroitelnoy-deyatelnosti-kievПерелік видів будівельних робіт, на які потрібна ліцензія на будівництво, визначені в Наказі Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 27 січня 2009 року № 47. Це такі роботи як: зведення металевих, кам’яних і армо-кам’яних, збірних бетонних та залізобетонних конструкцій; монтаж водопроводу і каналізації, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, газопостачання та газообладнання, електропостачання та електроосвітлення, будівництво залізниць, автомобільних доріг, мостів, шляхопроводів, переходів і т.д. Подивитися повний перелік.

Так само необхідно пам’ятати, що не всі види робіт, які вказані в переліку будівельних робіт ліцензуються, а лише ті, які мають клас наслідків СС2 і СС3, наприклад:

Не підлягають ліцензуванню: Електропостачання, електрообладнання і електроосвітлення до 10 Кв; Будівництво доріг на прибудинковій території (є винятки); Зведення металевих конструкцій до трьох поверхів (виключення школи, дитячі садки, торговельні центри, лікарні, інше).

Підлягають ліцензуванню: Електропостачання, електрообладнання і електроосвітлення понад 10 Кв; Будівництво районних, обласних, республіканських доріг і міжнародного призначення; Зведення металевих конструкцій понад три поверхи.

Ліцензія на будівельну діяльність своїми силами

Строительное лицензирование Украина КиевЛіцензія на  будівництво. Перше з чим вам необхідно визначитися – це організаційно-правова форма власності. Найпоширеніші – це Товариство з обмеженою відповідальністю, Приватне підприємство, Приватна особа-підприємець. ТОВ та ПП можна не розділяти, а ось Приватний підприємець може займатися тільки тими видами діяльності, на які у нього є диплом.

Ліцензія на будівельну діяльність і її отримання. Що необхідно знати, вміти і мати?

Получить строительную лицензию Украина КиевВідповідно до постанови КМУ ліензія на будівництво, пов’язаної зі створенням об’єктів архітектури від 05 грудня 2007 року № 1396, суб’єкт будівельної діяльності подає або надсилає поштою до органу ліцензування:

– заяву встановленого зразка;

– перелік видів будівельних робіт, які ви хочете надавати;

– копія Виписки з ЄДР;

– відомості про суб’єкта господарювання, в яких є інформація про:

1) банківські реквізити;

2) номер свідоцтва ПДВ, ІПН платника податків;

3) наявність обладнання, яке у вас є для проведення планованих видів робіт;

4) інженерно-технічний і керівний склад (ПІБ, загальний стаж роботи, освіту, найменування ВУЗу, дата закінчення ВНЗ, спеціальність).

5) наявність працівників (професія, кількість осіб, що працюють в цьому профілі, розряд, тимчасово або постійно працюють).

6) наявність приміщень (складських і офісних з позначенням їх квадратури).

7) інша інформація, яка необхідна для отримання будівельної ліцензії відповідно до чинного законодавства.

Ліцензія на будівельну діяльність і її отримання. Куди необхідно подавати документи?

Органом ліцензування будівельної діяльності є державна архітектурно-будівельна інспекція України. Документи подаються безпосередньо їй або її територіальному органу за місцем знаходження суб’єкта господарювання.

Плата за отримання Будівельної ліцензії. Ліцензія на будівельну діяльність вартість СС2 і СС3

Плата за отримання будівельної ліцензії на провадження видів господарської діяльності становить одну мінімальну заробітну плату виходячи з її розміру, що діє на дату прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії. Оплачується вона суб’єктом господарювання до місцевого бюджету за кодом класифікації. Реквізити на оплату можна знайти в міському (районному) казначействі.

Якщо у вас немає часу на оформлення будівельної ліцензії, ви можете звернутися в юридичну компанію Факторія Груп зі 100% гарантією отримання будівельної ліцензії. Наша компанія має багаторічний досвід оформлення будівельних ліцензій. Ліцензія на будівництво під ключ від професіоналів.

Умови видачі будівельної ліцензії 2019 рік

Для того, щоб мати право проводити будь-які будівельні роботи, необхідно отримати спеціальну будівельну ліцензію.

Під будівельної лецензією мається на увазі документ, який дає право на здійснення будівництва об’єктів архітектури. Він забезпечить вашій компанії належний імідж і успішний шлях до власного бізнесу. Даний документ відкриє перед вами масу перспективних можливостей.

Цей документ необхідний при здійсненні наступних дій: 1) інжинірингова діяльність; 2) для розробки та отримання містобудівних документів; 3) установка внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж; 4) вишукувальні роботи; 5) споруда транспортних споруд; 6) розробка об’єктів архітектури; 7) спорудження житлових і комерційних будівель і т.д.

Головним і єдиним органом, який займається видачею будівельних ліцензій, є Державна архітектурно-будівельна інспекція України (Госархбудінспекціі України або ДАБІ). Для розгляду заяв претендентів на ліцензію було створено спеціальну комісію. Маючи таку ліцензію, можна проводити роботи по всій території України.

Щоб отримати цю ліцензію, потрібно безпрікословно і якомога швидше виконати всі вимоги, які висуває орган ліцензування.

Якщо ви є претендентом на ліцензію, то до відповідного органу потрібно вислати необхідні документи, а саме: заяву на ліцензію, відомості про базу виробництва, нормативно-технічне забезпечення, інформацію про технології виробництва і про систему контролю якості виробництва; відомості про робочому штабі (рівень кваліфікації); інформація про всіх приміщеннях (як власних, так і орендованих); дані про наявну спецтехніки; дозвіл на проведення будівельних робіт, які несуть підвищену небезпеку (якщо таке є); список планованих будівельних робіт, який, до того ж, можна буде при необхідності доповнювати; контакти (номер телефону) і реквізити компанії; копію витягу статистики, завірену нотаріусом. Ці зміни в переліку робіт повинні бути затверджені тим же ліцензійним органом.

Яку інформацію необхідно вказувати в заяві, залежить від того, хто її подає. Якщо це фізична особа, то потрібно вказати своє повне ім’я, дані для зворотного зв’язку, дані паспорта, реквізити банку, ідентифікаційний код. Що стосується юридичної особи, то в цьому випадку необхідно вписати своє найменування, контактні номери телефонів, дані місцезнаходження, ідентифікаційний код і реквізити банку.

Якщо раптом фізична / юридична особа змінила назву / прізвище, або ж місце проживання, то ліцензія повинна знову переоформляти. У цьому випадку, на протязі 10 днів необхідно надати наступні документи: заяву, довідку, що підтверджує внесення ЄДР, оригінал вже наявної ліцензії. Коли весь процес переоформлення завершиться, заявник отримує нову ліцензію та її копію для відокремлених підрозділів. Термін дії переоформленого документа на будівництво відповідає терміну дії ліцензії, яку було переоформлено.

Якщо ліцензія (додатки) були загублені, або пошкоджені, то заявник має право отримати дублікат. Опинившись у такій ситуації, необхідно подати оголошення про те, що було втрачено ліцензія в яке-небудь засіб масової інформації, відправити в ліцензійний орган заяву і сплатити дублікат. Після видачі дубліката (протягом 10 днів), загублена ліцензія вважається недійсною. При цьому, будівельні роботи не припиняються, їх проводять на підставі довідки з ліцензійного органу.

Перевірка документації ліцензійним органом займає 10 днів. Якщо все в порядку, то він направляє документи далі до ліцензійної комісії, яка перевіряє, чи відповідають вони всім вимогам і умовам. Засідання проводиться двічі на місяць (в першу і третю п’ятницю). Щоб подати документи вчасно і встигнути на засідання, потрібно зробити це ще за тиждень до цього. Після закінчення перевірки складається письмовий висновок. Якщо він виявиться позитивним, то протягом 7 днів ліцензійний орган готує дозвіл на видачу ліцензії разом з переліком запланованих будівельних робіт. Після цього заявник отримує повідомлення (в письмовому вигляді) про видачу ліцензії. Сам цей документ на будівництво оформляється лише після отримання документа, що підтверджує її оплату (в основному, цей процес триває 3 дні). Ліцензія та супутні додатки будуть видані кожному підрозділу, який здійснюватиме дані будівельні роботи (вся ця інфрмації, відповідно, вноситься до журналу реєстрації).

В основному, загальна вартість ліцензії на будівництво залежить від таких факторів, як види планованих робіт і ступеня ризику (СС2 або СС3) і розміру державного мита.

Якщо ви отримуєте ліцензію вперше, то термін її діяльності буде становити 3 роки, якщо ж ви раніше вже мали з цим справа – 5 років. Коли час її дії закінчується, потрібно знову подавати заяву в орган ліцензування для її повторного отримання.

Якщо ви хочете уникнути неприємностей під час перевірки ліцензії, потрібно з повною серйозністю і відповідальністю поставитися до пошуку надійних юристів.

Призупинити дію ліцензії можуть при таких умовах: якщо на будівельній ділянці сталася аварія, яка не принесла серйозних наслідків і жертв; виявлення порушень, що не підлягають усуненню в ході будівельних робіт.

Бувають випадки, коли видана ліцензія взагалі анулюється, а саме: 1) якщо було відмовлено або виявлено опір надати її для перевірки; 2) якщо прітензіат сам виступає ініціатором анулювання; 3) невиконання, порушення або неможливість виконання всіх ліцензійних умов; 4) смерть претінзіата; 5) надання ліцензії іншій юридичній (фізичній) особа для використання з метою ведення господарської діяльності; 6) визначення недоліків в точності даних, по яких вона була видана; 7) аварія на місці будівництва з серйозними наслідками, або загибеллю людей; 7) відмова від усунення порушень.

Подавати документи в органі ліцензування на повторну видачу ліцензії на будівництво можна лише через рік після її анулювання.

Які повинні бути види діяльності - КВЕД (Класифікатор видів економічної діяльності)?

Обов’язково повинні бути вказані такі КВЕДи.
45.21.1 Будівництво будівель.
Цей підклас Включає: -будівніцтво всіх типів будівель: житлових, адміністратівніх,
промислових (цехів, заводів), торгових, транспортних підприємств,
складів, закладів культури, освіти та будь-якіх других будівель, кроме
підприємств важкої (енергетика, гірнічодобувна) промісловості
– будівництво індівідуальніх будинків «під ключ»
– роботи з реконструкції, реставрації та ремонту будівель.
Цей підклас не Включає: – будівництво підприємств енергетики, добувної та обробної промісловості (див. 45.21.5)
– монтаж і встановлення збірних будівель (див. 45.21.7)
74.20.1 Діяльність у сфері інжинірингу (необхідний якщо потрібна будівельну ліцензію з генпідряду)

На яку територію распространяеться дію будівельної ліцензії?

Ліцензії на будівельну діяльність распостраняеться на всю територію України, незалежно від місця реєстрації компанії або ФОП, а також місця видачі бланка ліцензії.

Чи можлива співпраця компаніям з інших міст України?

Незалежно від Вашого місця знаходження наші фахівці допоможуть підготувати документи і отримати для вас будівельну ліцензію, дозвіл на роботи підвищеної небезпеки або кваліфікаційний сертифікат. Для обміну документами можна підібрати зручну для вас кур’єрську службу.

Який графік проведення засідань комісій в ДАБІ (ДАБІ)

Засідання комісії ДАБІ проводять 2 рази на місяць. Для того щоб встигнути на найближче засідання комісії, потрібно подавати пакет документів за тиждень до дня засідання.

А якщо у нас не вистачає необхідного ІТП і устаткування для оформлення ліцензії на будівництво?

У разі необхідності, ми надаємо всі стороннє сприяння в пошуку таких фахівців і обладнання.

ЧОМУ ФАКТОРІЯ ГРУП

 • Наша команда буде рада допомогти вам з оформленням будівельної ліцензії за короткі терміни, а головне – за доступною ціною.
 • На нашому сайті розміщена вся детальна і точна інформація про послуги, що надаються. Також, тут розміщені відомості про саму процедуру оформлення ліцензії, необхідних документах, перелік робіт, на які видається ліцензія, і все нюансах, які можуть виникнути.
 • Наші консультанти будуть раді відповісти на всі ваші запитання, а також допоможуть підрахувати загальну суму, яку вам потрібно буде заплатити за оформлення ліцензії, спираючись на плановані будівельні роботи і клас ризиків.
 • У нас працюють тільки справжні професіонали з багаторічним досвідом в даній сфері діяльності. Завдяки цьому, ми виконуємо свою роботу чітко і швидко, без єдиної заковики.
 • Ви отримаєте допомогу в зборах всієї необхідної документації, її оформлення і відправку до органу ліцензування.
 • Вся інформація, яку ви нам надасте, буде зберігається в повній конфіденційності.
 • Всі, хто вже встиг скористатися нашими послугами, залишилися дуже задоволені і залишають тільки позитивні відгуки про нашу компанію.
 • За весь час роботи у нас не було жодного провального справи. Для нас важливий кожен з вас, тому ми робимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені нашою роботою і сервісом обслуговування.

Свою роботу ми завжди намагаємося виконати максимально швидко і результативно. Вам не потрібно морочити собі голову і їздити по різних органах, намагаючись отримати заповітну ліцензію – ми все зробимо за вас!

Чому варто довірити отримання будівельної ліцензії саме нам:

великий досвід роботи;

в штат працівників входять тільки справжні професіонали;

чесність і досвід;

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Скориставшись нашими послугами з оформлення будівельної ліцензії, ви зробите правильний вибір, який приведе вас до успіху. Вас чекає висококласне обслуговування і професійна допомога фахівців. Ми будемо раді кожному з вас! Чекаємо ваших дзвінків! Вважайте, що будівельна ліцензія у Вас в руках.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Нам довіряють:
[logocarousel id=”2469″]

З’явилася необхідність зареєструвати нову фірму в Києві і ліквідувати стару. Зробили все швидко. Допомогли вибрати оптимальну систему оподаткування. Дякуємо.

Дмитрий Боч
Директор

Досить швидко зробили для мого чоловіка іноземця ідентифікаційний код і зареєстрували компанію, а також допомогли визначитися з вибором системи оподаткування. Хороший бухгалтер відповів відразу на всі наші запитання. Дякую за швидкість у вирішенні питання.

Марина Лукьяненко

Побудували будинок в Шпитьках, Києво-Святошинського району, добре що відразу зробили будівельний паспорт. Ввели швидко в експлуатацію будинок за допомогою юристів Факторія груп. Допомогли з деякими питаннями по свердловині.

Богдан

Я раджу цю компанію тим, хто хоче швидко ліквідувати свою компанію без перевірок.

Григорий Иванович
Бывший директор компании

Результати, які я отримала при оформленні будівельної ліцензії були наступні:

1) допомогли зібрати повний пакет документів для ліцензії без наявності необхідного обладнання;

2) прийнятна вартість послуг;

3) уважне ставлення персоналу;

4) відповідали відразу на всі питання;

5) документи надіслали кур’єром.

Жанна
Строительная компания БК Богдан

Одна річ, яка мені найбільше сподобалася це оперативне вирішення всіх питань. Ми невірно відправили адресу по зміні юридичної адреси. Ну а помітили це тільки після перереєстрації, юристи Факторії Груп оперативно змінили інформацію в реєстрі.

Илона Матвей
Перша фінансова компанія

Компанія Факторія Груп допомогла мені встигнути укласти хороший контракт з іноземним інвестором і не упустити великий контракт. Оперативно підібрали хорошу фірму для покупки.

Василий Алексеевич
ООО Подари улыбку

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Реєстрував ФОП, все пройшло успішно, в обумовлені терміни. По телефону завжди адекватно відповідали на мої запитання. В цілому я залишився задоволений, зауважень немає. Так тримати, молодці!

Сергей Козаченко

Самі Реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – і тоді вже отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор Руководитель Смарт Групп Иновации

Адвокат по алиментам Печерск

Адвокат по алиментам Печерск Киев и Киевская область Права при разводе В процессе развода, права супругов всегда полностью равны. Это подкреплено СК Украины и Гражданским процессуальным кодексом. Суд рассматривает вопрос, исходя из равенства обоих супругов. Некоторые...
Читать далее

Адвокат по алиментам Осокорки

Адвокат по алиментам  Осокорки Киев и Киевская область Права при разводе В процессе развода, права супругов всегда полностью равны. Это подкреплено СК Украины и Гражданским процессуальным кодексом. Суд рассматривает вопрос, исходя из равенства обоих супругов....
Читать далее

Адвокат по алиментам Троещина

Адвокат по алиментам Троещина Киев и Киевская область Права при разводе В процессе развода, права супругов всегда полностью равны. Это подкреплено СК Украины и Гражданским процессуальным кодексом. Суд рассматривает вопрос, исходя из равенства обоих супругов. Некоторые...
Читать далее

Адвокат по алиментам Позняки

Адвокат по алиментам Позняки Киев и Киевская область Права при разводе В процессе развода, права супругов всегда полностью равны. Это подкреплено СК Украины и Гражданским процессуальным кодексом. Суд рассматривает вопрос, исходя из равенства обоих супругов. Некоторые...
Читать далее

Адвокат по алиментам Подол

Адвокат по алиментам Подол Киев и Киевская область Права при разводе В процессе развода, права супругов всегда полностью равны. Это подкреплено СК Украины и Гражданским процессуальным кодексом. Суд рассматривает вопрос, исходя из равенства обоих супругов. Некоторые...
Читать далее

Адвокат по алиментам Лукьяновка

Адвокат по алиментам Лукьяновка Киев и Киевская область Права при разводе В процессе развода, права супругов всегда полностью равны. Это подкреплено СК Украины и Гражданским процессуальным кодексом. Суд рассматривает вопрос, исходя из равенства обоих супругов....
Читать далее

Адвокат по алиментам Шулявка

Адвокат по алиментам  Шулявка Киев и Киевская область Права при разводе В процессе развода, права супругов всегда полностью равны. Это подкреплено СК Украины и Гражданским процессуальным кодексом. Суд рассматривает вопрос, исходя из равенства обоих супругов....
Читать далее

Адвокат по алиментам Нивки

Адвокат по алиментам Нивки Киев и Киевская область Права при разводе В процессе развода, права супругов всегда полностью равны. Это подкреплено СК Украины и Гражданским процессуальным кодексом. Суд рассматривает вопрос, исходя из равенства обоих супругов. Некоторые...
Читать далее

Адвокат по алиментам Святошино

Адвокат по алиментам Святошино Киев и Киевская область Права при разводе В процессе развода, права супругов всегда полностью равны. Это подкреплено СК Украины и Гражданским процессуальным кодексом. Суд рассматривает вопрос, исходя из равенства обоих супругов....
Читать далее

Адвокат по алиментам Оболонь

Адвокат по алиментам  Оболонь Киев и Киевская область Права при разводе В процессе развода, права супругов всегда полностью равны. Это подкреплено СК Украины и Гражданским процессуальным кодексом. Суд рассматривает вопрос, исходя из равенства обоих супругов....
Читать далее
Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (14 оценок, среднее: 4.64 из 5)
Loading...