Купити офшорну компанію

Мало хто замислюється про те, щоб купити офшорну компанію, для більшості це дуже складна і нереальна процедура. Але це далеко не так, офшорна копання це можливість вільно вести бізнес, виходити на міжнародні ринки, при цьому не потрібно турбуватися про своєчасної відплату податків і подачі звітів.

Перевагами покупки готової офшорної компанії є:

– можна придбати підприємство з більш пізньої реєстраційної датою;

– документи на підприємство будуть передані покупцеві через кілька годин після оформлення та авансової оплати. Бувають випадки, коли в даний момент немає підходящої компанії, тоді, копії необхідних документів Вам будуть надані протягом доби;

– реквізити компанії, і її назва, будуть відомі вже в день оформлення покупки.

Але, звичайно ж, готової компанії є і свої недоліки:

– в уже існуючих компаніях наявні документи стандартні, тобто стандартні статутні та корпоративні документи, генеральна довіреність, вже певний статутний капітал;

– дата, коли Ви робите щорічне продовження, стає датою реєстрації;

– той факт, що компанія вже вела господарську діяльність і може мати негативну репутацію, борги і зобов’язання. Тому перед покупкою рекомендується проводити аудиторську перевірку.

Але якщо офшорна компанія потрібна терміново, то, звичайно ж найкраще купити вже готову, а щоб не напоротися на труднощі і неприємності наша компанія пропонує свої послуги.

Ми пропонуємо Вам розширити свій бізнес, отримати додатковий інструмент в множенні капіталу – купити офшорну компанію. Це колосальні можливості, Ви з легкістю відкриєте рахунок в іноземному банку, придбаєте нових іноземних компаньйонів і клієнтів. Купивши офшорну компанію, Ви отримуєте безліч додаткових переваг завдяки особливому офшорного законодавства.

Сьогодні час дуже дорого коштує, і щоб Вам його заощадити, ми пропонуємо свої послуги. Наша компанія пропонує тільки ефективні рішення, які можливо здійснити в найкоротші терміни.

Для досягнення відмінних результатів і високої якості, які ми надаємо, у нас є представництва великих ділових світових центрах, а наші клієнти є представниками бізнесу в різних країнах.

Купити офшорну компанію дуже просто, це те саме, що сходити в супермаркет і вибрати саме те, що Вам найбільше підходить. Ми можемо запропонувати компанію в будь-який цікавить Вас офшорній зоні, наші фахівці Вас проконсультують і дадуть відповідь на всі виниклі питання.

Ми маємо велику базу продаваних офшорних компаній зі всіх існуючих офшорних зонах, тому запропонуємо Вам найбільшу кількість варіантів.

При необхідності, наші фахівці знайдуть ніким які раніше не використану компанію, існує практика пред’явлення документів, які є гарантією того, що копання не здійснювала господарську діяльність. Такого роду офшорні компанії знайти набагато важче, і це займе трохи більше часу.

Зазвичай, офшорна компанія управляється за наявності генеральної довіреності, тому переоформлення вже функціонуючої офшорної компанії займе, трохи часу, а замовник отримує гарантований позитивний результат.

Якщо Вам потрібна офшорна компанія «з історією», мається на увазі, що підприємство вже вело господарську діяльність, то ми обов’язково попередньо вивчимо всю інформацію про це підприємство і проведемо аудит, який покаже результат діяльності, і відсутність, або наявність заборгованості (все залежить від того , які завдання Ви поставите).

Наша компанія надає гарантію і найприємніші ціни. Наші високопрофесійні співробітники мають величезний досвід роботи з офшорними операціями та іноземними корпоративними документами, зарубіжним законодавством.

Наші кваліфіковані юристи нададуть консультацію в сфері міжнародного законодавства і податкового планування, методики і специфіки виходу на закордонні ринки, при цьому застосовуючи тільки легальні і сучасні інструменти розвитку бізнесу. Ми гарантуємо високу професійність, конфіденційність і захист Вашого запиту.

Ми проводимо роботу від початку і до позитивного завершення, приділяємо максимум уваги і зусиль для реалізації поставлених перед нами завдань.

Scroll to top