ОТРИМАННЯ ПДВ УКРАЇНА, КИЇВ.

На підставі Податкового кодексу України, платник податків може отримати свідоцтво платника податку на додаткову вартість двома шляхами:

  • На підставі добровільної реєстрації платником ПДВ.
  • На підставі обороту з 1000000 грн. за останні 12 календарних місяців.

Отримання ПДВОтримання ПДВ на добровільних підставах здійснюється шляхом подачі форми 1-ПДВ до податкової за 20 календарних днів до кінця місяця. У разі правильного заповнення форм та бланків протягом 4 робочих жней податковим органом видається рішення про реєстрацію суб’єкта господарювання як платника ПДВ з першого числа наступного місяця. Витяг з реєстру ПДВ можна отримати через кілька днів, після подачі форми 1-ЗВР.

Суб’єкт господарювання, платник податків податку на прибуток на загальних підставах оборот якого за 12 календарних місяців перевищує 1 мільйон гривень зобов’язаний самостійно зареєструватися платником ПДВ. Обов’язкова процедура реєстрації платником ПДВ схожа з добровільної реєстрацією платником податку на додаткову вартість, тільки необхідно до форми 1-ПДВ прикріпити копії договорів, актів, рахунків підтверджують оборот в 100000 грн.

Звертайтеся в нашу юридичну компанію Факторія Груп для отримання ПДВ в будь-якому районі Києва. Вартість послуги 1000 грн. Економте гроші – бухгалтерські послуги від наших досвідчених бухгалтерів.

Працюючи з професіоналами – Ви прийдете до успіху!

Scroll to top