Приведення статуту у відповідність Харків

Внесення змін до статуту  ТОВ і ТДВ 2018

12 березня 2018 року був підписаний новий Закон України “Про товариства з обмеженою відповідальністю та додатковою відповідальністю ” № 2275, який був вже раніше прийнятий Верховною Радою в лютому цього ж року на основі законопроекту №4666 від 13.05.2016. Закон вступає в чинності 17 червня 2018 року.

Зважаючи на ці нововведення статути підприємств повинні бути приведені у відповідність з новим законодательтсвом до 17 червня 2019 року, тобто до цієї дати положення діючі статутів без змін матимуть силу. Звертаємо увагу, що по закінченню цього терміну – положення статуту стануть недійсними. При цьому, державний платіж за внесення змін до статуті не стягувався у 2018 році.

Хочемо зазначити, що даний закон вмістив в себе ряд значних змін в порядку регулювання багатьох аспектів діяльності підприємств в порівнянні з попереднім законодавством. У яких пунктах потрібно врахувати зміни:

– Органи управління підприємства

– фонди підприємства;

– перехід і відчуження частки учасників;

– правила здійснення великих угод;

– скликання і повноваження загальних зборів засновників, голосування кворум;

– інші пункти.

Нашими юристами був розроблений статут відповідно до прийнятого закону.

Ви можете замовити у нас

– новий статут для ТОВ і оформити измения самостійно зателефонувавши нам 093 20020 11 або 044 383 06 76. Вартість 500 грн;

– розробка нового статуту для вашого підприємства – 1000 грн.

– комплексну послугу по приведенню статуту в соотвествие до законодавства з проведенням змін в державному реєстрі. Вартість процедури 2500 грн з нотаріальними послугами.

Нам довіряють:

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Для замовлення послуги Внесення змін до статуту відповідно до ЗУ "Про ТОВ та ТДВ" 2018 звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@www.faktoria-group.com.ua.

 

Scroll to top