Реєстрація бізнесу в Україні

Ціна від 1000 грн.

Реєстрація бізнесу в Україні – це сукупність дій, пов’язаних зі створенням Товариства з обмеженою відповідальністю, фізичної особи підприємця, приватного підприємства та інших організаційно-правових форма власності, з метою легальної господарської діяльності.

Держава зобов’язує кожну людину або групи осіб реєструвати бізнес, з метою його контролю і збору податків.

Розглянемо кілька основних організаційно-правових форм власності:

Однією з найпопулярніших організаційно-правових форм ведення бізнесу є Товариство з обмеженою відповідальністю. Товариство з обмеженою відповідальністю – це юридична особа, яка несе свою відповідальність перед кредиторами лише статутним капіталом. Тому таку назву – обмежена відповідальність. Чим хороша дана форма бізнесу? Якщо ви займаєтеся бізнесом, взяли кредит, організували свою роботу, але через деякий час в компанії почалися фінансові труднощі через непередбачені обставини. Причиною цього може бути падіння курсу валют, падіння попиту на продукцію або послугу, банкрутство контрагента, який був ключовим платником, інше. Якщо на ваш бізнес подають позови, в зв’язку з невиплатою зобов’язань за договорами оренди, надання послуг, то компанія відповідає перед контрагентами і кредиторами лише своїм статутним капіталом. Це говорить про те, що все майно, яке належить вашому товариству з обмеженою відповідальністю заарештовують і воно продається на аукціоні, а виручені гроші йдуть в рахунок погашення заборгованості перед контрагентом і кредиторами.

Реєстрація бізнесу в Україні оподаткування.

Товариство з обмеженою відповідальністю може працювати на таких видах оподаткування:

1. – це загальна система оподаткування. Загальна система оподаткування в бізнесі працюють таким чином – компанія отримують дохід, потім вважається витрати компанії, від доходів віднімаються витрати і виходить прибуток, після цього компанія повинна заплатити 18% від прибутку, яка була отримана протягом року.

2. Спрощена система оподаткування, або Єдиний податок. Єдиний податок для товариства з обмеженою відповідальністю становить 5%. Оплата 5% стягується з усього обороту компанії за звітний період. Як правило, звітним період є квартал.

3. Податок на додаткову вартість, ПДВ. Податок на додаткову вартість – це один з найважчих видів оподаткування. Як правило кредит ПДВ дуже часто забирають у компанії, тобто позбавляють компанію компенсацій і необхідно здійснити додаткові розрахунки в бюджет країни. Одним з основних джерел доходів є сплата юридичними особами, фізичними особами податку на додаткову. Цей цікавий вид оподаткування придумали французи, а потім був узятий в використання практично всіма країнами світу.

4. Комбінація податку на прибуток і ПДВ. В даному випадку платник податків сплачує податок на прибуток в розмірі 18% і ПДВ в розмірі 20%.

5. Комбінація спрощеної системи оподаткування, тобто єдиного податку та податку на додаткову вартість. В даному випадку платник податків сплачує 20% ПДВ і 4% єдиного податку від обороту.

Одним з найбільш поширених видів реєстрації бізнесу в Україні є реєстрація фізичної особи підприємця. Дана форма власності є найпростішою в документообігу і формуванні бухгалтерської звітності.

Зареєструвати бізнес в Україні як підприємець.

Існують такі види і оподаткування для фізичних осіб підприємців:

1. ФОП першої групи на Єдиному податку. Даний вид бізнесу є одним з найпростіших і елементарних, він призначений для ведення господарської діяльності на ринках, тобто торгівля приватних підприємців на ринку з лотків. При цій формі ведення бізнесу, підприємець платить виплати ЄСВ, тобто пенсійний фонд і Єдиний податок.

2. ФОП на 2 групі єдиного податку. Дана форма бізнесу передбачають ведення господарської діяльності в галузі торгівлі та надання послуг. Варто зауважити, що торгувати дана форма бізнесу може з фізичними особами та юридичними особами. Надавати послуги на 2 групі єдиного податку можна тільки фізичним особам.

3. Фізична особа підприємець на Єдиному податку 3й групи. Дана форма бізнесу дозволяє виробляти товар, надавати послуги і торгуватися з усіма видами осіб, тобто з фізичними особами та юридичними особами. На сьогоднішній день фізичні особи підприємці на 3 групи платять ставку ЄСВ і 5% єдиного податку.

Це основні форми ведення бізнесу в Україні, які найчастіше затребувані.

Наша компанія Факторія Груп вже багато років займається реєстрацією бізнесу в Києві і Україні і надає в цій області якісні послуги. Також ми надаємо комплекс бухгалтерських послуг для будь-яких форм бізнесу.

Звертайтеся в нашу компанію, ми завжди будемо раді допомогти надання послуги реєстрації ТОВ і надання бухгалтерських послуг.

Scroll to top