Реєстрація філії ТОВ в Києві за 1000 грн.

Понад 50 наших клієнтів успішно зареєстрували філії своїх підприємств.

Кожна справа починається з чогось маленького і при сприятливому розкладі починає виходити на новий рівень, а саме розширяться і розвиватися. Одним з варіантів збільшення масштабності бізнесу є створення філій. Українське законодавство дозволяє відкриття на території своєї країни філій не тільки вітчизняних підприємств, а й зарубіжних.

Філії (їх ще називають представництвами) створюються юридичними особами (компаніями, або підприємствами), які надають в їх користування своє майно і створюють основні правила і положення їх існування і функціонування. Вони не є окремими підприємствами, а тільки частиною основного. На чолі філії варто керівник, який призначається тим же юридичною особою. Всі податки і державні збори оплачуються представництвами самостійно, під контролем їх засновників.

Реєстрація філії ТОВПро рішення створення філії повідомляють протоколом зборів (якщо це рішення було прийнято колективно), або наказом (якщо дане рішення було прийнято одноосібно керівною особою). Також, потрібно затвердити сама назва філії і визначити, які функції він буде виконувати. Назва повинна відображати те, що він є частиною якогось основного юридичної особи, а також, містити такі слова, як «Представництво», «Філія» та ін.

Далі, уповноважений представник повинен відправити державному реєстратору заповнену реєстраційну форму, в якій буде повідомлятися про створення підрозділу. Важливо пам’ятати, що реєстрація філії має суттєві відмінності від реєстрації новоутвореного юридичної особи (особливо якщо він відкривається на території іншої країни). При реєстрації філії потрібно дотримуватися чіткої послідовності і точності, тому краще всього звернутися за допомогою до фахівців, які як ніхто знаються на цій справі.

Для того, щоб успішно провести процедуру реєстрації філії, потрібно надати пакет необхідних документів, а саме: свідоцтво, яке підтверджує реєстрацію основного підприємства; довідку ЄДРПОУ; статут основного підприємства; копії паспортів, які належать директору основного підприємства; договір оренди приміщення під філію. У тому випадку, якщо всі ці дані подаються уповноваженою особою, то потрібно також надати свій паспорт і документ, який свідчить про правомочність його дій. Якщо хоч один з перерахованих вище документів не буде надано, то ви можете отримати відмову в реєстрації.

Вся інформація в документах повинна подаватися виключно державною мовою. Реєстраційна картка повинна бути заповнена друкованими літерами, або ж машинописним текстом.

Слід пам’ятати, що при отриманні відмови гроші, заплачені за державний збір, не повертаються. Якщо таке трапилося, і ваша заявка на реєстрацію була відхилена, то вас буде відразу ж повідомлено про це спеціальним повідомленням, в якому буде вказана і сама причина відмови. У такому випадку, ви можете виправити всі «вади» в документах і подати заявку знову. Якщо з документами все буде добре і реєстрація буде дозволена, то ви теж будете сповіщені про це.

Ціна і терміни реєстрації філії безпосередньо залежать від того, де він буде розташовуватися (в Україні, або в якийсь іншій країні). Наприклад, якщо ви хочете відкрити представництво за кордоном, то це займе близько 60 днів, а один державний збір буде коштувати вам близько 2500 $. Якщо ж ви все таки вирішили відкрити своє представництво на території іншої країни, то вам потрібно буде підготувати такі документи, як заяву на реєстрацію; банківську виписку з країни, де знаходиться зареєстрована контора; довідку з банку, в якому компанія має свій рахунок.

Однією з послуг, що надаються нашої юридичної компанії є реєстрація філії за адекватною ціною. Ми готові допомогти вам зробити своє життя ширше і яскравіше. Для нас немає нічого неможливого! Зателефонувавши нам, ви гарантовано отримаєте всю детальну інформацію та відповіді на питання, що цікавлять. Наші менеджери завжди намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта і нададуть повну консультацію по реєстрації філії. З вами будуть працювати справжні фахівці, що мають великий досвід роботи і які допоможуть зробити все швидко і якісно. Протягом всієї нашої роботи ми отримували тільки позитивні відгуки і тому ви можете повністю на нас покластися. Всі процедури проводяться чисто і легально, не порушуючи законів України. Протягом всього процесу реєстрації, ми надамо вам наше професійне супровід. На нашому сайті ви знайдете всю детальну інформацію. Будемо раді кожному з вас! Ви обов’язково залишитеся дуже задоволені нашою роботою. Ми зробимо все, щоб виправдати вашу довіру!

Для замовлення послуги Реєстрація філії ТОВ звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Догори