Реєстрація Громадської організації Київ ціна  під ключ 3500 грн.

Зареєструвати ГО від 3 робочих днів.

Реєстрація Громадської організації – це юридична послуга, що забезпечує комплекс інформаційного і юридичного супроводу, щоб зареєструвати Громадську організацію. Створення Громадської організації – це реєстрація діяльності товариства людей, які здійснюють діяльність в певному напрямку.

Інформація необхідна нашим фахівцям для реєстрації Громадської організації:

паспортні дані та ІПН Учасників.

назва Громадської організації.

юридична адреса Громадської організації.

органи управління Громадської організації, їх повноваження і терміни обрання.

Документи, які Ви отримаєте після реєстрації Громадської організації:

Статут Громадської організації.

Протокол про рішення реєстрації Громадської організації.

Печатка Громадської організації.

Довідку про неприбутковість Громадської організації.

Виписка (Свідоцтво про реєстрацію) з відміткою про реєстрацію в Податковій, Статистикою, ПФ.

Опис з кодом для доступу до інформації в ЄДР.

Вартість реєстрації громадської організації в Києві – 3500 грн

Додатково оплачується:

печатка – 250 грн.

статус неприбутковості 500 грн. (Реєстрація громадської організації в податковій до 30 днів).

Реєстрація Громадської організації замовити зараз – 0932002011

 

Що таке Громадська організація в Україні?

Реєстрація Громадської організаціїВ першу чергу, Громадська організація – це об’єднання громадськості у вигляді юридичної особи зі статусом неприбутковості. У Громадській організації є свій Статут, цілі і завдання, згідно з якими вони здійснюють свою діяльність.

Громадська організація реєструється з метою легалізації громадської діяльності групи осіб. Свого роду, реєстрація Громадської організації для держави – це розуміння напрямку вашої діяльності і її контроль в певних рамках.

Засновниками громадської організації можуть бути фізичні особи в числі від двох осіб у віці від вісімнадцяти років. Винятком є ​​молодіжні та дитячі організації, членами яких можуть бути особи від 14 років. Так само є Громадський союз, який може створюватися юридичними особами та фізичними особами.

Мета і завдання Громадської організації – це рішення громадських питань. Витяг прибутку з діяльності Громадської організації неприпустимо. Отримання матеріальних благ можливо лише у вигляді благодійних пожертв.

Для реалізації своїх завдань, Громадська організація формує органи управління. Для вирішення матеріальних питань члени Громадської організації переводять на рахунок громадської організації членські внески або залучають фінансові пожертвування.

Де можна переглянути список зареєстрованих  громадських організацій – Єдиний реєстр громадських формувань.

Як зареєструвати Громадську організацію в Києві і Україні?

Реєстрація Громадської організації здійснюється державним органом реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців з попередньою подачею документів до Міністерства Юстиції України. Створення Громадської організації проводиться на Зборах засновників шляхом розробки і затвердження Статуту, підписанням протоколу зборів з подальшою подачею документів до Міністерства Юстиції.

Вимоги до протоколу про реєстрацію Громадської організації.

У протоколі повинна відображатися інформація: про дату і місце проведення Зборів Учасників; паспортні дані осіб, що брали участь у Зборах Учасників; про рішення створити Громадську організацію з цілями і завданнями; про найменування ГО; про затвердження Статуту ГО; про органах управління ГО; про обрання особи, яка представлятиме інтереси ГО перед державою та іншими особами; про обрання особи, яка буде реєструвати ГО.

Вимоги до Статуту Громадської організації.

У Статуті Громадської організації повинні відображатися:

1. Найменування.

2. Мета і напрям діяльності.

3. Порядок вступу в Громадську організацію, зобов’язання учасників.

4. Повноваження керівника, вищого органу управління, порядок їх формування, зміна складу, терміни повноважень.

5. Періодичність зборів і процедури прийняття рішень керівними органами. 6. Порядок звітності керівних органів об’єднання перед учасниками.

7. Процедура оскарження рішень, дій та бездіяльності керівних органів Громадської організації і розгляд скарг.

8. Джерела фінансування та порядок використання коштів та іншого майна.

9. Порядок формування філій.

10. Порядок внесення змін до Статуту.

11. Порядок ліквідації Громадської організації.

Реєстрація громадської організації в податковій.

Останнім єтапом реєстрації громадської організації зі статусом неприбутковості – є реєстрація в податковій та  отримання статуту неприбутковості. Для отримання статусу неприбутковості потрібно подати документи до контролюючих органів. Статею 133, пункт 133.4  ПКУ визначені умови згідно яких ГО може буди включено до Реєстру неприбуткових установ та організацій України.

Реєстрація Громадської організації замовити зараз – 0932002011

Реєстрація Громадської організації Київ Громадські організації, зареєстровані, як юридичні особи зобов’язані вести бухгалтерський і податковий облік відповідно до законодавства.

Загальні вимоги до реєстрації Громадської організації наведені відповідно до Закону України «Про Громадські організації».

Звертайтеся в юридичну фірму Факторія Груп, щоб реєстрація Громадської організації в Києві була реалізована на високому рівні. Так само, реєстрація ТОВ якісно і надійно.

Для замовлення послуги Реєстрація  Громадської Організації зі статусом юридичної особи звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

Мы специализируемся на следующих услугах:

Догори