Реєстрація некомерційної організації

Реєстрація некомерційної організації – це створення юридичного суб’єкта, метою діяльності якого не є отримання прибутку, а виконання будь-яких завдань, які не суперечать чинним законам України.

Регистрация некоммерческой организацииЗа останні кілька років реєстрація неприбуткових організацій набрала неймовірних обертів. Найбільш частою метою функціонування некомерційних організацій, є надання будь-яких соціальних чи консультаційних послуг для громадськості. Некомерційні організації, надають послуги з таких видів діяльності:

Благодійна допомога;
Освітні та просвітницькі фонди;
Культурні програми і інше.
Якщо Клієнт бажає займатися громадською чи некомерційній сфері діяльності, то йому необхідно зареєструвати свою неприбуткову організацію. Чим би не займалася організація, всі її дії повинні бути описані в Статуті, який є головним документом, що регулює всю діяльність.

Проходження реєстрації некомерційної організації

У нашій країні процес реєстрації відбувається для різноманітних фондів або організацій. Наприклад, клієнт може зареєструвати громадську чи релігійну організацію, благодійний або соціальний фонд і багато іншого. Також передбачається і реєстрація асоціацій, спілок, об’єднань та інших видів. Через це Клієнт повинен надати державі повну інформацію про те, чим конкретно буде займатися компанія, які послуги надавати. Завдяки цьому компанії виноситься ухвала-фонд, організація, союз та інше. Варто ще раз згадати, що всі дані повинні бути описані в Статуті.

Головні характеристики НКО

Можна виділити ряд характеристик, які варто враховувати при реєстрації некомерційної організації:

Присутність відповідальної особи (потрібно для того, щоб забезпечити і реалізувати свої права, а також для можливості використовувати державні пільги);
Головне завдання, яке виконує компанія-це неотримання доходу;
У разі отримання доходу гроші повинні розподілятися не між засновниками некомерційної організації;
При недотриманні даних умов можлива втрата статусу неприбуткової компанії і до людей, які заснували її, можуть виникнути питання у податковій.

Як проходить реєстрація некомерційної організації.

регистрация некоммерческой организации Необхідно розглянути деякі юридичні формальності, які є важливою складовою реєстрації некомерційної організації. Виходячи з українських законів, реєстрація подібної організаційно-правової форми власності може виконуватися як у формі юр. особи, так і без нього. Виходячи з юридичної практики, ми рекомендуємо все-таки зареєструвати юр. особа, це дасть більше можливостей використовувати свої права. Однак, варто зазначити, що реєстрація неприбуткової організації без статусу юр. особи буде простіше, для цього необхідно всього лише легалізувати її в реєстраційному органі. Якщо ж ви хочете залучити особа відповідальна, то крім легалізації, знадобиться ще і реєстраційна процедура в адміністрації, в районі, де функціонує компанія. В даному випадку процес буде тривалішим, але в підсумку з’явиться більше можливостей.

Які етапи реєстрації некомерційної організації:

В першу чергу Вам варто визначитися з тим, яким саме питаннями буде займатися неприбуткова організація, для яких цілей ви її створюєте і за що вона буде відповідати. Після цього необхідно почати збір необхідної документації, тут без допомоги фахівця точно не обійтися. Так відбувається тому, що крім звичайних документів, які найчастіше необхідно пред’являти, потрібно зібрати ще ряд незвичайних, про які Вам і розповість юрист при особистій зустрічі. В першу чергу, ми говоримо про Статут будь-якої компанії, який є головним документом. З нашого досвіду можна сміливо сказати про те, що всю документацію для проходження етапів реєстрації необхідно збирати дуже уважно. Після того, як необхідна документація, Ви можете приступати до проходження етапів реєстрації компанії. Така справа також краще довірити фахівцеві.

Наша компанія і фахівці, що працюють в ній, допоможуть Вам з такими важливими моментами:

Підготовка документів, необхідних для реєстрації;
Подати документацію для реєстрації;

Отримати виписку з ЄДР;

Постанова на облік в ГФС;

Постанова на облік в фондах;

Виготовити печатку.

Ознайомтеся з послугою реєстрація ТОВ в Києві

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Для замовлення послуги Реєстрація некомерційної організації звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Догори