Реєстрація офшорних компаній

Нестабільна економічна ситуація, постійні зміни нашого законодавства, його недосконалість, змушують бізнес балансувати на грані ліквідації та банкрутства, саме тому, бізнесмени шукають шляхи зниження податкового навантаження і полегшення способів ведення підприємницької діяльності. Одним з виходів у ситуації, що склалася є переклад частини бізнесу, або його цілком в офшорні зони. Це дасть можливість комфортного ведення бізнесу, вихід на міжнародні ринки, не замислюючись про величезні податки, і при всьому цьому, використовувати переваги систем оподаткування інших держав.

Наша фірма допоможе Вам зареєструвати офшорну компанію і оптимізувати свій бізнес. Так перевагою компаній, зареєстрованих в офшорних зонах, є:

– вони не оподатковуються;

– їм не потрібно надавати в державні органи бухгалтерську і фінансову звітність;

– в таких компаніях не проводять обов’язковий аудит;

Офшори – це країни, законодавство яких дозволяє застосовувати різного роду пільги нерезидентним компаніям.

Реєстрація офшорних компаній дозволяє використовувати «номінальний сервіс» і «трастове управління». Це означає, що офіційним директором і акціонерами є жителі офшорної території, на якій зареєстрована компанія, також, вони числяться в податкових і державних базах. Інформація про справжні власників і керівників є прихованою, і не числиться державних регістрах, і навіть за офіційним запитом дізнатися її неможливо.

Всі ці фактори і відрізняють класичний офшор від інших пільгових оподатковувань.

За самим терміном «офшор» розуміється спеціальна офшорна економічна зона (країна), де оподаткування і подача, будь-якої звітності відсутня.

Завдяки тому, що такі юрисдикції тримають подібного роду регістри закритими, ведення бізнесу на їх території є безпечним і анонімним. Крім цього, офшорні компанії бувають і посередниками в різних угодах, які переносять процес оподаткування в зону безподаткову.

Завдяки реєстрації своєї компанії в офшорній зоні, можна вести найрізноманітнішу підприємницьку діяльність по всьому світу, значно скорочуючи податкове навантаження на власний бізнес.

Прийнявши рішення про реєстрацію своєї компанії в офшорній зоні, слід ретельно вивчити всі моменти і нюанси, а також вдало вибрати офшорну юрисдикцію для подальшої реєстрації, а це в більшості випадків залежить від специфіки і виду діяльності підприємства.

Але щоб уникнути всіх клопоту зі збором необхідної інформації, її вивченням і тяганини з безпосередньою реєстрацією компанії в офшорі, рекомендуємо, звернеться до фахівців. Наші кваліфіковані співробітники допоможуть Вам у цій нелегкій справі. Ми надамо консультацію детальним описом існуючих офшорних зон і підберемо найбільш підходящу для реєстрації Вашої компанії.

Сам процес реєстрації з нашою допомогою проходить етапи:

– консультація. На цьому етапі можливо навіть оформити підприємство. Тут наш юрист допоможе визначити проблемні моменти і запропонувати способи їх вирішення. Зазвичай, під час такої консультації визначається юрисдикція і потрібні додаткові послуги (відкриття банківських рахунків, створення довіреностей, необхідність номінальних акціонерів, директорів і т. Д.);

– регістрація компанії. Завдяки великій кількості по всьому світу партнерів і налаштованому механізму, сам процес реєстрації займе невеликий проміжок часу, і замовник отримає необхідний пакет документів вже зареєстрованої офшорній компанії;

– подальше обслуговування. Після вдалої реєстрації компанії, і того, як замовник отримає свій пакет документів, офшорну компанію необхідно якісно обслуговувати і підтримувати у відмінному стані. Ми надаємо послуги з встановлення юридичної адреси, послуги номінальних акціонерів і директорів, допоможемо відкрити особисті банківські рахунки.

Дуже важливим моментом є те, що юридична і фізична особа може зареєструвати офшорну компанію тільки при наявності ліцензії. Наша компанія має відповідну ліцензію, і може займатися подібного роду діяльністю, тому, ми швидко і юридично правильно здійснимо реєстрацію Вашої офшорної компанії. Ми складемо повний пакет реєстраційних документів, які будуть відповідати міжнародним стандартам. Наші фахівці здійснять процедуру законно, і зареєструють Вашу організацію на легальних правах.

З нами Ви вирішите всі питання по реєстрації своєї офшорної компанії без проблем і максимально швидко.

Scroll to top