+38093 200 20 11 +38098 877 80 71
Офис: г. Киев. ул. А. Довженка, 12А, офис 312 info@faktoria-group.com.ua

Реєстрація офшорних компаній

Реєстрація офшорних компаній

Нестабільна економічна ситуація, постійні зміни нашого законодавства, його недосконалість, змушують бізнес балансувати на грані ліквідації та банкрутства, саме тому, бізнесмени шукають шляхи зниження податкового навантаження і полегшення способів ведення підприємницької діяльності. Одним з виходів у ситуації, що склалася є переклад частини бізнесу, або його цілком в офшорні зони. Це дасть можливість комфортного ведення бізнесу, вихід на міжнародні ринки, не замислюючись про величезні податки, і при всьому цьому, використовувати переваги систем оподаткування інших держав.

Наша фірма допоможе Вам зареєструвати офшорну компанію і оптимізувати свій бізнес. Так перевагою компаній, зареєстрованих в офшорних зонах, є:

– вони не оподатковуються;

– їм не потрібно надавати в державні органи бухгалтерську і фінансову звітність;

– в таких компаніях не проводять обов’язковий аудит;

Офшори – це країни, законодавство яких дозволяє застосовувати різного роду пільги нерезидентним компаніям.

Реєстрація офшорних компаній дозволяє використовувати «номінальний сервіс» і «трастове управління». Це означає, що офіційним директором і акціонерами є жителі офшорної території, на якій зареєстрована компанія, також, вони числяться в податкових і державних базах. Інформація про справжні власників і керівників є прихованою, і не числиться державних регістрах, і навіть за офіційним запитом дізнатися її неможливо.

Всі ці фактори і відрізняють класичний офшор від інших пільгових оподатковувань.

За самим терміном «офшор» розуміється спеціальна офшорна економічна зона (країна), де оподаткування і подача, будь-якої звітності відсутня.

Завдяки тому, що такі юрисдикції тримають подібного роду регістри закритими, ведення бізнесу на їх території є безпечним і анонімним. Крім цього, офшорні компанії бувають і посередниками в різних угодах, які переносять процес оподаткування в зону безподаткову.

Завдяки реєстрації своєї компанії в офшорній зоні, можна вести найрізноманітнішу підприємницьку діяльність по всьому світу, значно скорочуючи податкове навантаження на власний бізнес.

Прийнявши рішення про реєстрацію своєї компанії в офшорній зоні, слід ретельно вивчити всі моменти і нюанси, а також вдало вибрати офшорну юрисдикцію для подальшої реєстрації, а це в більшості випадків залежить від специфіки і виду діяльності підприємства.

Але щоб уникнути всіх клопоту зі збором необхідної інформації, її вивченням і тяганини з безпосередньою реєстрацією компанії в офшорі, рекомендуємо, звернеться до фахівців. Наші кваліфіковані співробітники допоможуть Вам у цій нелегкій справі. Ми надамо консультацію детальним описом існуючих офшорних зон і підберемо найбільш підходящу для реєстрації Вашої компанії.

Сам процес реєстрації з нашою допомогою проходить етапи:

– консультація. На цьому етапі можливо навіть оформити підприємство. Тут наш юрист допоможе визначити проблемні моменти і запропонувати способи їх вирішення. Зазвичай, під час такої консультації визначається юрисдикція і потрібні додаткові послуги (відкриття банківських рахунків, створення довіреностей, необхідність номінальних акціонерів, директорів і т. Д.);

– регістрація компанії. Завдяки великій кількості по всьому світу партнерів і налаштованому механізму, сам процес реєстрації займе невеликий проміжок часу, і замовник отримає необхідний пакет документів вже зареєстрованої офшорній компанії;

– подальше обслуговування. Після вдалої реєстрації компанії, і того, як замовник отримає свій пакет документів, офшорну компанію необхідно якісно обслуговувати і підтримувати у відмінному стані. Ми надаємо послуги з встановлення юридичної адреси, послуги номінальних акціонерів і директорів, допоможемо відкрити особисті банківські рахунки.

Дуже важливим моментом є те, що юридична і фізична особа може зареєструвати офшорну компанію тільки при наявності ліцензії. Наша компанія має відповідну ліцензію, і може займатися подібного роду діяльністю, тому, ми швидко і юридично правильно здійснимо реєстрацію Вашої офшорної компанії. Ми складемо повний пакет реєстраційних документів, які будуть відповідати міжнародним стандартам. Наші фахівці здійснять процедуру законно, і зареєструють Вашу організацію на легальних правах.

З нами Ви вирішите всі питання по реєстрації своєї офшорної компанії без проблем і максимально швидко.