Реєстрація ОСББ цiна вiд 8000 грн

Порядок реєстрації ОСББ. Як зареєструвати ОСББ / ОСББ?

АлександрТелефонуйте та консультуйтеся, задайте питання по телефону: 0636987989, 0988953030 Олександр. Послуги реєстрації ОСББ під ключ.

Зараз в країні проходити реформа житлово-комунального господарства, згідно з якою жителі багатоквартирних будинків повинні або створити ОСББ, або знайти кваліфікованого управителя і укласти з ним договір про співпрацю.

Реєстрація ОСББОб’єднання співвласників багатоквартирних будинків має багато переваг:

– сприяє вдосконаленню відносин і розвитку конкуренції на житлово-комунальному ринці;

– члени об’єднання можуть самостійно створювати кошторис на утримання будинку, для ремонту або модернізації будинку, а також встановлення енергозберігаючих систем;

– учасники об’єднання можуть самостійно вибирати, створювати штатний розклад і склад працівників, які будуть обслуговувати будинок. Встановлювати працівникам заробітну плату, і відмовлятися від їхніх послуг, якщо вони не якісні;

– ОСББ може отримати в приватну власність або в довгострокове користування прибудинкову територію, а це в свою чергу захистить Вас від появи на ній небажаних будівель;

– після того, як ОСББ візьме будинок на баланс, можна здавати в оренду допоміжні приміщення і отримувати за це гроші, які підуть на поліпшення будинку;

– ОСББ – це юридична особа, і воно може брати кредити на потреби об’єднання;

– приватизація нежитлових приміщень можлива тільки за згоди ОСББ. Також, першочергове право викупу має ОСББ;

– Завдяки прозорості та фінансового контролю за використанням коштів збільшується кількість сумлінних платників.

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків – це неприбуткова організація, і не має на меті одержання прибутку, тому всі кошти йдуть на поліпшення будинку і прибудинкової території.

Наша компанія пропонує Вам допомогу у виборі форми управління будинком. На перший погляд це проста і легка процедура. Необхідно тільки скликати загальні збори, затвердити статут, вибрати голову ОСББ і його зареєструвати. Всі ці процедури прозорі і прості, але тільки коли Ви робите вже вкотре. Вперше у Вас буде виникати багато питань і непорозумінь. Ми допоможемо Вам пройти всі потрібні процедури і відповімо на всі виниклі питання, зареєструвати ОСББ в державних органах.

Ми знаємо, що реєстрація ОСББ – це трудомісткий і ретельний процес, який вимагає певних знань і навичок. Наші фахівці зроблять всю роботу за Вас, Вам не потрібно буде збирати всі необхідні довідки та документи, нудиться в довгих чергах і проходити всі кола державної реєстраційної системи.

Перед тим, як проводити реєстрацію в державних органах потрібно здійснити такі дії:

– створення ініціативної групи;

– скласти повний і точний реєстр членів ОСББ;

– скликання установчих зборів;

– провести установчі збори;

– скласти статут (або скористатися типовим) та підписати його (Статут затверджується головою зборів, але його підпис, повинен бути  засвідчений нотаріусом. Статут за Вашим бажанням можемо підготувати ми);

– підписати довіреність на представництво у справах реєстрації.

Ось і все, далі всіма справами займуться наші фахівці. Вони якісно і професійно зроблять всю роботу з оформлення пакету документів, потрібних для реєстрації ОСББ.

Ми самі складемо потрібні документи, які Ви будете використовувати для підготовки і проведення зборів. Вам не потрібно буде розробляти, будь-які документи, заповнювати реєстраційні картки та виконувати документальну роботу. Вам знадобиться дати нам вихідні дані і забезпечити потрібну кількість голосів жителів.

Для того, щоб ми здійснили реєстрацію ОСББ нам необхідно надати такі документи:

– протокол зборів засновників;

– два оригінали статуту ОСББ, які повинні бути підписані головою зборів засновників;

– список членів ОСББ;

– підписана довіреність для реєстрації ОСББ.

Слід зазначити, що прийняття будинку на баланс ОСББ можна здійснити тільки після державної реєстрації ОСББ.

Наша компанія надає такі послуги:

– юридична консультація з питань створення та реєстрації ОСББ;

– підготовка необхідного пакета документів і подання його в органи державної реєстрації;

– юридичний супровід реєстрації;

– супровід при відкритті особистого рахунку в банку;

– виготовлення печатки.

Термін реєстрації ОСББ – 10 р. днів.

Вартість послуги – від 8000 грн.

Додатково сплачуються:

  • нотаріальні послуги;
  • отримання довідки про неприбутковість.

Практика показує, що ОСББ, це альтернатива сучасної системи житлово-комунального господарства. При цьому, деякі органи місцевого самоврядування мають багато різних програм для підтримки і розвитку ОСББ, також такого роду об’єднання мають пільги, згідно із законом, вони звільнені від податку на прибуток від діяльності, яка націлена на поліпшення будинку.

 

Протокол про створення ОСББ завантажити.

Статут ОСББ шаблон завантажитиТиповий статут ОСББ.

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации
Scroll to top