+38093 200 20 11 +38098 877 80 71
Офис: г. Киев. ул. А. Довженка, 12А, офис 312 info@faktoria-group.com.ua

Реєстрація Представництва іноземної компанії

Реєстрація Представництва іноземної компанії

Реєстрація представництва іноземної компанії, фірми або організації (її відділень або філій), що здійснює свою господарську діяльність на території нашої країни завдання вельми важке. Одним з обов’язкових умов є те, що представництвам іноземних компаній обов’язково необхідно отримати акредитацію.

Компанія – нерезидент – не є юридичною особою України і самостійно не веде комерційної діяльності.

Реєстрація Представництва іноземної компаніїСтатус представництва іноземної компанії може дозволити отримати ряд податкових переваг і митних пільг. Крім цього, такими пільгами можна користуватися і на ринку України.

Перевагою реєстрації представництва іноземної компанії є те, що необхідність в отриманні дозволів на працевлаштування нерезидентів на території нашої країни відсутній.

Також, зареєструвати іноземне представництво в податкових органах як таке, що не веде господарську діяльність, в такому випадку, платити податки не потрібно. Тут представництво виступатиме від імені основного закордонного підприємства, представляти його інтереси у взаєминах з державними органами, клієнтами та партнерами.

Співробітники іноземці можуть бути прийнятими на роботу в іноземне представництво без оформлення, будь-яких дозволів, також, вони можуть отримати посвідку на проживання.

Наша компанія пропонує послуги для реєстрації представництв іноземних компаній. Наші професійні юристи оформлять всі швидко і грамотно.

Сама процедура складається з двох етапів:

здійснення реєстрації в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Мабуть, це самий важливий і важкий момент. Вся ця процедура займає близько 60 робочих днів, результатом чого є отримання свідоцтва про реєстрацію представництва іноземної компанії. Але з нашою допомогою Ви можете значно зменшите термін отримання цього свідоцтва;

реєстрація представництва в органах державної влади. На цьому етапі відбувається реєстрація в Єдиному державному реєстрі (результатом чого є отримання документального підтвердження), в фіскальних органах (результатом буде отримання довідки про те, що підприємство взято на облік як платник або неплатник податків), в Пенсійному фонді (результат – довідка про те , що Ви платник єдиного соціального внеску).

Наша компанія має великий досвід роботи в реалізації цих питань, пропонуємо Вам комплекс послуг з реєстрації представництв іноземних компаній. У пакет базових послуг входить:

юридична консультація з питань здійснення процедури реєстрації представництв іноземних компаній на території нашої держави;

складання та підготовка повного пакету документів, призначених для подачі в Міністерство економічного розвитку і торгівлі;

подача необхідних документів до Міністерства і отримання відповідного свідоцтва;

отримання документів з Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ);

отримання довідки про те, що підприємство є платником податків;

отримання довідки про те, що підприємство є платником єдиного соціального внеску;

виготовлення печаток і штампів.

Для здійснення процедури реєстрації нам необхідно надати документи:

письмову заяву з проханням зареєструвати іноземне представництво. Виконується на фірмовому бланку з підписом глави підприємства. У заяві потрібно вказати назву підприємства, юридична адреса, контактні дані, назву міста, в якому планується відкриття іноземного представництва, скільки іноземних громадян буде працювати в представництві, вид діяльності підприємства, назва обслуговуючого банку з номером особового рахунку. Така заява подається в оригіналі з нотаріально завіреними підписом глави підприємства.

свідоцтво про реєстрацію. Якщо подається копія, то вона повинна бути завірена нотаріусом. Якщо в Свідоцтві немає юридичної адреси, то потрібно ще уявити документ, де він буде вказано;

довідка від банку, що у фірми є відкритий особистий рахунок, з зазначенням його номера;

довіреність (в цьому випадку на співробітника нашої компанії) на виконання представницьких функцій із зазначенням делегованих повноважень;

в індивідуальних випадках можуть бути затребувані ще й додаткові документи, які необхідні для реєстрації.

Команда наших юристів обов’язково допоможе Вам створити і грамотно заповнити всі необхідні документи, надасть кваліфіковану консультацію по виниклих питань. Ми допоможемо вирішити будь-які проблемні ситуації на всіх стадіях реєстрації Вашого іноземного представництва.

Для замовлення послуги Реєстрація представництва іноземної компанії звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@www.faktoria-group.com.ua.

Так само ознайомтеся з послугою Реєстрація ТОВ в Києві.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!