Реєстрація Представництва іноземної компанії

Реєстрація представництва іноземної компанії, фірми або організації (її відділень або філій), що здійснює свою господарську діяльність на території нашої країни завдання вельми важке. Одним з обов’язкових умов є те, що представництвам іноземних компаній обов’язково необхідно отримати акредитацію.

Компанія – нерезидент – не є юридичною особою України і самостійно не веде комерційної діяльності.

Реєстрація Представництва іноземної компаніїСтатус представництва іноземної компанії може дозволити отримати ряд податкових переваг і митних пільг. Крім цього, такими пільгами можна користуватися і на ринку України.

Перевагою реєстрації представництва іноземної компанії є те, що необхідність в отриманні дозволів на працевлаштування нерезидентів на території нашої країни відсутній.

Також, зареєструвати іноземне представництво в податкових органах як таке, що не веде господарську діяльність, в такому випадку, платити податки не потрібно. Тут представництво виступатиме від імені основного закордонного підприємства, представляти його інтереси у взаєминах з державними органами, клієнтами та партнерами.

Співробітники іноземці можуть бути прийнятими на роботу в іноземне представництво без оформлення, будь-яких дозволів, також, вони можуть отримати посвідку на проживання.

Наша компанія пропонує послуги для реєстрації представництв іноземних компаній. Наші професійні юристи оформлять всі швидко і грамотно.

Сама процедура складається з двох етапів:

здійснення реєстрації в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Мабуть, це самий важливий і важкий момент. Вся ця процедура займає близько 60 робочих днів, результатом чого є отримання свідоцтва про реєстрацію представництва іноземної компанії. Але з нашою допомогою Ви можете значно зменшите термін отримання цього свідоцтва;

реєстрація представництва в органах державної влади. На цьому етапі відбувається реєстрація в Єдиному державному реєстрі (результатом чого є отримання документального підтвердження), в фіскальних органах (результатом буде отримання довідки про те, що підприємство взято на облік як платник або неплатник податків), в Пенсійному фонді (результат – довідка про те , що Ви платник єдиного соціального внеску).

Наша компанія має великий досвід роботи в реалізації цих питань, пропонуємо Вам комплекс послуг з реєстрації представництв іноземних компаній. У пакет базових послуг входить:

юридична консультація з питань здійснення процедури реєстрації представництв іноземних компаній на території нашої держави;

складання та підготовка повного пакету документів, призначених для подачі в Міністерство економічного розвитку і торгівлі;

подача необхідних документів до Міністерства і отримання відповідного свідоцтва;

отримання документів з Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ);

отримання довідки про те, що підприємство є платником податків;

отримання довідки про те, що підприємство є платником єдиного соціального внеску;

виготовлення печаток і штампів.

Для здійснення процедури реєстрації нам необхідно надати документи:

письмову заяву з проханням зареєструвати іноземне представництво. Виконується на фірмовому бланку з підписом глави підприємства. У заяві потрібно вказати назву підприємства, юридична адреса, контактні дані, назву міста, в якому планується відкриття іноземного представництва, скільки іноземних громадян буде працювати в представництві, вид діяльності підприємства, назва обслуговуючого банку з номером особового рахунку. Така заява подається в оригіналі з нотаріально завіреними підписом глави підприємства.

свідоцтво про реєстрацію. Якщо подається копія, то вона повинна бути завірена нотаріусом. Якщо в Свідоцтві немає юридичної адреси, то потрібно ще уявити документ, де він буде вказано;

довідка від банку, що у фірми є відкритий особистий рахунок, з зазначенням його номера;

довіреність (в цьому випадку на співробітника нашої компанії) на виконання представницьких функцій із зазначенням делегованих повноважень;

в індивідуальних випадках можуть бути затребувані ще й додаткові документи, які необхідні для реєстрації.

Команда наших юристів обов’язково допоможе Вам створити і грамотно заповнити всі необхідні документи, надасть кваліфіковану консультацію по виниклих питань. Ми допоможемо вирішити будь-які проблемні ситуації на всіх стадіях реєстрації Вашого іноземного представництва.

Для замовлення послуги Реєстрація представництва іноземної компанії звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Так само ознайомтеся з послугою Реєстрація ТОВ в Києві.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Догори