Реєстрація ТОВ з нерезидентом України ціна 2100 грн. під ключ

Реєстрація ТОВ з нерезидентом України – це юридична послуга по створенню Товариства з обмеженою відповідальністю із засновником нерезидентом України. Нерезидент України – це фізична особа іноземець.

Звертаємо вашу увагу, що нерезидент України не може бути спочатку директором компанії. Щоб стати керівником ТОВ, йому необхідно отримати дозвіл на роботу, отримати візу «D» і вид на проживання.

Як відбувається реєстрація підприємства з засновником нерезидентом України, етапи:

Перше, що необхідно зробити для нерезидента – це отримати ідентифікаційний податковий код в українській податковій. Юридична компанія Факторія Груп надає таку послугу для іноземців. Вартість отримання ІПН становить 700 грн. Додатково оплачуються послуги нотаріуса на довіреність 300 грн. Термін отримання ІПН в Україні становить 5 робочих днів з дати подання заявки. В довіреність на отримання ІПН можна прописати і доручення про реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю, що заощадить 300 грн. Але перед тим як зробити довіреність необхідно зробити переклад паспорта нерезидента України. Вартість переказу складає від 350 грн.

Відкрити підприємство з нерезидентом України за термінами займає 2-3 дні, з моменту отримання ІПН і перекладу паспорта. Після перекладу паспорта, йде підготовка статутних документів підприємства. Для підготовки статуту і протоколу нам потрібна наступна інформація:

– Назва компанії українською, російською та англійською мовами.

– Розмір статутного капіталу компанії від 1 грн.

– Юридична адреса ТОВ (наша компанія надає послугу надання юридичної адреси, ціна 3000 грн.).

– Напрямок діяльності або коди за КВЕД.

– Директор компанії (паспорт та ІПН).

Після підготовки статутних документів (статуту та протоколу компанії), вони засвідчуються нотаріально і подаються нашими юристами держреєстратору. Вся процедура реєстрації займає близько двох-трьох днів.

Вартість реєстрації ТОВ з нерезидентом без урахування вартості ІПН і перекладу паспорта:

Наші послуги 1600 грн.

Виготовлення печатки 250 грн.

Нотаріальне завірення статуту 250 грн.

Отримати Єдиний податок або ПДВ 500 грн.

Окремо оплачується:

Послуги з отримання ІПН 700 грн.

Нотаріальна довіреність на отримання ІПН 300 грн.

Переклад паспорта від 350 грн.

Звертайтеся в нашу компанію, щоб реєстрація ТОВ була ефективною і швидкою.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Scroll to top