Реєстрація ТОВ з одним єдиним засновником Київ ціна 1000 грн. Під ключ

Реєстрація ТОВ з одним засновником – це юридична послуга для фізичної особи, яка бажає вести бізнес як Товариство з обмеженою відповідальністю.

Реєстрація ТОВ з єдиним засновником є однією з поширених послуг, так як в деяких випадках, ведення бізнесу як приватний підприємець недоречно. Це може бути пов’язано з ризиками, з небажанням контрагентів працювати з підприємцями і інше. Одним з найбільших ризиків при роботі як підприємець є повна матеріальна відповідальність. У нашому законодавстві немає поняття процедури банкрутства підприємця або приватної особи. Мається на увазі, що людина завжди працює і отримує або прибуток або зарплату, в зв’язку з чим, з нього можна стягнути заборгованість. А ось ТОВ можна визнати банкрутом через суд і заборгованість анулюється.

Особливістю реєстрації ТОВ з одним засновником є те, що одна людина не може бути єдиним засновником в декількох підприємств з 100% частки. Для реєстрації потрібен ще один засновник, якщо ви є власником однієї компанії з 100% голосів. Варто відзначити, що в законі прописано про заснування, а не про участь. Слідує висновок, що один засновник може бути власником 100% голосів в іншій компанії, при наявності ще однієї зі 100% у власності, при купівлі підприємства. Іншими словами, ви можете купити 100% частки в готовій ТОВ і при цьому не порушуєте закон. Так само, немає санкцій за реєстрацію на вас, як на засновника, що заснував ще одну компанію зі 100% голосів. У разі необхідності, наші юристи зможуть допомогти у вирішенні питання реєстрації такої компанії.

Реєстрація ТОВ з одним засновником передбачає призначення директора. Згідно із законодавством, директором може бути як єдиний засновник, так і найманий співробітник. Якщо єдиний засновник працює в іншому місці і хоче бути директором у себе на підприємстві, його можна оформити директором на півставки.

Реєстрація підприємства з одним засновником вимагає визначення з назвою компанії. Назва повинна бути унікальною і не бути тотожною з іншими. Для перевірки назви, необхідно зайти на сайт Міністерства Юстиції і в режимі пошуку задати запит бажаної назви компанії. Система відразу видасть результат. Реєстрація фірми з одним засновником вимагає визначення з місцем знаходження компанії (юридичною адресою). Юридична адреса – це місце ведення діяльності компанії, нею може бути офіс або прописка засновника. У разі необхідності, наша компанія надає послуги предостваленія юридичної адреси.

Статутний капітал ТОВ може бути сформований як майном, так і грошовими коштами. Сема статутного капіталу не лімітується. Це може бути і одна гривня і мільйони.

Юридична компанія Факторія Груп надає послуги реєстрації ТОВ вже більше п’яти років. Ми якісно надамо вам послугу реєстрації в зазначені терміни. Для реєстрації ТОВ з одним учасником, нам необхідні наступні документи:

– паспорт

– індивідуальний податковий номер засновника

Інформація, необхідна нашим юристам:

– назва ТОВ на укр. рос. англ. мовах (достатньо української).

– юридична адреса (наша компанія надає таку послугу).

– розмір статутного капіталу (від 1 грн.).

– система оподаткування.

– сфера діяльності або коди за КВЕД (наші юристи надають сприяння в підборі кодів).

Термін реєстрації ТОВ з одним засновником становить 2 робочих дня. Терміни постановки на одну з систем оподаткування відповідно до законодавства. Отримання статусу платника податку на прибуток здійснюється з дати реєстрації ТОВ автоматично. Ставка податку на прибуток становить 18%. Єдиний податок або Спрощений податок зі ставкою 5% від обороту можна отримати з дати реєстрації за умови, що заявка подана протягом десяти днів з моменту реєстрації підприємства. Витяг з реєстру платників єдиного податку можна отримати через десять днів з дати подачі заяви. ПДВ можна отримати з першого числа наступного місяця, за умови подачі заяви на податок за двадцять днів до кінця місяця. Ставка ПДВ становить 20%. ПДВ працює як з Податком на прибуток, так і з Єдиним податком. Існує особливість роботи на Єдиному податку з ПДВ. Ці два види оподаткування не можна отримати в один квартал.

Реєстрація ТОВ з одним засновником ціна:

– винагорода нашої компанії – 1000 грн

– нотаріальні витрати 550 грн.

– виготовлення печатки 250 грн.

– отримання Єдиного податку 500 грн.

– отримання ПДВ 500 грн.

Після реєстрації ТОВ з одним засновником директор компанії отримає пакет документів: статут, опис, виписку, печатка, нотаріальну довіреність, витяг з реєстру платників податків. Так само, директору необхідно відкрити розрахунковий рахунок в будь-якому банку України. Для цього будуть потрібні документи, передані нашою компанією і картки підписів завірені нотаріально. Ця послуга оплачується окремо у нотаріуса.

Звертайтеся в нашу компанію, реєстрація ТОВ з нами принесе тільки задоволення.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

Scroll to top