Реєстрація ТОВ з засновником нерезидентом юридичною особою в Україні Київ ціна 

Реєстрація ТОВ з  нерезидентом ЮО

Реєстрація ТОВ з засновником нерезидентом юридичною особою – це юридична послуга з реєстрації бізнесу в Україні. Реєстрація ТОВ з нерезидентом юрособою вимагає підготовки цілого пакету документів. Давайте розглянемо, що необхідно для реєстрації ТОВ з нерезидентом.

Щоб зареєструвати ТОВ з нерезидентом в Україні, нашим юристам необхідний такий пакет документів з боку засновника юридичної особи:

  1. Свідоцтво про реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю засновника або Витяг з реєстру юридичних осіб;
  2. протокол з рішенням про заснування ТОВ в Україні та інформацією про уповноваження особи, яка буде підписувати в Україні статутні документи від імені засновника;
  3. довіреність від засновника для підписання документів в Україні. Якщо засновник-нерезидент зареєстрований в країні, яка входить в смоктав підписантів Гаазької конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, від 5 жовтня 1961 року », то досить документи завірити нотаріально. Якщо країна засновника нерезидента не підписувала Гаазьку конвенцію, то документи необхідно апостилювати.

Після того, як документи засновника нерезидента будуть апостилізовані, їх можна передавати в Україну повіреному і перекладати українською мовою. Після перекладу документів можна переходити до наступного кроку реєстрації ТОВ з нерезидентом юридичною особою.

Реєстрація підприємства з нерезидентом юридичною особою, необхідна інформація:

– Назва компанії українською, російською та англійською мовами;

– Розмір статутного капіталу компанії;

– Паспорт та ІПН директора фірми;

– Сфера діяльності або коди за класифікатором КВЕД;

– Юридична адреса підприємства.

Наші юристи допоможуть підібрати назву компанії, щоб переглянути його на унікальність. Що стосується труднощів в підборі кодів за класифікатором видів економічної діяльності, ми так само зможе допомогти у вирішенні даного питання. Якщо необхідні послуги з надання юридичної адреси, наша компанія також сприяє у вирішенні цього питання.

Вартість реєстрації ТОВ з засновником нерезидентом в нашій компанії становить 2500 грн. Додатково оплачуються послуги виготовлення печатки близько 250 грн., Нотаріальне завірення статуту близько 400 грн. і протоколу компанії близько 400 грн.; вартість перекладу документів індивідуальна, в залежності від кількості символів на документах.

Термін реєстрації ТОВ з моменту підписання документів у нотаріуса складає 2 робочих дні. Можуть виникнути затримки, якщо не працює база реєстру юридичних осіб. Після реєстрації, ви отримуєте пакет документів, до переліку яких входять: виписка, опис, статут, протокол, печатка, витяг з реєстру платників податку.

Після реєстрації ТОВ, необхідно подати документи на вибір однієї з систем оподаткування. ТОВ може працювати на податок на прибуток на загальних підставах, який становить 18% від прибутку; на Єдиному податку, який складає 5% від загального обороту компанії; ПДВ – 20%. ПДВ працює як з Єдиним податком, так і з Податком на прибуток на загальних підставах. В податкові на прибуток немає ні свідоцтв ні витягів.

Після реєстрації ТОВ з нерезидентом, директор компанії може відкрити розрахунковий рахунок в будь-якому банку. Для цього йому буде потрібно пакет документів, переданий нами і картки з прикладом підписів директора, завірені нотаріально.

Юридична компанія Факторія Груп більше п’яти років працює на ринку юридичних послуг. Ми якісно виконуємо свою роботу. Ознайомтеся, так само з нашою статтею Реєстрація ТОВ.

Нам довіряють:

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

Для замовлення послуги «Реєстрація ТОВ з нерезидентом» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@www.faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами - Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

Scroll to top