Select Page

Реєстрація ТОВ з засновником нерезидентом юридичною особою в Україні Київ ціна 2500 грн.

Реєстрація ТОВ з  нерезидентом ЮО

Реєстрація ТОВ з засновником нерезидентом юридичною особою – це юридична послуга з реєстрації бізнесу в Україні. Реєстрація ТОВ з нерезидентом юрособою вимагає підготовки цілого пакету документів. Давайте розглянемо, що необхідно для реєстрації ТОВ з нерезидентом.

Щоб зареєструвати ТОВ з нерезидентом в Україні, нашим юристам необхідний такий пакет документів з боку засновника юридичної особи:

  1. Свідоцтво про реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю засновника або Витяг з реєстру юридичних осіб;
  2. протокол з рішенням про заснування ТОВ в Україні та інформацією про уповноваження особи, яка буде підписувати в Україні статутні документи від імені засновника;
  3. довіреність від засновника для підписання документів в Україні. Якщо засновник-нерезидент зареєстрований в країні, яка входить в смоктав підписантів Гаазької конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, від 5 жовтня 1961 року », то досить документи завірити нотаріально. Якщо країна засновника нерезидента не підписувала Гаазьку конвенцію, то документи необхідно апостилювати.

Після того, як документи засновника нерезидента будуть апостилізовані, їх можна передавати в Україну повіреному і перекладати українською мовою. Після перекладу документів можна переходити до наступного кроку реєстрації ТОВ з нерезидентом юридичною особою.

Реєстрація підприємства з нерезидентом юридичною особою, необхідна інформація:

– Назва компанії українською, російською та англійською мовами;

– Розмір статутного капіталу компанії;

– Паспорт та ІПН директора фірми;

– Сфера діяльності або коди за класифікатором КВЕД;

– Юридична адреса підприємства.

Наші юристи допоможуть підібрати назву компанії, щоб переглянути його на унікальність. Що стосується труднощів в підборі кодів за класифікатором видів економічної діяльності, ми так само зможе допомогти у вирішенні даного питання. Якщо необхідні послуги з надання юридичної адреси, наша компанія також сприяє у вирішенні цього питання.

Вартість реєстрації ТОВ з засновником нерезидентом в нашій компанії становить 2500 грн. Додатково оплачуються послуги виготовлення печатки близько 250 грн., Нотаріальне завірення статуту близько 400 грн. і протоколу компанії близько 400 грн.; вартість перекладу документів індивідуальна, в залежності від кількості символів на документах.

Термін реєстрації ТОВ з моменту підписання документів у нотаріуса складає 2 робочих дні. Можуть виникнути затримки, якщо не працює база реєстру юридичних осіб. Після реєстрації, ви отримуєте пакет документів, до переліку яких входять: виписка, опис, статут, протокол, печатка, витяг з реєстру платників податку.

Після реєстрації ТОВ, необхідно подати документи на вибір однієї з систем оподаткування. ТОВ може працювати на податок на прибуток на загальних підставах, який становить 18% від прибутку; на Єдиному податку, який складає 5% від загального обороту компанії; ПДВ – 20%. ПДВ працює як з Єдиним податком, так і з Податком на прибуток на загальних підставах. В податкові на прибуток немає ні свідоцтв ні витягів.

Після реєстрації ТОВ з нерезидентом, директор компанії може відкрити розрахунковий рахунок в будь-якому банку. Для цього йому буде потрібно пакет документів, переданий нами і картки з прикладом підписів директора, завірені нотаріально.

Юридична компанія Факторія Груп більше п’яти років працює на ринку юридичних послуг. Ми якісно виконуємо свою роботу. Ознайомтеся, так само з нашою статтею Реєстрація ТОВ.

Нам довіряють:

[logocarousel id=”2469″]

Для замовлення послуги «Реєстрація ТОВ з нерезидентом» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Побудували будинок в Шпитьках, Києво-Святошинського району, добре що відразу зробили будівельний паспорт. Ввели швидко в експлуатацію будинок за допомогою юристів Факторія груп. Допомогли з деякими питаннями по свердловині.

Богдан

Результати, які я отримала при оформленні будівельної ліцензії були наступні:

1) допомогли зібрати повний пакет документів для ліцензії без наявності необхідного обладнання;

2) прийнятна вартість послуг;

3) уважне ставлення персоналу;

4) відповідали відразу на всі питання;

5) документи надіслали кур’єром.

Жанна
Строительная компания БК Богдан

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Одна річ, яка мені найбільше сподобалася це оперативне вирішення всіх питань. Ми невірно відправили адресу по зміні юридичної адреси. Ну а помітили це тільки після перереєстрації, юристи Факторії Груп оперативно змінили інформацію в реєстрі.

Илона Матвей
Перша фінансова компанія

З’явилася необхідність зареєструвати нову фірму в Києві і ліквідувати стару. Зробили все швидко. Допомогли вибрати оптимальну систему оподаткування. Дякуємо.

Дмитрий Боч
Директор

Самі Реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – і тоді вже отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор Руководитель Смарт Групп Иновации

Я раджу цю компанію тим, хто хоче швидко ліквідувати свою компанію без перевірок.

Григорий Иванович
Бывший директор компании

Реєстрував ФОП, все пройшло успішно, в обумовлені терміни. По телефону завжди адекватно відповідали на мої запитання. В цілому я залишився задоволений, зауважень немає. Так тримати, молодці!

Сергей Козаченко

Компанія Факторія Груп допомогла мені встигнути укласти хороший контракт з іноземним інвестором і не упустити великий контракт. Оперативно підібрали хорошу фірму для покупки.

Василий Алексеевич
ООО Подари улыбку

Досить швидко зробили для мого чоловіка іноземця ідентифікаційний код і зареєстрували компанію, а також допомогли визначитися з вибором системи оподаткування. Хороший бухгалтер відповів відразу на всі наші запитання. Дякую за швидкість у вирішенні питання.

Марина Лукьяненко

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...